Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Ειναι απο τα πιο ομορφα ξενοδοχεια που εχουμε μεινει.Ολοι ειναι πολυ φιλικοι και ευγενικοι. Ο διευθυντης,ο υποδιευθυντης,η Ειρηνη η κοπελα στη reception ειναι παρα πολυ φιλικοι και εξυπηρετικοι αλλα και τα παιδια στο μπουφε ιδιαιτερα τα κοριτσια. Περασαμε πολυ ομορφα και σιγουρα θα ξανα ερθουμε.Αξιζει να ειναι 5αστερο

3  Ευχαριστούμε, MariaAlkis
Ο/η Spyrou Skopelos Experience, Μάρκετινγκ του Ξενοδοχείο Ρήγας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2020

Αγαπητή Maria,

Τα καλά σας λόγια μας κάνουν υπερήφανους και μας τιμούν ιδιαίτερα!
Χαιρόμαστε πολύ που σας αφήσαμε καλές εντυπώσεις και που απολαύσατε τις διακοπές σας κοντά μας!
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που αφιερώσατε λίγο χρόνο, να γράψετε λίγα λόγια για το ξενοδοχείο μας στην όμορφη Σκόπελο.
Θα είναι χαρά μας να σας υποδεχτούμε ξανά στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Θετικά: Πολύ όμορφος και περιποιημένος χώρος/κήπος,καθαριότητα, εξυπηρέτηση,μόνο ελληνικό προσωπικό, καλό και πλουσιο πρωινό σε μπουφέ.

Αρνητικά: Wifi ανύπαρκτο παρ'ολο που υπάρχει στις παροχές. Υποτίθεται είναι ασύρματο αλλά δεν πιάνει ούτε στη ρεσεψιόν...!! Υπαίθριο πάρκινγκ σε χωματόδρομο που γίνεσαι λίγο χάλια αν έχεις ντυθεί καλά αλλά ωστόσο ειναι μεγάλο.

4  Ευχαριστούμε, MirtoAthens
Ο/η Spyrou Skopelos Experience, Μάρκετινγκ του Ξενοδοχείο Ρήγας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2020

Αγαπητή MirtoAthens,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε να αναρτήσετε μια κριτική για το ξενοδοχείο μας στην Σκόπελο!
Χαιρόμαστε που σας αφήσαμε καλές εντυπώσεις και που σας άρεσαν οι χώροι μας και απολαύσατε τις διακοπές σας στο όμορφο νησί μας!
Λυπούμαστε που αντιμετωπίσατε κάποια προβλήματα με την σύνδεσή σας στο ασύρματο δίκτυο μας και απολογούμαστε γι᾽αυτό.
Θα κάνουμε ότι είναι δυνατόν να επιλυθεί το τεχνικό πρόβλημα που αντιμετωπίσατε!
Το υπαίθριο πάρκινγκ στο οποίο αναφέρεστε, είναι δημόσιος χώρος και ανήκει στον Δήμο του νησιού και ουδεμία ευθύνη φέρει το κατάλυμα μας. Όπως θα παρατηρήσατε είναι κτήμα-ελαιώνας και η χρήση του ως πάρκινγκ είναι ελεύθερη για όλους τους επισκέπτες και όχι μόνο. Δεν είναι τμήμα του ξενοδοχείου μας.
Εκτιμούμε πολύ τα σχόλια και τις καλοπροαίρετες κριτικές από τους ανθρώπους που διέμειναν στο ξενοδοχείο μας.
Στοχεύουμε πάντα να ικανοποιούμε τις ανάγκες τους και να βελτιώνουμε τις υπηρεσίες που παρέχουμε!
Σας ευχόμαστε καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε ξανά κοντά μας στο σύντομο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφο ξενοδοχειο, ευγενικό προσωπικο , καθαρο , με ομορφο κηπο και πρωινο! Η τοποθεσία ηταν σχετικα κεντρική. μειναμε 4 βραδια στη Σκοπελο και πραγματικα το απολαύσαμε . Σιγουρα οταν ξαναγυρίσουμε θα μεινουμε εκει παλι!

4  Ευχαριστούμε, alikepapa97
Ο/η Spyrou Skopelos Experience, Μάρκετινγκ του Ξενοδοχείο Ρήγας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2020

Αγαπητή Alikepapa97,
Σας ευχαριστούμε πολύ που κάνατε τον κόπο να αναρτήσετε μια κριτική για το ξενοδοχείο μας στην όμορφη Σκόπελο!
Τα καλά σας λόγια μας δίνουν χαρά.
Θα χαρούμε πολύ, να σας υποδεχτούμε και πάλι στο σύντομο μέλλον

Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε με κοινωνικό τουρισμό.. άψογη συνεργασία , πολύ ευγενικό και ευχάριστο το προσωπικό , πολύ καθαρό και περιποιημένο το ξενοδοχείο.. η πισίνα πολύ καλή και καθαρή και αυτή ... Το πρωινό όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά έχει όλα τα βασικά ...

4  Ευχαριστούμε, krigopo
Ο/η Spyrou Skopelos Experience, Μάρκετινγκ του Ξενοδοχείο Ρήγας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιουλίου 2020

Αγαπητή/έ krigopo,

Ευχαριστούμε θερμά για τις υπέροχες εντυπώσεις που σας άφησαν οι χώροι του ξενοδοχείου και το προσωπικό μας και χαιρόμαστε που απολαύσατε τις διακοπές σας.Είναι αλήθεια ότι οι ιδιαίτερες συνθήκες που επικρατούν μας αναγκάζουν για λόγους ασφαλείας, τόσο για εσάς αλλά και για το προσωπικό , ο μπουφές να παρέχεται σε περιορισμένο χώρο.Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο και να σας δοθεί η ευκαιρία να επισκεφτείτε ξανά το όμορφο νησί της Σκοπέλου.

Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα θαυμάσιο ξενοδοχείο σε όλα του. Τα δωμάτια απολύτως καθαρά με θέα πισίνα ή κήπο. Ο χώρος έξω και η πισίνα τέλεια. Η διεύθυνση η ρεσεψιόν το προσωπικό ευγενικοί κ χαμογελαστοί. Ο σεφ καταπληκτικός υπέροχα πιάτα.
5 λεπτά από το λιμάνι και τα καφέ.
Από 5 έως 25 λεπτά απ' όλες τις μαγευτικές παραλίες του νησιού.
Σαφέστατα από τις Νο1 επιλογές για διακοπές στην καταπράσινη Σκόπελο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
4  Ευχαριστούμε, Jim-Moschovopoulos
Ο/η SkopelosExperience, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Ρήγας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουνίου 2020

Αγαπητοί jim---mosx,

Ευχαριστούμε θερμά για τα εξαιρετικά σας λόγια και ήταν μεγάλη μας χαρά, που φιλοξενήσαμε χαμογελαστούς και καλοπροαίρετους ανθρώπους.¨Όλοι οι εργαζόμενοι προσπαθούν να δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό στη καθαριότητα,στους κήπους,στη πισίνα,στην ρεσεψιόν αλλά και στη κουζίνα με τον chef Ρωσσέτο Γ. να δημιουργεί πιάτα υψηλού επιπέδου.Σας περιμένουμε να απολαύσετε ξανά την εμπειρία του ξενοδοχείου μας.Eυχόμαστε καλό καλοκαίρι με υγεία!