Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά αναγκαστήκαμε να φύγουμε απο δωμάτιο την δεύτερη μέρα( έχουμε μείνει σε πολλά εντός και εκτός Ελλάδος). Οι φωτογραφίες δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Οι χώροι είναι πολύ βρώμικοι ιδιαίτερα το μπάνιο. Μεγάλο πρόβλημα με τα υδραυλικά, τις πόρτες που δεν κλείνουν και γενικά φαίνεται ότι δεν γίνεται καμία συντήρηση. Θεωρητικά είναι μπροστά στην θάλασσα αλλά ο τρόπος που είναι χτισμένο με την ταβέρνα μπροστά, μόνο θάλασσα δεν βλέπεις.8υ Συστήνεται μόνο σε ανθρώπους που δεν έχουν φίλους ούτε και παρέες γιατί αναγκάστηκα αν μείνεις εκεί θα γίνεται όλοι μια παρέα, μιας και βγαίνοντας στο ας πούμε μπαλκόνι, βλέπεις όλους τους συγκατοίκους τους οποίους ακούς και όταν αναπνέουν. Όλα θα ήταν αποδεκτά αν έστω το πουλούσαν για φτηνό ώστε βάσει της χρέωσης να περιμένεις τα χειρότερα. Η αντίδραση της ιδιοκτήτριας όταν ανακοινώσαμε ότι θα φύγουμε, δείχνει ότι περνάει τους πελάτες για ηλίθιους. Δεν το τραβήξαμε γιατί θέλαμε μόνο να φύγουμε.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, ATTIKHS2013
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2016

Μας κοροϊδέψαν! Άλλο δωμάτιο κλείσαμε και σε άλλο μας "μουζουριάσανε"! Απίστευτη βρωμιά, μούχλα, υγρασία και απόλυτη έλλειψη συντήρησης σε ότι έχει χαλάσει στο πέρασμα του χρόνου ακόμα και σε καμμένες λάμπες! Όμως, σταθήκαμε τυχεροί! Το ότι μας είχαν κοροϊδέψει τους υποχρέωσε να μας δώσουν τα υπόλοιπα λεφτά μας πίσω και να "αναγκαστούμε" σε μία αξέχαστη διανυκτέρευση! Συναντούμε να το αποφύγετε ανεπυφίλακτα!

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, Ένας χρήστης τ
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Σε ποιο χαλια ξενοδοχειο δεν εχω παει. Μην πατε... Για σταυλος πολυ καλο, για διαμονη ανθρωπων δεν νομιζω. Οι ανθρωποι δεν εχουν επιγνωση τι πουλανε και σε τι τιμη. 75 ευρω την βραδια για ενα δωματιο που ειχε μουχλα, σπασμενα κουρτινοξυλα, σπασμενες βρυσες, οι σητες στα παραθυρα που δεν εχουν ανοιχτει ποτε. Μεσα στην βρομια. Απορροφητηρας βαμενος με μπογια και τριχες λαδια παντου στο κουζινακι. Τριχες σε ολο το δωματιο. Κουνουπια σκοτωμενα παντου, κατσαριδες. Για τον εξωτερικο χωρο τι να πεις καμια περιποιηση σε τιποτα. Οι ανθρωποι το δουλευουνε για την αρπαχτη. Λυπαμαι για μας χαλασανε τις διακοπες μας διοτι δεν βρηκαμε αλλο δωματιο αλλου και επιστρεψαμε σπιτι.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
3  Ευχαριστούμε, john m
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Άσχετοι από καφέ βαριούνται και που το φτιάχνουν!!!!!!!Δεν χρειάζεται πτυχίο για να φτιάξεις ένα φραπέ και ένα fredo!!!!!Αλλά αν δεν το κανείς με όρεξη ποτέ δεν θα πετύχει!!! Ευτυχώς που δεν φάγαμε και φαγητό!!!Κρίμα γιατί έχει ωραία παραλία μπροστά στο μαγαζί!!!!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, royssos K
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2013

Επισκεφθήκαμε το εν λόγω ξενοδοχείο φέτος το καλοκαίρι...οι εικόνες που εχουν αναρτήσει σε διάφορα ταξιδιωτικά φόρουμ,ουδεμία σχέση έχουν με την πραγματικότητα.Μιλάμε για ένα δωμάτιο μέσα στη βρωμιά. Στο μπάνιο ήταν αδύνατο να μπείς από τις μυρωδιές.Ο τοίχος είχε ένα σωρό κουνούπια σκοτωμένα.Ο,τι κ αν πω,είναι λίγο.Ευτυχώς που έβγαλα φωτογραφίες,διαφορετικά δεν θα με πίστευε κανείς...Αναγκαστήκαμε να φύγουμε δυο βράδυα νωρίτερα κ ενημερώσαμε.Μέχρι εκεί όλα εντάξει.Το πρόβλημα δημιουργήθηκε όταν ζητήσαμε απόδειξη για τις διανυκτερεύσεις που είχαμε μείνει.Κ εκεί έγινε ο μεγάλος πανικός...Ο ιδιοκτήτης άρχισε να φωνάζει κ απειλητικά ειδοποίησε την αδερφή του για να τα βγαλει πέρα....Η συγκεκριμένη άρχισε να βρίζει με χυδαίες εκφράσεις που ούτε στο πεζοδρόμιο δεν ακούς.Μείναμε άναυδοι κ εμείς κ οι υπόλοιποι πελάτες των δωματίων -που για καλή μας τύχη υπήρχαν εκεί....Απερίγραπτες καταστάσεις...Ο μόνος τρόπος για να φύγουμε σώοι από κει ήταν να καλέσουμε την αστυνομία.Τότε συνηδειτοποίησαν κ εκεινοι προφανώς οτι δεν θα είχαν καλα ξεμπερδέματα, μας έδωσαν κανονικά την απόδειξη κ εξαφανίστηκαν στο εστιατόριο που είχαν κατω από τα δωμάτια...Ευχόμαστε πραγματικά κάποιοι άνθρωποι να καταλάβουν τι υπηρεσιες οφείλουν να παρέχουν στον κόσμο(πόσο μάλιστα όταν το αντίτιμο που ζητάνε είναι υψηλό), κ να μην συμπεριφέρονται σαν τετράποδα.... Ο Σκόπελος είναι ένα πανέμορφο νησί που τέτοιες συμπεριφορές μόνο κακό κανουν.....

Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, zggn