eDreams
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο, Προσεγμένο,
Τέλεια διακόσμηση!!!
Υπέροχοι άνθρωποι οι ιδιοκτήτες φιλικότατοι και εξυπηρετικοί, άψογοι!!
Πεντακάθαρα όλα και τέλειο πρωινό.
Δεν μπορώ να βρω κάτι αρνητικό!!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!
Τα μπροστινά δωμάτια απίστευτη θέα!!
Η περιοχή ήσυχη!!

Ευχαριστούμε πολύ για τη φιλοξενία !!
Ειρήνη

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, L2030RL_
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Ισως απο τα λίγα ξενοδοχεία που προσφέρουν περιποίηση και φροντίδα στον πελάτη.Αν ειχαμε και αλλα σαν το Αρχοντικό, θα ειχαμε πιο πολύ τουρισμό. Αριστη καθαριότητα ,εξυπηρέτηση, και καταπληκτική θέα στην θάλασσα. Εξυπηρέτηση απο τους ιδιοκτήτες κο Αντώνη και Κα Μαρία. Τι να πω για τα καταπληκτικά πρωινά που μας σέρβιρε με τα χέρια του ο κος Αντώνης και τα χειροποίητα γλυκά, μπουρέκια με τυρί, σπανάκι, ομελέτες που εφτιαχναν οι ιδιοι στην κουζίνα. Να πουμε οτι ηταν ολοι με το χαμόγελο στο στόμα και πρόθυμοι σε οποιαδήποτε πληροφορία ζητούσαμε.ΜΠΡΑΒΟ.. μας κάνατε να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας. Νομίζω να κάνετε σεμινάρια στους υπόλοιπους ιδιοκτήτες ξενοδοχείων!..Παράκληση..μην χαλάσετε την ποιότητα σας..για να συνεχίσετε να ειστε το υπόδειγμα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Καλή θέα, εξαιρετική καθαριότητα και εξυπηρέτηση
1  Ευχαριστούμε, Grace Z
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Υπέροχα δωμάτια διακοσμημένα με μοναδικό γούστο! Μαλακό κρεβάτι για ωραίο ύπνο! Καταπληκτικό πρωινό με τοπικά προϊόντα! Φιλόξενοι και ευγενικοί άνθρωποι! Μοναδική εμπειρία! Πρέπει οπωσδήποτε να το επισκεφθείτε!

Ευχαριστούμε, _A7227RZ
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2020

Πολύ εξυπηρετικός ο κος Αντώνης, πρόθυμος για ό,τι θελήσαμε.
Πανέμορφος και πολύ προσεγμένος χώρος, καθαρό δωμάτιο με όλες τις παροχές.
Σε πολύ καλό σημείο της Κύμης, με ωραία θέα.
Διαμονή σαν άρχοντες σε "αρχοντικο".
Θα το επισκεφτούμε ξανά και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Tasos K
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό ξενοδοχείο πολύ προσεγμένο καθαρό πολύ καλό πρωινό και ο ιδιοκτήτης εξυπηρετικός πολύ καταπληκτική θέα.. Το δωμάτιο πολύ κομψά διακοσμημένο πολύ ωραίο μπαλκόνι γενικά δεν βρήκα τίποτα αρνητικό... Το συστήνω ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Ολγα Τ