“Ενδιαφέρον και διαφορετικό!”
Κριτική για: Alelma Mediterranean Restaurant

Alelma Mediterranean Restaurant
Περιγραφή: Απολαύστε το γεύμα σας μπροστά στη θάλασσα. Συνταγές με το μοναδικό τόνο Alelma και υπέροχα πιάτα Μεσογειακής διατροφής. Συνοδεύστε το γεύμα σας με Ελληνικό τσίπουρο και Ελληνικό κρασί.
Η κριτική γράφτηκε 8 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο φαγητό με φαντασία κ ενδιαφέροντες συνδυασμούς γευσεων με βασικο συστατικό το τόνο Αλοννήσου, που είναι έτσι κ αλλιως διαμάντι. Ευγενικό κ γρηγορο σερβις, τιμες λιγο τσιμπημένες αλλά αξίζει, ωραιο κ καθαρο περιβάλλον. Θα ξαναπάω σιγουρα!

Ευχαριστούμε, Stavroula V

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020

Ότι δοκιμάσαμε ήταν πολύ νόστιμο.Αμμεση και φιλική εξυπηρέτηση καλές τιμές θα το επισκεπτόμαστε συχνά.

1  Ευχαριστούμε, ArgiriosK4
Ο/η 652amaliak, Ιδιοκτήτης του Alelma Mediterranean Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2020

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα διαβάζοντας την υπέροχη κτιτική σας. Θα είμαστε εδώ, να σας προσφέρουμε το καλύτερο!!!

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020

5 μέρες μείναμε στ νησί δεν φάγαμε πουθενά αλλού! Εξαιρετικό μενού τονος γεμιστος και σαλάτα κινοα τα top πιάτα τους! Για το επιδόρπιο δεν έχω λόγια! Το σέρβις γρήγορο ευγενικό ευδιαθετο σε κάνει να νιώθεις σαν τ σπίτι σού! Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Ποιότητα ποσότητα τιμή όλα ισορροπημένα!! Μπράβο παιδιά συνεχίστε έτσι!!!

1  Ευχαριστούμε, 34eygeniak

Η εξαιρετική κριτική σας μας κανει ιδιαίτερα χαρούμενους. Χαρά μας είναι να είμαστε αντάξιοι των προσδοκιών σας. Να περνάτε πάντα υπεροχα!!

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2020

Οι ιδικοί στον τόνο..μας είπαν αλλά δεν νομίζω ότι σταματούν μόνο εκεί... Υπέροχες γεύσεις άμεση εξυπηρέτηση!! Οι τιμές τα σπάνε..

1  Ευχαριστούμε, P637UNannak
Ο/η 652amaliak, Ιδιοκτήτης του Alelma Mediterranean Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε για την εξαιρετική κριτική σας και χαιρόμαστε που σταθήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας. Σας ευχόμαστε καλή διαμονή κ ξεκούραση.

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό!!!!Πραγματική έκπληξη!!!Υπέροχη εξυπηρέτηση!!!Λογικές τιμές!!!Ωραίο περιβάλλον πάνω στη θάλασσα!!!

1  Ευχαριστούμε, K0nstantina2212

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να διαβάζουμε την εξαιρετικη κριτική σας. Προσπαθούμε πάντα το καλύτερο για τους πελάτες μας και είναι χαρά μας να τους εξυπηρετούμε οσο το δυνατόν καλύτερα. Σας ευχόμαστε καλή διαμονή.

Alelma Mediterranean Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πατητήρι, Αλόννησος

Alelma Mediterranean Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα