Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2021

Κλείσαμε για δύο μέρες, οι ιδιοκτήτες δεν φάνηκαν πουθενά και ποτέ . Τα δωματια μάλλον χωρίζονται σε ανακαινισμενα και σε μη. Εμείς ειμασταν σε ενα από τα μη, στο οποίο ελειπε η σιτα από το κεντρικό παράθυρο, το κρεβάτι έτριζε συνεχώς ενώ το air condition έκανε έναν ήχο κατά τη διάρκεια της λειτουργίας του. Τέλος, μυριζαν κάποια ντουλάπια υγρασία, ως τοποθεσία ειναι πολυ ωραία και τα κλινοσκεπασματα τους ήταν αρκετά καθαρά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, TasioniMaria
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2018

Πολύ κοντά στην πόλη. Όμορφο μέρος. Πολύ καλή καθαριότητα. Το 15 που είχα εγώ ήταν μεγάλο άνετο και πλήρως εξοπλισμένο. Άνετα και μαλακά κρεββάτια και μαξιλάρια. Το μπάνιο από τα καλύτερα στην κατηγορία του, άνετο και χωρίς να τρέχουν τα νερά της Ντουζιέρας έξω! Δυνατό και καθαρό κλιματιστικό. Τα ντουλάπια όλα μύριζαν άσχημα.

Ευχαριστούμε, PerrisIasonas
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλησπερα σας.....επισκεφθηκα το νησι Και διέμενα για 8 βραδιες. Τα συν του καταλυμματος:
1. Περιοχη κοντινη απο τη χώρα της Σκοπέλου.
2.διαμερίσματα με πολυ ωραια θεα.
3.η καθαριοτητα του δωματίου τακτικη και αξιοπρεπής.
4.ησυχο Περιβάλλον για οικογενειες.
Αρνητικα :
1.η πισινά ήταν πολυ ρηχη και μικρη αφου για να μπουν πάνω απο 4 ατομα επρεπε να βγουν 2 απο μεσα τουλάχιστον.
2.το ίντερνετ μονο με κανενα ευχέλαιο επιανε.
Δεν βρισκω αλλα αρνητικα απλα να συμπληρωσω οτι για την χαμηλη βαθμολογία που έβαλα ειναι επειδη φευγοντας ,η κυρια του καταλύματος μου ζητησε συν 0.50 € τη μερα,δηλαδη 4 € για 8 βράδια ,λεγοντας οτι ηταν extra φορος.. Εγω θεωρω απαραδεχτο να σού ζηταει Κάποιος παραπάνω χρήματα απο τα κανονισμενα και ειδικα σε ανθρώπους που καθονται αρκετες μερες..δεν εχει να κανει το χρηματικο ποσό των 4 ευρω ,αλλα ο σεβασμος Προς το προσωπο των πελατων για μένα αξια ανεκτιμητη.

Ευχαριστούμε, Bill A
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπαρχουν πολυ ωραια καταλυμματα με πολυ καλυτερες παροχες και πιο καλους ανθρωπους. Οταν βλεπεις ενα δωματιο στο ιντερνετ περιμενεις οτι θα αντιγκρισεις ενα παρομοιο δωματιο. Η κυρια μας εβαλα σε μια πρωην αποθηκη που τη μετετρεψαν σε δωματιο (των 45€ παρακαλω!!!) Με θεα στο πλεισταριο, χαμηλοταβανο και εννοειται οτι δν ειχαμε συνδεση στο ιντερνετ. Αφου διαμαρτυρηθηκαμε την επομενη μερα ( το 2ο και τελευταιο μας βραδυ) μας εβαλε στο καλο δωματιο το οποιο οντως ηταν ενα απο αυτα που ειδαμε στο site τους. Δυστυχως το προβλημα ηταν τν ωρα της πληρωμης οπου η ιδια παντα κυρια μας ζητησε χωρις ντροπη 45€ για την τρυπα που μας εβαλε και βεβαιως μας χρεωσε εξτρα το φορο διαμονης! Οταν διαμαρτυρηθηκαμε μας εκοψε 5€ για ενα δωματιο που αξιζε 35€ αφου βεβαια μας εκανε κηρυγμα να μην στεναχωριομαστε για τετοια πραγματα ... Να τονισω οτι η κυρια στην εισοδο, σε ζευγαρι που ηθελε να πληρωσει μετα απο εμας δε δεχτηκε χρεωστικη καρτα με τη δικαιολογια οτι ΔΕΝ (!!!) ηξερε να τη χρησιμοποιει κ αναγκασε τα παιδια να γυρισουν στο κεντρο της Σκοπελου για να πληρωσουν με μετρητα! Δυστυχως δν αξιζει κλειστε καπου αλλου μη σας δελεαζουν τα δωματια κ η πισινα( μια τρυπα ειναι)

Ευχαριστούμε, I8462DF_
Ο/η liofoto, Ιδιοκτήτης του Liofoto, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2019

Συ αυτό που έμεινες έχει μικρότερη τιμή.εσύ θέλεις καλό δωμάτιο με λίγα λεφτά.άμα φτιάξεις δικό σου φώναξε με.μην βγάζεις κακία

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά αυτό που λέμε value for money. Πολύ καλή τοποθεσία κοντά στην χώρα μόλις 2-3 λεπτά με το αμάξι. Σε ήσυχο σημείο με θέα το γεμάτο ελιές βουνό. Τα δωμάτια καθαρά, περιποιημένα και πλήρως εξοπλισμένα με όλα τα απαραίτητα για μια ευχάριστη διαμονή. Καθημερινή τακτοποίηση του δωματίου με πολύ συχνή αλλαγή σεντονιων και πετσετων. Το Wi-Fi λειτουργεί κανονικά όπου και να βρίσκεσαι. Ευγενεστατοι διακριτικοι και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν σε οτιδήποτε τόσο το προσωπικό όσο και οι ιδιοκτήτες. Μικρούλα σχετικά η πισίνα αλλά δεν μας εμπόδισε σε τίποτα να χαλαρώσουμε και να απολαύσουμε τον ήλιο. Εξαιρετική επιλογή για όποιον αναζητά ησυχία και ξεκούραση. Προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, nik0las124