Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline
Agoda.com49 $
eDreams46 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2014

Μείναμε 2 μέρες με την οικογένειά μου στο Sofia's House στο ισόγειο. Ο χώρος ήταν πραγματικά τεράστιος. Ευρύχωρο όσο ένα κανονικό σπίτι και διακοσμημένο με πολύ προσοχή και σημασία στη λεπτομέρεια. Δυο υπνοδωμάτια, δυο μπάνια, παραδοσιακά έπιπλα, λεπτομέρειες από πέτρα στο εσωτερικό, μια καταπληκτική αυλή από πέτρα στο εξωτερικό. Πολύ σημαντικό ήταν ότι υπήρχε καθημερινή καθαριότητα του σπιτιού. Οι ιδιοκτήτες ήταν ιδιαίτερα ευγενικοί και εξυπηρετικοί σε ότι και αν χρειαστήκαμε. Εύχομαι την επόμενη φορά που θα επισκεφθούμε την Αμοργό να μείνουμε περισσότερες ημέρες και σίγουρα θα είναι στο ίδιο δωμάτιο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
2  Ευχαριστούμε, giotag756
Η κριτική έγινε: 24 Νοεμβρίου 2012

Μειναμε στο Sofia House με την οικογενεια μου για τρισ μερεσ. Ειχαμε μια τελεια διαμονη, το δωματιο μασ ηταν τελεια διακοσμημενο, με πετρα μεσα και εξω, με παραδοσιακα επιπλα και πολλεσ λεπτομεριεσ που εκαναν την διαφορα.
Οταν ξαναερθω στην Αμοργο σιγουρα θα προτιμησω το ιδιο δωματιο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2012
1  Ευχαριστούμε, PetrosAstir