“Εξαιρετικό εστιατόριο. ”

Το Δελφινι Της Σκοπελου
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Λειτουργώντας οικογενειακα με σεβασμο προς εσας και χρησιμοποιοντας πολλα αγνα παραδοσιακα Σκοπελίτικα υλικα προσπαθουμε να σας δωσουμε μερικες ομορφες νοτες στις καλοκαιρινες σας διακοπες. Γευτητε κοντα μας τα φρεσκα φαγητά που δημιουργουν καθημερινα για σας οΦωτης και η Βικυ και αφεθείτε ταξιδεύοντας προς το ονειρο της καλοκαιρινης σας διάθεσης.
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό. Το κρέας ψημένο τέλεια. Φρέσκες τηγανητές πατάτες. Όμορφο περιβάλλον. Ευγενικοί και φιλόξενοι οικοδεσπότες.

Ευχαριστούμε, Cruiser816053

Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2021

Όμορφο μαγαζί, με θέα το ηλιοβασίλεμα. Ιδιοκτήτης και προσωπικό, φιλικοί και άνετοι. Πολύ καλό φαγητό, σπιτικές πατάτες, τέλεια τηγανισμένες, σαλάτες φρέσκιες, ψάρια που μυρίζουν θάλασσα. Τσιμπημένες τιμές, αλλά φθηνότερα από αλλού και η ποιότητα σε ανταμείβει.

Ευχαριστούμε, J637EF_
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021

Όταν φτάσαμε στο μαγαζί 18:00 ήμασταν μόνοι μας.Ο σερβιτόρος ήρθε ευγενικά να πάρει την παραγγελία και μετά.........ΠΟΛΕΜΟΣ......ΔΕΝ είχε ψάρι ενώ φημίζεται ως ένα απο τα καλύτερα μέρη για Θαλασσινά/Ψάρια,δεν είχε τσίπουρο δεν είχε το ενα δεν είχε το άλλο...ΑΛΛΑ... είχε διάθεση για καβγά διότι μόλις είπα στον σερβιτόρο να ρωτήσει μεσα να μου πει τι έχουν απο αυτα που αναγράφονται στον κατάλογο τελικά, ήρθε έξω ο ιδιοκτήτης να μου επαναλάβει περίπου 5 φορές οτι με τρεις μερίδες που πήραμε θα χορτάσουμε σίγουρα. Προσπαθούσε να αποκρύψει το γεγονός οτι δεν είχε σχεδόν ΤΙΠΟΤΑ απο Θαλασσινά/Ψάρια ΣΕ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ επαναλαμβάνω.Δεν είχε POS και είχε αρκετές σφήκες ώστε να μας φάνε όλους. Ενδεχομένως να πρέπει για να "λειτουργήσουν" να έχουν δουλειά αλλα απαράδεκτο το οτι ενα τραπέζι,2 άτομα δεν μπορούσαν να μας εξυπηρετήσουν ευγενικά και σωστά!Οι μερίδες σε σχέση με τίς τιμές ήταν δυσανάλογες.Ωραιο μαγαζι με ωραία θέα στην θάλασσα αλλά μέχρι εκεί,δεν νοείται να έχει ενα τέτοιο μαγαζί ΤΕΤΟΙΑ ΕΛΛΕΙΨΗ.

Ευχαριστούμε, PRESIDENTE99
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικό για οικογένειες και μεγάλες παρέες! Ευγενική, άμεση εξυπηρέτηση και καλες μερίδες! Τα ψητά εξαιρετικά!!! Οι σαρδέλες τέλειες!!! Θα ξαναπάω πριν φυγω!!!

Ευχαριστούμε, r-dimia
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Στο κατάστημα δεν φόραγε κανένας μάσκα.μονο ο σερβιτόρος κ αυτός την είχε κατεβασμενη.ουτε μέσα στη κουζίνα και εννοείται ούτε γάντια.Ζητησα μια μερίδα μακαρόνια για το 3χρονων παιδί μου και περνοντας απ' το παράθυρο που έβλεπε στην κουζίνα είδα την υπάλληλο που πριν λίγα λεπτά κάπνιζε να πιάνει με γυμνά χέρια τα μακαρόνια κ να τα βάζει στο πιάτο .Έκανα παρατήρηση και ζήτησα άλλη μερίδα και η υπάλληλος απάντησε στον κύριο που της είπε να βάλει αλλά εκνευρισμένη δεν μας χ@@@@ς.Απαραδεκτη..και το σέρβις με μεγάλη καθυστέρηση ενώ δεν υπήρχε εκείνη τη στιγμή κόσμος.Το μόνο θετικό ότι οι μερίδες ήταν σχετικά μεγάλες...

1  Ευχαριστούμε, _O5562EM

Το Δελφινι Της Σκοπελου : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Το Δελφινι Της Σκοπελου : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.