Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικό μέρος να μείνεις στην περιοχή. Απο που να αρχισεις και που τελειώσεις. Μοναδική θέα. Καταπληκτικά δωμάτια, προσεγμένα έως την παραμικρή λεπτομέρεια. Καθαριότητα που δεν περιγράφεται. Πρωινό απο αλλο πλανήτη. Για εμένα το καλύτερο που εχω γευτεί στην Ελλάδα έως σημερα, και εχω γευτεί πολλά. Θα το ξανά επισκεφτώ χωρίς δεύτερη σκέψη. Μπράβο κυρία Μαρία.

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, ioannis m
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018

Η επισκεψη μας στην Κυμη ετυχε να συνδιαστει με την διαμονη σε αυτο το μικρο ξενοδοχειο.Η διακοσμηση ,η θεα και το τελειο πρωινο μαζι με την πολυ ζεστη συμπεριφορα που τυχαμε απο τον ιδιοκτητη και το προσωπικο εκαναν την διαμονη μας αξεχαστη.πολλα συγχαρητηρια και συντομα θα μας ξαναδουν κοντα τους....

Συμβουλή: Με θεα στο Αγαιο
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, renatawomanfashion
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σε ήσυχη τοποθεσία στην πόλη της Κύμης, το παραδοσιακό Archontiko Kymis Boutique Hotel είναι χτισμένο ανάμεσα σε ελαιόδεντρα. Προσφέρει κομψά διακοσμημένες μονάδες που ανοίγουν σε μπαλκόνι με θέα στο Αιγαίο Πέλαγος ή στο βουνό. Φιλόξενο και σε εντυπωσιάζει ευχάριστα με την καθαριότητα και την διακόσμηση των δωματίων.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Eucklides V
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2017

Η Κύμη είναι όμορφη έτσι κι αλλιώς, αλλά αυτό το μικρό ξενοδοχείο με τα 7-8 δωμάτια κάνει τη διαμονή σας εκεί αξέχαστη. Τα δωμάτια είναι μετρίου μεγέθους λόγω του περιορισμού στους χώρους ενός νεοκλασσικού κτηρίου, αλλά διακοσμημένα εξαιρετικά, το καθένα με το δικό του χαρακτήρα. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο, οι χώροι πεντακάθαροι και το πρωινό, ό,τι καλύτερο μπορεί να βρει κανείς. Οι off-season τιμές είναι εξαιρετικά δελεαστικές.

Συμβουλή: Καλό είναι να επιλέξει κανείς δωμάτιο με θέα στη θάλασσα.
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, panagiotis D
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2017

Μείναμε στο δωμάτιο- σουίτα "Βασιλική". Πεντακάθαρο, πολύ καλή θέα, εξαιρετικής ποιότητας κρεββάτι-στρώμα ωραία διακόσμηση (αν και λίγο υπερβολική για τα γούστα μου) . Πάρα πολύ καλό πρωινό (μας το σέρβιραν στο μπαλκόνι μας , μπανιέρα με υδρομασάζ .. Γενικά ένα πολύ χαλαρωτικό σαββατοκύριακο σε ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο. Αν ξαναπάμε Κύμη σίγουρα θα το επιλέξουμε πάλι.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017
2  Ευχαριστούμε, vlasis240