Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2017

Η επισκεψη στην Κυμη και η διαμονη μας στο Avra Studios μας αφησε μονο θετικες εντυπωσεις! Τα δωματια ηταν ευρυχωρα με ωραια διαρρυθμιση και η θεα στο Αιγαιο μας προσφερε γαληνη και ηρεμια.. Ευγενικοτατοι οι ιδιοκτητες με προθεση να σε εξυπηρετησουν και να σε κατατοπισουν για τα μερη της περιοχης...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, annamaria585
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2017

Παρόλο που δεν καταφέραμε να μείνουμε στο Αύρα, αυτό που έχουμε να πούμε είναι ότι μας άφησε μόνο θετικές εντυπώσεις. Βρεθήκαμε απρογραμμάτιστα στην Κύμη και θελήσαμε να μείνουμε για ένα βράδυ! Δυστυχώς το ξενοδοχείο δεν είχε κάποιο ελεύθερο δωμάτιο για να μας φιλοξενήσει, αν και Σεπτέμβρης, λόγω ενός γάμου που γινόταν στην περιοχή. Μας έκανε τρομερή εντύπωση το γεγονός ότι προσπαθούσαν να μας βρουν δωμάτιο σε πολλά ξενοδοχεία κι έκαναν αρκετά τηλέφωνα γιατί ήταν όλα γεμάτα εξαιτίας του γάμου. Ήταν φοβερό το ενδιαφέρον που έδειξαν χωρίς ουσιαστικά να έχουν κάποιο προσωπικό όφελος. Επιφυλασσόμαστε στο μέλλον να τους επισκεφθούμε αλλά να μείνουμε αυτή τη φορά!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, dimitrismalg
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2017

Το δωμάτιο που μείναμε ήταν το μπαλκόνι του Αιγαίου! Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ύψωμα και σε συνδυασμό με το ότι το δωμάτιο ήταν στον υψηλότερο όροφο είχε τέλεια πανοραμική θέα στη θάλασσα, το λιμάνι και το χωριό. Δε βρίσκεται πάνω στο δρόμο, οπότε είναι ήσυχο. Είχαμε ξεχωριστό υπνοδωμάτιο από τα παιδιά και προετοιμάζαμε άνετα τα γεύματα τους λόγω της εξοπλισμένης κουζίνας. Το ψυγείο ήταν μεγάλο και μας βοήθησε καθώς είχαμε πολλά πράγματα λόγω των παιδιών. Πολύ φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες και φιλικοί με όλους!

Ευχαριστούμε, kiriakosmpatz
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2017

Εξαιρετική η τοποθεσία και η θέα στο Αιγαίο από το δωμάτιο! Το δωμάτιο που μείναμε ήταν καθαρό με όλες τις ανέσεις, προσεγμένο και ευρύχωρο. Τα κορίτσια που μας υποδέχτηκαν πολύ ευγενικά και πρόσχαρα, μας έκαναν να νιώσουμε πολύ άνετα και μας εξυπηρέτησαν σε ότι χρειαστήκαμε...Σίγουρα θα επισκεφθούμε ξανά την Κύμη και θα προτιμήσουμε αυτό το ξενοδοχείο!!

Ευχαριστούμε, Xenia_Eleutheriadi
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2017

Ήσυχο μέρος, ιδανικό για ξεκούραση και ηρεμία! Καλή η τοποθεσία κοντά στα μαγαζιά αλλά σε τέτοια απόσταση ώστε να μην ακούγεται φασαρία. Το δωμάτιο μας ήταν καθαρό και είχε ωραία θέα στη θάλασσα. Ο ιδιοκτήτης πολύ φιλικός και διακριτικά παρών, πρόθυμος να μας κατατοπίσει. Μια παρατήρηση είναι ότι θα μπορούσε να υπάρχει πρωινό,αλλά εφόσον υπάρχει η κουζίνα δεν είναι τόσο πρόβλημα..

Ευχαριστούμε, Vaso_Tsouveka