“Σπιτικές λιχουδιές όνομα και πράγμα!”

Κανέλα Σπιτικές Λιχουδιές
Περιγραφή: Πρωινο
Περιγραφή: Πρωινο
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Γλυκιές κι αλμυρές λιχουδιές για το πρωινό μας ή για να μας συντροφεύουν στην παραλία! Ευγενεστατο προσωπικό, με τζάμι στην κουζίνα να φαίνεται η προετοιμασία και νορμάλ τιμές! Πολύ προσεγμένο και γλυκό το στήσιμο του μαγαζιού! Κολοκυθόπιτα σε κάθε εκδοχή ναι, σαν να την έχει φτιάξει η γιαγιά ή η μαμά!!!

1  Ευχαριστούμε, MK_Hellas

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταρχάς ο χωρίς είναι πολύ όμορφος, το προσωπικό είναι χαμογελαστό, πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό! Ότι δοκιμάσαμε ήταν πολύ νόστιμο. Υπήρχε μεγάλη ποικιλία σε είδη και σε γεύσεις. Μας άρεσε πολύ η πουτίγκα Μερέντα και το τσιζ κέικ με δαμάσκηνο!

1  Ευχαριστούμε, nikolekar
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020

Ότι ακούτε. Τέλεια όλα, κ απο ευγένεια περισσεύει. Μπραβο σε ενα τοσο μικρό μαγαζάκι για τα όσα έχει καταφέρει.

1  Ευχαριστούμε, Christian_norway67
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2019

Πολυ νόστιμη κολοκυθόπιτα και γευστικός καφες. Πήγαμε και την επόμενη μερα αλλα δυστυχώς ειχε κλείσει για χειμώνα.....

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Giota S
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2019

Αποφασίσαμε να πάμε αφού διαβάσαμε σχόλια κ είδαμε φωτογραφιες για το συγκεκριμένο μαγαζί κ μας φάνηκε αρκετά καλο. Αφού καθησαμε περιμέναμε να ρθει κάποιος να μας πάρει παραγγελία ο οποίος δεν εμφανίζοταν, οπότε είπαμε να πάμε μόνοι μας μέσα κ να δούμε τι έχει, αποφασίζουμε πάνω κάτω τι θα πάρουμε (να σημειωθεί πως απ αυτά που δείχνει σε φωτογραφίες κτλπ είχε ούτε τα μισά ενώ δν πήγαμε μετά τις 10 κ μισή το πρωί για να πω πως τελειώσαν, δεν έφτιαχναν σάντουιτς επιτόπου είχαν μόνο έτοιμα.) και ρωτάμε αν θα έπρεπε να παραγγείλουμε μέσα η αν θα ρθει καποιος έξω, όπου μας λένε πως το μαγαζί είναι σελφ σέρβις ενώ όλα τα τραπέζια ήταν σερβιρισμενα με σερβίτσια κανονικά και είχαμε δει ήδη έναν κύριο να σερβιρει με δίσκο πιο πριν. Long story short Δεν μάθαμε αν ήταν σελφ σέρβις το μαγαζί εμείς πάντως φαγαμε σ χάρτινες σακούλιτσες, αυτά που δοκιμάσαμε ήταν κλασικές σφολιάτες τίποτα το ιδιαίτερο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Marixrist

Κανέλα Σπιτικές Λιχουδιές: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος
Νέο Κλήμα, Σκόπελος

Κανέλα Σπιτικές Λιχουδιές: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!