Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2021

Μείναμε στο ξενοδοχείο πέντε βράδια και περάσαμε υπέροχα! Το μεγάλο ατού του ξενοδοχείου είναι το προσωπικό του! Ολοι ανεξαιρέτως ( μπαρ, εστιατόριο, υποδοχή, καθαριότητα, ναυαγοσώστες) ήταν εξαιρετικοί!. Ειδικά θα πρέπει να αναφέρουμε την κοπέλα στο spa, η οποία έκανε καταπληκτικό μασάζ!!! Το μόνο που χρίζει βελτίωσης είναι η ποικιλία του φαγητού ( ειδικά στο μεσημεριανό), πόσο μάλλον για εμάς που ταξιδεύουμε με παιδιά. Η όλη διαμονή μας κρίνεται εξαιρετική και συνιστούμε το ξενοδοχείο ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το διαμέρισμα δυο δωματίων με θέα στην πισίνα είναι το πιο βολικό γιατί είναι κοντά σε όλα.
Ευχαριστούμε, _N2857CM
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολυ καλο ξενοδοχειο με ευγεναστατο προσωπικο. Σε πολυ καλο σημειο κοντα στην χωρα της Σκοπελου. Τα δωματια του ευρυχωρα ικανα να φιλοξενησουν 4μελη οικογενεια κ καλα διατηρημενα. Η πισινα αρκετα μεγαλη κ βαθια ωστε να μπορουν να παιξουν μικροι μεγαλοι κ διπλα της το bar το οποιο ειναι αρκετα βολικο. Υστερει μονο στο φαγητο ιδιαιτερα αν επιλεξετε το all inclusive.Το προσωπικο ομως ειναι το Α κ το Ω απο τον διευθυντη μεχρι κ το προσωπικο καθαριοτητας. Μια πολυ καλη επιλογη αν θελετε να παραθερισετε στο Νησι

Ευχαριστούμε, 698giannisd
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2021

Μείναμε στο ξενοδοχείο για 5 μέρες μαζί με την 4μελη οικογένεια μου.Το δωμάτιο που μας παρείχαν ήταν δίχωρο και εξαιρετικά άνετο .Τα κρεβάτια αναπαυτικά ωστόσο κάποια πράγματα ήταν πολυκαιρισμενα . Ο διευθυντής αλλά και το σύνολο του προσωπικού ευγενεστατο κ εξυπηρετικό .Είχαμε all inclusive, το πρωινό απλά εξαιρετικο με πολλές επιλογές ,το μεσημεριανό με επιλογή από 2 φαγητά και το βραδυνό καλό μεν όχι ωστόσο αντάξιο των 5 αστεριών .Σχετικά με την καθαριότητα του χωρου στις 5μερες έγινε καθαριότητα κ αλλαγή λινών μόνο μια φορά .υποθέτω λόγω covid αλλά και πάλι θεωρω ότι ανα δυο μέρες πρέπει να γίνεται καθαριότητα κ αλλαγή κλινοσκεπασματων. Η πισίνα μας φάνηκε μικρή όποτε και δεν την τιμήσαμε και προτιμησαμε τις καταπληκτικές παραλίες . Η εμπειρία μας σαν διαμονή ήταν πολύ όμορφη και θα το επέλεγα ξανά σε μελλοντικη μου επίσκεψη στην Σκόπελο

Ευχαριστούμε, ioannab147
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2021

Εκεί που η πολυτέλεια συναντά την απλότητα, τη φιλοξενία, το χαμόγελο, την εξυπηρέτηση, την ευγένεια... Ένα ξενοδοχείο που παρέχει όλες τις ανέσεις αβίαστα. Όλοι οι εργαζόμενοι σε κάνουν να νιώθεις άνετα.
Εκπληκτικό πρωινό, με ποικιλία και απολαυστικό βραδινό βασισμένο στη μεσογειακή διατροφή. Το προσωπικό ακούραστο σε ότι ζητήσεις.
Τηρεί όλους τους κανόνες covid και ακόμη παραπάνω, απόλυτα ασφαλές. Καθαρό και σε εσωτερικούς και σε εξωτερικούς χώρους.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα είτε πρόκειται για οικογένεια είτε για ζευγάρι...
Περάσαμε υπέροχα και ευχαριστούμε.

Ευχαριστούμε, F2887RL_
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικη τοποθεσία,μόλις 3 λεπτα από το λιμανι της χώρας και από την παραλία του Σταφυλου. Υπέροχη διαμονή..η εξυπηρέτηση ήταν παραπάνω από άψογη και το πρωινό απλά απερίγραπτο!!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα τα ξαναπούμε!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 172melinab