“Καλο”
Κριτική για: KING'S POINT Burger bar

KING'S POINT Burger bar
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Όταν πάω στο χωριό μου στην Κύμη κάθε φορά πάω εκεί. Είμαι ένα μικρό παιδί που πάει συνήθος με την γιαγιά του και τον παππού του η μόνος του και περνάει hot dog.μου αρέσει το hot dog από εκεί αν και δεν έχω πάρει ποτέ Berger η κάτι αλλο αλλά το hot dog είναι τελιο.καποιες φορες που θα πάω το μεσημέρι για μπάνιο η το βράδυ για βόλτα η για ψαρεμα πάω και περνώ hot dog Τελιο,είναι καταπληκτικό και μου αρέσει πολύ αλλά η τιμή του 2€ για αυτό το hot dog είναι λίγο Τραβηγμένη γιατί είναι και λίγο μικρό.Αλλα και πάλι είναι τοσο ωραίο που ας είναι μικρό θα το πάρω αν πάω βόλτα.Από εξυπηρέτηση οκ δεν έχω κάποιο θέμα ούτε μου έχει συμβεί κάτι και δεν με πολύ ενδιαφέρει αν δεν φοράν μάσκες η κάτι αλλο+ότι άμα ισχει η προσφορά που έχετε έξω στην ταμπέλα με τον καφέ και άλλα 2 πράγματα που δεν θυμάμαι τώρα και κάνει περίπου 2€ θα έβαζα εξαιρετικό αλλά γενικός είναι τραβηγμένες η τιμές και στα berger οπότε καλή εξυπηρέτηση καλό φαγητό αλλά όχι καλές τιμές πηγενω εκεί συχνά με οικογένειες και είναι καλο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, Thanashsbasjlopoulos

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2022

Ένα μενού μπέργκερ με πατάτες έχει 10-13€, πολύ ακριβα ειδικά σε σχέση με την ποιότητα που προσφέρει. Το προσωπικό αγενεστατο και το ποιο σημαντικο, Το μπιφτέκι βρωμάει μακρυά!!!!! Το μπιφτέκι και από τα 6 μπέργκερ μου παραγγείλαμε το δώσαμε στα σκυλάκια που υπάρχουν στον περίχωρο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
1  Ευχαριστούμε, Ale_kai_o
Ο/η Stella S, Ιδιοκτήτης του KING'S POINT Burger bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2022

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας αλλά τα πράγματα δεν έγιναν ετσι όπως τα περιγράφετε. Εκείνη την μέρα μας μιλήσατε πολύ άσχημα κι με ααμπουκα επειδή είδατε 2 γυναίκες να μαγειρεύουν και να εξυπηρετούν πολύ κόσμο. Όλη την βραδιά ταισαμε πάρα πολύ κόσμο και ολοι ήταν ικανοποιημενη. Όσο για το μπιφτέκι μας δεν βρομάει οπότε θέλετε να έρθετε να σας δώσουμε ένα μπιφτέκι να το ψήσετε και μόνοι σας. Είναι μοσχάρι 100%!!!! Παρολη την συμπεριφορά σας εκείνο το βράδυ και τον τραμπουκισμο σας που ήρθατε πιωμένος το προσωπικό ήταν άψογο. Όσο για της τιμές μας γνωρίζετε ότι έχουν πάρει όλα αύξηση στην Ελλάδα!!!!! Είμαστε ένα μαγαζί με ιστορία από το 2012 και έχουμε πελάτες από τότε!!!! Σας ευχαριστούμε και παλι για την αξιολόγηση σας παρόλα αυτά.

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχει ορεξη για εξυπηρέτηση σε αντίθεση με πέρσι...
Συν ότι έχουν ανεβει οι τιμές στον Θεό
Για ένα μπέργκερ με 9 πατάτες δίπλα 11€
και έβγαλαν και την προσφορά συν ένα αναψυκτικό δώρο ( εκεί να το δικαιολογήσω)

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Agnwstos1
Ο/η Stella S, Ιδιοκτήτης του KING'S POINT Burger bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2022

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας αλλά θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι φέτος έχουν ακριβύνει τα πα τα όπως γνωρίζετε. Επεισεις η προσφορά με το αναψυκτικό έχει σταματήσει από την pepsi που συνεργαζόμαστε λόγω τον γεγονότων της ακριβείας. Όσο για την εξυπηρέτηση θα θέλαμε να μας πείτε λεπτομέρειες. Και πι ευχαριστούμε.

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2021

Απαράδεκτοι.... αγενής.... κανένας δεν φόραγε γάντια μάσκα....η παραγγελία καθυστέρησε απίστευτα πολύ....απλά βαρίοντούσαν να μας εξυπηρετήσουν!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, M3853DPerikag
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μπεργκεράδικο τύπου καντίνας...
Πολλές επιλογές burger και hotdog, πολύ καλή ποιότητα, φοβερή γεύση! Οι τιμές θα μπορούσαν να είναι λίγο καλύτερες!

Ευχαριστούμε, gemkouk

KING'S POINT Burger bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κύμη, Εύβοια
Κύμη, Εύβοια

KING'S POINT Burger bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!