Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2018

Υπέροχη μεζονέτα, με εσωτερική σκαλίτσα όπου διαχωρίζεται η κουζίνα και το καθιστικό από το υπνοδωμάτιο που βρίσκεται στον πάνω όροφο. Δύο μπαλκόνια, από τα οποία βλέπεις μόνο θάλασσα! Ήσυχη τοποθεσία, κοντά στην πλατεία! Give it a chance!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, stellakalor
Η κριτική έγινε: 20 Μαρτίου 2018

Μας αρεσε πολυ η διαμονη μας στο ξενοδοχειο Αυρα και μειναμε παραπανω μερες απ οτι ειχαμε προγραμματισει. Ωραια διαρρυθμισμενο το δωματιο που μειναμε με το ανετο του μπαλκονι απολαμβαναμε καθε μερα την ηρεμια της θαλασσας. Το δωματιο ηταν καθαρο και το προσωπικο ευγενικο και φιλοξενο...

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, stellaoikonomou13
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2017

Η επισκεψη στην Κυμη και η διαμονη μας στο Avra Studios μας αφησε μονο θετικες εντυπωσεις! Τα δωματια ηταν ευρυχωρα με ωραια διαρρυθμιση και η θεα στο Αιγαιο μας προσφερε γαληνη και ηρεμια.. Ευγενικοτατοι οι ιδιοκτητες με προθεση να σε εξυπηρετησουν και να σε κατατοπισουν για τα μερη της περιοχης...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, annamaria585
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2017

Παρόλο που δεν καταφέραμε να μείνουμε στο Αύρα, αυτό που έχουμε να πούμε είναι ότι μας άφησε μόνο θετικές εντυπώσεις. Βρεθήκαμε απρογραμμάτιστα στην Κύμη και θελήσαμε να μείνουμε για ένα βράδυ! Δυστυχώς το ξενοδοχείο δεν είχε κάποιο ελεύθερο δωμάτιο για να μας φιλοξενήσει, αν και Σεπτέμβρης, λόγω ενός γάμου που γινόταν στην περιοχή. Μας έκανε τρομερή εντύπωση το γεγονός ότι προσπαθούσαν να μας βρουν δωμάτιο σε πολλά ξενοδοχεία κι έκαναν αρκετά τηλέφωνα γιατί ήταν όλα γεμάτα εξαιτίας του γάμου. Ήταν φοβερό το ενδιαφέρον που έδειξαν χωρίς ουσιαστικά να έχουν κάποιο προσωπικό όφελος. Επιφυλασσόμαστε στο μέλλον να τους επισκεφθούμε αλλά να μείνουμε αυτή τη φορά!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, dimitrismalg
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2017

Το δωμάτιο που μείναμε ήταν το μπαλκόνι του Αιγαίου! Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ύψωμα και σε συνδυασμό με το ότι το δωμάτιο ήταν στον υψηλότερο όροφο είχε τέλεια πανοραμική θέα στη θάλασσα, το λιμάνι και το χωριό. Δε βρίσκεται πάνω στο δρόμο, οπότε είναι ήσυχο. Είχαμε ξεχωριστό υπνοδωμάτιο από τα παιδιά και προετοιμάζαμε άνετα τα γεύματα τους λόγω της εξοπλισμένης κουζίνας. Το ψυγείο ήταν μεγάλο και μας βοήθησε καθώς είχαμε πολλά πράγματα λόγω των παιδιών. Πολύ φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες και φιλικοί με όλους!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, kiriakosmpatz