“Πραγματικό << Ρόδο >>”
Κριτική για: Rodon

Rodon
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη καφετέρια δίπλα στη θάλασσα!! Εξαιρετικά προϊόντα, τιμές κανονικές, ωραία αισθητική!! Σας το συνιστώ...

Ευχαριστούμε, koufoupan

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2018

Πήγαμε σχεδόν όλες τις μέρες των διακοπών μας, γιατί μας άρεσε η εσωτερική διακόσμηση.Πηγαίναμε στην τουαλέτα πάνω από μία φορά, όχι για κανέναν άλλον λόγο.. παρά για να δούμε τις τοιχογραφίες!Πανέμορφο, θέλαμε να καθήσουμε σε όλες τις ξεχωριστές γωνίτσες που έχει φτιάξει ο ιδιοκτήτης!Ασφαλώς ένα βράδυ καθήσαμε και έξω,θέα στη θαλασσίτσα, αλλά πραγματικά η διακόσμηση είναι πολύ καλή.
Είναι ωραία για καφέ, για ποτό, για κοκτέηλ. Από φαγητό έχει απλά πράγματα, σάντουιτς, τοστάκια, αλλά εκεί πας κυρίως για να αράξεις. Και να ξεσκιστείς στις φωτογραφίες και στα ποτάκια!!Το μόνο που έχω να πω είναι ότι τέτοιο μαγαζί πρέπει να έχει και την ανάλογη μουσική.Θα θέλαμε να ακούσουμε περισσότερο ροκ, ξένο και ελληνικό και λιγότερο το ίδιο σιντάκι που επαναλάμβαναν.Είναι επιβεβλημένο να υπάρχει σε έναν τέτοιο χώρο ένας ντιτζέι ροκάς!

Ευχαριστούμε, efizacharopoulou
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί,το προτιμάμε από τη μέρα που άνοιξε.. Υπέροχος καφές, ωραία σνακ, εκλεκτες μπύρες κ άψογο προσωπικό!!! Ότι χρειαζόταν ο τόπος μας!

Ευχαριστούμε, Maria M
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2018

Καταπληκτικός καφές όλες τις ώρες, φοβερά σνακ και καθαρά ποτά! Τί άλλο να ζητήσεις και να μην έχουν; Τεράστια κάβα, εντυπωσιακή ακόμα και μεγάλο μαγαζί της Αθήνας να ήταν.
Άψιογη εξυπηρέτηση παρότι είναι συχνά φίσκα και έχει και ουρά απέξω. Επίκαιρη μουσική απο επαγγελματίες, πολύ όμορφος εσωτερικός χώρος με διαφορετικά μοτίβα και αναφορές απο την ιστορία της σύγχρονης τεχνης και γενικά... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ... ΤΑ ΣΠΑΕΙ!

Ευχαριστούμε, Kostas T
Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πάρα πολύ ωραία στημένο μαγαζί σε ιδανική τοποθεσία!! Με αφορμή τις πασχαλινές μας διακοπές το επισκεφθήκαμε και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι!! Το μόνο που έχω να πω είναι ότι σε συμπληρωματική παραγγελία που δώσαμε άργησε αρκετά να έρθει αλλά μπορεί να ήταν τυχαίο. Κατά τ άλλα άψογο σε όλα!! Άνετα κοντράρει τα καλά μαγαζιά της πόλης!! Συγχαρητήρια!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

1  Ευχαριστούμε, F2009JP_

Rodon: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Rodon: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!