Trip.com
Πανος Γ

Διαμονή

Κριτική για: Ρωξάνη Country House Rosort
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 30 Σεπ 2021
Εξαιρετικό ξενοδοχείο, υπέροχο μέρος, φανταστική διαμονή, φιλικό, πρόθυμο και ευγενικό προσωπικό. ΆΡΙΣΤΟ. Πρωινό υπέροχο πέραν των προσδοκιών μας. Δωμάτια καθαρά.
Από τα ξενοδοχεία που θα ήθελα να ξαναπάω.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Sakis Zaitidis, General Manager του Ρωξάνη Country House Rosort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 8 Δεκ 2021
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και σας υποσχόμαστε οτι θα συνεχίσουμε την προσπάθειας μας να διατηρούμε και να αναβαθμίζουμε τα standards της φιλοξενίας, ανάλογα των δυνατοτήτων μας, ώστε να μπορούμε να παρέχουμε την καλύτερη δυνατή υπηρεσία στους φίλους και πελάτες μας και να κάνουμε τη διαμονή τους αντίστοιχη των προσδοκιών τους!
Εις το επανιδείν λοιπόν!
77 €
3.6 χλμ. από Ρωξάνη Country House Rosort
  • ZenHotels.com
    86 €
3.6 χλμ. από Ρωξάνη Country House Rosort
Δωρεάν πάρκινγκ
Ο καλύτερος τρόπος για να γνωρίσεις έναν τόπο είναι να μάθεις την παράδοση και τη λαογραφία του.

Στην Ξυλαγανή Ροδόπης, ο παραδοσιακός ξενώνας Ρωμυλία προσφέρει μοναδική ποιότητα και διαμονή σε ένα εξαιρετικό περιβάλλον που μυρίζει παράδοση.

Σας περιμένουμε, κοπιάστε!
56 €
    61 €
24.4 χλμ. από Ρωξάνη Country House Rosort
Μπαρ/Lounge
view from our room balcony
  • ZenHotels.com
52 €
    52 €
24.9 χλμ. από Ρωξάνη Country House Rosort
Δωρεάν πάρκινγκ
Hotel Nefeli at night from drone
Tripadvisor
  • Wyndham
25.6 χλμ. από Ρωξάνη Country House Rosort
Μαρωνιά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2017

είναι ένα ξενοδοχείο γραφικότατο μεσα στα δενδρα για χειμερινες και καλοκαιρινες διακοπες με πισίνα και θεα την θάλασσα του πλατανίτη.
είναι ξενοδοχείο για εναλλακτικούς επισκέπτες που θελουν περπάτημα ηρεμια χαλάρωση και καλο πρωινό
εμεινα 2 μερες και ξεκουράσθηκα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, escosama
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Θα θέλαμε αρχικά να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμησή σας στο ξενοδοχείο μας, FilosXenia Roxani Country House, μέλος του ομίλου FilosXenia Hotels.
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που ευχαριστηθήκατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας, και απολαύσατε τη φυσική ομορφιά της περιοχής. Είναι πολύ σημαντικά για εμάς τα σχόλια των επισκεπτών μας, είδικά όταν πρόκειται για καλοπροαίρετα σχόλια που στόχο έχουν την βελτίωσή μας.
Θα είναι χαρά μας να μας δώσετε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.
Η ομάδα του FilosXenia Roxani Country House

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ο/η FilosXenia_Hotels, Reservations του Ρωξάνη Country House Rosort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2019

Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2018

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018