Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Άσχετοι από καφέ βαριούνται και που το φτιάχνουν!!!!!!!Δεν χρειάζεται πτυχίο για να φτιάξεις ένα φραπέ και ένα fredo!!!!!Αλλά αν δεν το κανείς με όρεξη ποτέ δεν θα πετύχει!!! Ευτυχώς που δεν φάγαμε και φαγητό!!!Κρίμα γιατί έχει ωραία παραλία μπροστά στο μαγαζί!!!!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, royssos K
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2013

Επισκεφθήκαμε το εν λόγω ξενοδοχείο φέτος το καλοκαίρι...οι εικόνες που εχουν αναρτήσει σε διάφορα ταξιδιωτικά φόρουμ,ουδεμία σχέση έχουν με την πραγματικότητα.Μιλάμε για ένα δωμάτιο μέσα στη βρωμιά. Στο μπάνιο ήταν αδύνατο να μπείς από τις μυρωδιές.Ο τοίχος είχε ένα σωρό κουνούπια σκοτωμένα.Ο,τι κ αν πω,είναι λίγο.Ευτυχώς που έβγαλα φωτογραφίες,διαφορετικά δεν θα με πίστευε κανείς...Αναγκαστήκαμε να φύγουμε δυο βράδυα νωρίτερα κ ενημερώσαμε.Μέχρι εκεί όλα εντάξει.Το πρόβλημα δημιουργήθηκε όταν ζητήσαμε απόδειξη για τις διανυκτερεύσεις που είχαμε μείνει.Κ εκεί έγινε ο μεγάλος πανικός...Ο ιδιοκτήτης άρχισε να φωνάζει κ απειλητικά ειδοποίησε την αδερφή του για να τα βγαλει πέρα....Η συγκεκριμένη άρχισε να βρίζει με χυδαίες εκφράσεις που ούτε στο πεζοδρόμιο δεν ακούς.Μείναμε άναυδοι κ εμείς κ οι υπόλοιποι πελάτες των δωματίων -που για καλή μας τύχη υπήρχαν εκεί....Απερίγραπτες καταστάσεις...Ο μόνος τρόπος για να φύγουμε σώοι από κει ήταν να καλέσουμε την αστυνομία.Τότε συνηδειτοποίησαν κ εκεινοι προφανώς οτι δεν θα είχαν καλα ξεμπερδέματα, μας έδωσαν κανονικά την απόδειξη κ εξαφανίστηκαν στο εστιατόριο που είχαν κατω από τα δωμάτια...Ευχόμαστε πραγματικά κάποιοι άνθρωποι να καταλάβουν τι υπηρεσιες οφείλουν να παρέχουν στον κόσμο(πόσο μάλιστα όταν το αντίτιμο που ζητάνε είναι υψηλό), κ να μην συμπεριφέρονται σαν τετράποδα.... Ο Σκόπελος είναι ένα πανέμορφο νησί που τέτοιες συμπεριφορές μόνο κακό κανουν.....

Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, zggn
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2013

Πήγαμε με την σύζυγο για 4 μέρες στο εν λόγω ξενοδοχείο. Το δωμάτιο δεν είχε καμία σχέση με τις φωτογραφίες που έχουν αναρτήσει... Η βρωμιά είναι απίστευτη. ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΚΗ!!! Η συμπεριφορά τους ήταν.... Δεν έχω λόγια να σας πω τι μας έκαναν. Απλά σας λέω ότι αναγκαστήκαμε να καλέσουμε την αστυνομία... Τα χειρότερα λένε και οι γειτονικοί επιχειρηματίες, κάτι που δυστυχώς το μάθαμε αργά. Σας τα γράφω και αναμένετε φωτογραφίες άμεσα. Ελπίζω να σας προφυλάξω από τέτοιες καταστάσεις... Λυπάμαι πολύ για το επίπεδο που συναντήσαμε. Δεν το αξίζει το νησι......

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
7  Ευχαριστούμε, Parginos