Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams41 $
Agoda.com
ZenHotels.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2019

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την διαμονή μας. Το δωμάτιο ήταν στον 1ο όροφο, πεντακάθαρο κ δροσερό. Ευρύχωρο, με άνετο μπάνιο και βεράντα. Επίσης οι ιδιοκτήτες φιλόξενοι και φιλικοί. Ίσως θα μπορούσε να είναι λίγο πιο οικονομικό (90€ χωρίς πρωινό). Σε γενικές γραμμές όμως ήταν πολύ καλά και ήσυχα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, agegor
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2018

Οι φωτογραφίες που είχαμε δει πριν κάνουμε την κράτηση δεν ανταποκρίνονταν στην πραγματικότητα. Μέναμε στο ισόγειο: στενότητα χώρου και δυσοσμία από την αποχέτευση (προφανώς) ήταν αυτά που μας έμειναν... Γενικά, καταβάλλεται προσπάθεια για το μέγιστο κέρδος με το λιγότερο δυνατό κόστος. Ενδεικτικά, αναφέρουμε τη δυσφορία του ξενοδόχου, όταν του ζητήσαμε ένα ρολό χαρτί υγείας (κόστους 0,50!!!), επειδή μας τελείωσε, αλλά και την απάντησή του: "εδώ δεν είναι ξενοδοχείο", όταν μετά από 3 μέρες ζητήσαμε καθαρές πετσέτες. Ωστόσο, θα είμασταν άδικοι να μην αναφερθούμε στην άμεση ανταπόκρισή τους να μας εξυπηρετήσουν στο πρόβλημα που αντιμετωπίσαμε με την έλλειψη ζεστού νερού.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Kyriaki29
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2016

Πιστεύω ότι ήμασταν πολύ τυχεροί στην αναζήτηση της διαμονής μας στην Αμοργό. Πεντακάθαρα δωμάτια, ήσυχο μέρος, όμορφα διακοσμημένο μέρος, Η οικοδέσποινα μας η κυρία Βαγγελιώ είναι από τους πιο εξυπηρετικούς,ευγενικούς και χαμογελαστούς ανθρώπους που έχω δει.Δεν έχω να σημειώσω τίποτα αρνητικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Joanna_gk2014
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2015

To Pansion Sofia, στα Κατάπολα, συνδυάζει την καλύτερη λογική τιμή με άριστες υπηρεσίες. Είναι καθαρά, διαθέτει τον πιο ωραίο κήπο του νησιού με ιδιαίτερο ντεκόρ, έχει μπαλκόνια με θέα τη θάλασσα και σε μικρή απόσταση ακούει κανείς κοτούλες, κόκκορα, ακούσματα εντελώς διαφορετικά από αυτά της Αθήνας. Το βράδυ η θέα μαγεύει με το φωτισμένο λιμάνι και 2 λόφους που φαίνονται από τα δωμάτια. Ο ιδιοκτήτης κ.Λευτέρης μας κέρασε πριν φύγουμε ψημένη ρακή, το ιδιαίτερο ποτό του νησιού. Μακάρι να ξαναπάμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
1  Ευχαριστούμε, Themis_Kolokytha
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2014

Η διαμονή μας στο Sofia's house για 6 ημέρες ήταν ευχάριστη και και ξεκούραστη, καθότι βρίσκεται σε ήσυχο σημείο των Καταπόλων και σε μικρή απόσταση απο το γραφικό λιμάνι και τη παραλία. Καθαρά δωμάτια και διακριτικά διακοσμημένα. Μειονέκτημα τουλάχιστον για το δωμάτιο που φιλοξενηθήκαμε από τους ευγενικούς οικοδεσπότες είναι το μέγεθος του δωματίου, καθόσον ήταν εντελώς οριακό για τρία άτομα. Την επόμενη φορά θα ζητήσουμε δωμάτια στον όροφο καθόσον έχουν θέα προς τη θάλασσα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
Ευχαριστούμε, Vasilis K