“ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΦΑΓΗΤΑ!!!!”
Κριτική για: To Limani Taverna

To Limani Taverna
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΟ διστακτικά με βάση της πολύ κακές κριτικές επέλεξα σαν ταξιδιώτης από το ηρακλειο να επισκεφτώ το συγκεκριμένο μαγαζι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο αρνητικά σχόλια η συμπαριφιρα της κυρίας ποπης ΑΨΩΓΗ ευγενικότατη το φαγητο παρά πολύ καλό με κοντοσούβλι στα κάρβουνα παρά πολύ νόστιμο!!! Με κολοκυθάκια τηγανητά παρά πολύ ωραία με αρνί πολύ ωραίο και τιμές παρά πολύ καλές εγώ προσωπικα για πρώτη φορά που πήγα το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!!

Ευχαριστούμε, 283dimitrist

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020

Το μέρος ήταν απλά τέλειο. Το μόνο λάθος που κάναμε είναι να φάμε στην συγκεκριμένη ταβέρνα. Η γυναίκα που μας πήρε παραγγελία ήταν λες και βαριοταν να κάνει την δουλειά της . Οι μερίδες ήταν απαράδεκτες .. είχαμε πάρει καλαμαράκια τα οποία ήταν μπουκωμενο από πατάτες και ένα μικρό καλαμαρακι στην άκρη και άλλη μία μερίδα κοντοσούβλι που ήταν 2 κομματάκια και αυτό μπουκωμενο με πατάτες . Όταν ήρθε η ώρα λοιπόν να πληρώσουμε , θέλαμε με κάρτα διότι είχαμε πάει για μια μέρα και κρατούσαμε ελάχιστα χρήματα πάνω μας η κυρία αγενεστατη μου είπε ότι δεν μπορώ να πληρώσω με κάρτα ενώ είχαν pos (εννοείται πως μετά από 2 λεπτά δέχτηκε ) . Σαν τόπος πολύ ωραίος σαν ταβέρνα απαίσια και πανάκριβα . Την επόμενη φορά μόνο με ψάξιμο στο TripAdvisor .

Ευχαριστούμε, _M1925IZ
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αγενείς και αδιάφοροι. Περιμέναμε στο τραπέζι μισή ώρα για να έρθουν να το στρωσουν. Ενώ δεν είχε πολύ κόσμο το προσωπικό ήταν τελείως βαριεστημενο και αδιάφορο. Εν τέλει σηκώθηκαμε και φύγαμε μπροστά τους. Δεν ζήτησαν ούτε συγνώμη.

Ευχαριστούμε, GRGalaxian
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ολα τα κρεατα του ήταν μονο λιπος. Η φέτα ήταν λευκο τυρι. Ακριβό. Αγενεστατη εξυπηρέτηση. Δε τρωγόταν τίποτα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, nikosp658
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2019

Το φαγητό ηταν απαράδεκτο! Η τυροκαυτερη δεν τρωγόταν,οι γαριδες σαγανάκι ειχαν μέσα μονο 3 γαριδες και η σαλατα δεν είχε καν λαδι! Πολύ ακριβό για την ποιότητα του! Επισης, η κυρία που μας πηρε παραγγελία ηταν σαν να μην ήθελε να μας εξυπηρετήσει

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Eva1998m

To Limani Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λουτρό, Νομός Χανίων

To Limani Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!