“Απάντηση στο σχόλιο του κυρίου Μιχάλη”

Σκοπελίτικες Τυρόπιτες Μιχάλης
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Επιλογές δείπνου: Πρωινό
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κυριε Μιχάλη, σας απαντώ σε αυτό που μου γράψατε σαν απάντηση στο σχόλιο μου πριν 5 χρόνια. Μπήκα να δω τα σχόλια και άλλων ταξιδιωτών μετά από εμάς και με έκπληξη διακρίνω πως δεν έχει διορθωθεί κάτι και αντιλαμβάνομαι πως μάλλον δεν έχετε καταλάβει τι σας αναφέρουν οι πελάτες σας. Κανείς δεν σας λέει για το φρέσκο προϊόν που όλο αναφέρετε, καθώς προφανώς και θα το διαθέτετε, δεν είπε κανείς το αντίθετο. Αντ'αυτού σας αναφέρουν για τον τρόπο που αντιμετωπίζετε τον κόσμο που έρχεται στο μαγαζί σας για να σας τιμήσει δοκιμαζοντας ή μάλλον προσπαθώντας να δοκιμάσει τις πίτες σας και ο καθένας για τον δικό του λόγο δεν έμεινε ευχαριστημένος. Θέλετε η αργή εξυπηρέτηση, θέλετε οι τρόποι σας κάτι φταίει και θεωρουσα πως θα είχατε βελτιωθεί. Στη δική μου περίπτωση και ως προς απάντηση στο σχόλιό σας θα πω τα εξής: Ένας καλός επιχειρηματίας θα τηρούσε τις παραγγελίες και θα είχε υπολογίσει τα υλικά για να εξυπηρετήσει την παραγγελία που ο ίδιος πρότεινε να γίνει σε συγκεκριμένη ώρα. Διαφορετικά δεν θα είχε νόημα να γίνει η παραγγελία. Φυσικά και υπήρχαν και άλλες σκοπελιτικες πίτες στο νησί αλλά δεν ήταν αυτό το νόημα της κριτικής μου. Θα έπρεπε να φερθείτε πιο επαγγελματικά ακόμα και στην απάντησή σας και τότε αλλά όπως και στην πλατφόρμα. Εγώ έχω να πω καλή συνέχεια, σας εύχομαι καλύτερη οργάνωση και πιο σωστές απαντήσεις ως προς το ύφος σας και όχι μόνο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
2  Ευχαριστούμε, panagiotisChrys
Ο/η skopelitikes tiropites Mixalis, Ιδιοκτήτης του Σκοπελίτικες Τυρόπιτες Μιχάλης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Για να ασχολείστε τόσο επίμονα η σιωπή μου προς απάντηση σας.

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2021

Εξαιρετική Σκοπελίτικη τυρόπιτα, φανταστική μπουγάτσα με κρέμα.
Φοβερός επαγγελματίας, ο Μιχάλης, πάντα χαμογελαστός και εξυπηρετικός.
Μην σας τρομάζει το γεγονός, ότι η τυρόπιτα γίνεται στο τηγάνι,
δεν έχει ίχνος περιττού λαδιού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _F3048XA
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σήμα κατατεθέν για το νησί αυτό το μαγαζί. Πολύ γραφικός ο χώρος και οι γεύσεις του μοναδικές. Δοκιμασαμε τόσο την σκόπελιτικη τυρόπιτα όσο και την μπουγάτσα και ξετρελαθήκαμε. Ο ιδιόκτητης είναι πολυ χαμογελαστός άνθρωπος και έχει μεράκι για την δουλειά του.

Ευχαριστούμε, nninas
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021

Η καλύτερη τυρόπιτα στριφτή που έχω δοκιμάσει. Ικανό μέγεθος να σε κρατήσει χορτάτο για ώρα, πάντα ζεστές και φρέσκιες πίτες και το τυρί λιώνει στο στόμα. Δοκίμασα και από αλλού, όμως καμία σαν την αυθεντικότητα που γεύτηκα από του Μιχάλη. Απαραιτήτως μια επίσκεψη κατά τη διαμονή σας στο νησί.

Ευχαριστούμε, Maria88P
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οποία ώρα και να πας έχεις αναμονή 45 λεπτά με μια ώρα για μια υπερεκτιμημένη πίτα
Άλλου φάγαμε καλύτερες
Δυσπεψία για ώρες μετά
Κρίμα την λαχτάρα μας για να τις γευτούμε

Ευχαριστούμε, Q8093JDjennyp
Ο/η skopelitikes tiropites Mixalis, Ιδιοκτήτης του Σκοπελίτικες Τυρόπιτες Μιχάλης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2021

Ευχαριστούμε για τα σχόλια. Στο πυπερεκτιμημενη. Δεν είναι κάτι που το δημιούργησαμε εμείς. Οι σχολιαστές και γράφουν και εκτιμούν. Στην Ελλάδα λέμε περί ορέξεως,,,,,,,,,,

Σκοπελίτικες Τυρόπιτες Μιχάλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος

Σκοπελίτικες Τυρόπιτες Μιχάλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!