Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2018

Πολύ συμπαθητικό και ήσυχο ξενοδοχείο, ακριβώς πάνω στη θάλασσα (μεσολαβεί ο δρόμος, αλλά δεν έχει πολύ κίνηση). Ότι πρέπει για weekend break από την Αθήνα. Μείναμε στον πρώτο όροφο. Το δωμάτιο ήταν πολύ ευρύχωρο και είχε και μεγάλη βεράντα, που έβλεπε στη θάλασσα. Μικρό σχετικά μπάνιο και πολύ μικρή ντουσιέρα, αλλά καλή πίεση στο νερό. Καθαριότητα και καλή εξυπηρέτηση. Συμπαθητικό πρωινό. Το ξενοδοχείο διαθέτει επίσης μια πολύ συμπαθητική πισίνα, αλλά εμείς προφανώς προτιμήσαμε τη θάλασσα. Στη θάλασσα οι ξαπλώστρες για τους ενοίκους είναι δωρεάν και έχουν προτεραιότητα, που είναι βασικό διότι ειδικά την Κυριακή γινόταν χαμός από εξωτερικούς επισκέπτες.
Στα μείον, πρώτον στρώματα και κυρίως μαξιλάρια, τα μαξιλάρια ήταν ότι χειρότερο έχω κοιμηθεί σε ξενοδοχείο στη ζωή μου. Ο ύπνος ήταν μεγάλο και διόλου αμελητέο πρόβλημα. Αν έχετε κάποιο πρόβλημα σε μέση ή αυχένα να το λάβετε υπόψη σας. Δεύτερον, ξεχάστε το ίντερνετ. Free wifi υπάρχει μόνο στην κεντρική αίθουσα/πρωινό, αλλά βασικά το σήμα είναι κάκιστο γενικά για τα κινητά, ακόμη κι θελήσετε να συνδεθείτε με το δικό σας πακέτο. Αυτό είναι πρόβλημα σε όλο το γεωγραφικό σημείο, ίσως λόγω των βουνών.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν θέλετε θέα, προτιμήστε δωμάτιο στον πρώτο όροφο.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, mLouisa12
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό κατάλυμα, καθαρό και μεγάλο δωματιο, με άνετα κρεβατι, προσεγμένος χώρος με ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό. Αποκλειστική χρήση ξαπλώστρας στην παραλία από πελατες. Πολύ σημαντικό.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, 762sofiap
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εδώ και 10 χρόνια προτιμώ να κάνω τους διακοπές μου εδώ. Μου αρέσουν ολλα!Ευχαριστώ πολύ για άψογη φιλοξενία. РЕКОМЕНДУЮ ТИМ КОМУ ПОДОБАЄТЬСЯ ПРИРОДА І ЗАТИШОК. нехай вас не лякають зміни погоди, якими славиться Хіляду, басейн з морською водою вас страхує від змін Егейського моря.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Alexandra S
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Μείναμε με την παρέα μου μερικές μέρες το 2015 αλλά και το 2016 και θα το επισκεφτούμε ξανά. Το δωμάτιο είναι πολύ μεγάλο, καθαρό και άνετο, διαθέτει όμορφο μπάνιο και ένα μεγάλο μπαλκόνι με θέα τη θάλασσα (παραλία Χιλιαδούς) που είναι ακριβώς απέναντι από το ξενοδοχείο (απόσταση 50 μέτρων!) και στην οποία οι διαμένοντες στο ξενοδοχείο δικαιούνται ομπρέλα και ξαπλώστρες! Σερβίρει αξιοπρεπέστατο πρωινό και η συμπεριφορά του προσωπικού και των ιδιοκτητών άψογη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Ilias N
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2016

Μικρό ξενοδοχείο, με14 ευρύχωρα δωμάτια, έχουν και τζάκι(!!!), όλα θέα θάλασσα, δικές του ομπρέλες και ξαπλώστρες με σέρβις στην παραλία, πλήρες σέρβις, πεντακάθαρο και πολύ δροσερό, αν και έχει και αιρκοντίσιον.
Εξαιρετική τοποθεσία.
Η πισίνα του με θαλασσινό νερό, είναι μεγάλο πλεονέκτημα αν τυχόν έχει κύμα το Αιγαίο αρχιπέλαγος.
Εχει μόνο πρωινό μπουφέ, πλήρη. Για φαγητό η Ταβέρνα δίπλα έχει εξαιρετική κουζίνα.
Δεν το συζητάω οτι θα ξαναπάω.

Συμβουλή για το δωμάτιο: ο δεύτερος όροφος έχει μικρότερη βεράντα αλλά καλύτερη θέα. Αν έχετε παιδιά προτιμήστε το ισόγειο.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, KostasS643