Η κριτική έγινε: 22 Μαΐου 2016

Το Angeliki Pension μας το σύστησαν φίλοι κι κλείσαμε για 10 ημέρες.Ομως η Αμοργός, τα Κατάπολα κι η περιποίηση της Ελευθερίας μας ξελόγιασαν και μείναμε πολλές παραπάνω!! Αν πηγαίνεται στην Αμοργό για αληθινές, ξέγνοιαστες κι αξέχαστες διακοπές και ζητάς ένα όμορφο δωμάτιο, καθαρό, οικονομικό, με υπέροχη ταράτσα και πραγματικά φιλόξενους ανθρώπους είναι ιδανικό. Μην αγνοήσετε τις πολύτιμες συμβουλές για τα ωραιότερα σημεία του νησιού που θα σας δώσει η Ελευθερία!

1  Ευχαριστούμε, animhsa
Η κριτική έγινε: 22 Μαΐου 2016

Η Ελευθερια μας περιμενε χαραματα που εφθανε το καραβι,φαγαμε μαζι πρωινο και μετα απο το υπεροχο τεραστιο μπαλκονι μας ειδαμε απο ψηλα ολα τα Καταπολα.Οι ιδιοκτητες ευγενεστατοι μας ειπαν τα παντα για το νησι,τις παραλιες,τα γλεντια,το φαγητο κλπ.Τα δωματια πεντακαθαρα και με ησυχια για χαλαρωμα και υπνο μεχρι αργα (για μας που ξενυχτουσαμε).Μακαρι να μπορεσουμε να ξαναπαμε.Το συνιστουμε ανεπιφυλακτα
Νικος-Δεσποινα

2  Ευχαριστούμε, Nikolaos K
Η κριτική έγινε: 21 Μαΐου 2016

Η αλλη μιση ειναι η θέα και η ευγενικη φιλοξενια των ιδιοκτητών. Τα δωματια ειναι απλα, καθαρα, σε ησυχη γειτονια αλλα και στο κεντρο των Καταπολων. Ειναι οτι ακριβως χρειαζεσαι για τις διακοπές σου στην Αμοργο και η Ελευθερία αξια ξεναγος του νησιου. Εξαιρετική επιλογη!

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
4  Ευχαριστούμε, agripnia
Η κριτική έγινε: 21 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εγγυηση!!! Οχι απλά εγώ, αλλά άπειροι φίλοι που έστειλα έμειναν απολυτως ευχαριστημένοι και θα ξαναπανε!!!! Υποδοχη στο λιμανι και σκίσιμο στο να σε εξυπηρετήσουν! Κι ακόμα κι αν είναι φουλ, είναι τόσο ακομπλεξαριστοι στο να μη διστασουν να ψαξουν ακομα και δεκαπενταυγουστο να σου βρουν καπου αλλου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
4  Ευχαριστούμε, Mariannaroma05
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε για δυο βραδια αρχες Αυγουστου.Πολυ μικρα δωματια,αθλια στρωματα,παλαια επιπλωση,μυριζε ασχημα και το χειροτερο ολων,μας εδωσε δωματιο χωρις πορτα!!!η εισοδος ηταν απο την μπαλκονοπορτα!!!για αυτο το αισχος πληρωσαμε 55 ευρω.κακη επιλογη.

1  Ευχαριστούμε, Νικολία Κ
Ο/η ELETHER, Ιδιοκτήτης του Angeliki Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 2015

Κυρία Νικολία Κ. , σας διέφυγε να αναφέρετε μεταξύ άλλων στα κακοπροαίρετα σχόλια σας ότι δεν είχατε κάνει κράτηση δωματίου, ότι στην προσπάθεια σας να βρείτε δωμάτιο ήρθατε ελέγξετε το χώρο και το δωμάτιο και είπατε ότι σας αρέσει κι ότι θέλετε να το κλείσετε για δύο μέρες. Την ημέρα της αναχώρησης σας επιμόνως και με το πρόσχημα να μην σας κόψω απόδειξη ζητούσατε να σας κάνω έκπτωση 25 ευρώ . Απόδειξη σας έκοψα και έκπτωση 10 ευρώ σας έκανα για τις δύο μέρες που μείνατε. Πέραν τούτου σας διέφυγε να αναφέρεται ότι σας μετέφερα τα πράγματα σας από το λιμάνι , ότι σας έδωσα ότι πληροφορίες χρειαζόσασταν για το νησί και κυρίως ότι και τις δύο μέρες που μείνατε ΔΕΝ αναφέρατε κανένα απολύτως παράπονο για την διαμονή σας. Είναι απορίας άξιον λοιπόν γιατί μείνατε σε ένα δωμάτιο που δεν ήταν της αρεσκείας σας και που δεν είχατε κλείσει με κάποια προκαταβολή .
Δεδομένου ότι μου έχει κοινοποιηθεί από την αστυνομία το όνομα σας στην οποία ζητήσατε να ελέγξει την άδεια δωματίων μου -πράγμα που έπραξε- σας ενημερώνω με την σειρά μου, ότι αν δεν σταματήσετε να διασύρεται την επιχείρηση μου επιφυλάσσομαι παντός νομίμου δικαιώματος μου .