Travelocity
Vio.com
Etrip
StayForLong
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όταν το ξενοδοχείο σου υπερκαλύπτει τις προσδοκίες σου, τότε οι διακοπές σου γίνονται ακόμη ομορφότερες σε έναν υπέροχο τόπο. Το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν εξυπηρετικοτατο και πάντα πρόθυμο να μας βοηθησει. Η διαμονή μας ήταν τέλεια στο δωμάτιο που μας φιλοξένησε, άνετο κρεβάτι και φανταστική θέα συνθέτουν μια πολύ δυνατή διαμονη. Το πρωινό ήταν γευστικοτατο με πολλες χειροποίητες παρασκευες. Το ξενοδοχείο είναι ένας λόγος για να θες να επισκεφτείς εκ νέου το νησι....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, karakiklasd
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό!!Η διαμονή μας ήταν άψογη!!Τα δωμάτια πεντακάθαρα και εξοπλισμένα με ότι μπορει να χρειαστείς.Ο χώρος είναι περιποιημένος και η θέα μαγευτική.Το πρωινό εξαιρετικό και όλο το προσωπικό πολύ ευγενικό και φιλόξενο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 342eirinif
Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2018

Είμαστε από τα Κατάπολα της Αμοργού και όπως είναι φυσικό πηγαίνουμε κάθε χρόνο.
Η εμπειρία μας για το συγκρότημα έχει να κάνει κυρίως διότι το έχουμε προτείνει σε φίλους οι οποίοι έχουν μείνει στο Ξενοδοχείο και έμειναν κατενθουσιασμένοι από τις εγκαταστάσεις την ευγένεια των ιδιοκτητών και από το εξαιρετικό Τοπίο που βλέπει αμφιθεατρικά το λιμάνι των Καταπόλων.
Το προτείνουμε σίγουρα για όλα τα παραπάνω αλλά και για τις καλές του τιμές

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, loukasd762
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο περιβάλλον, προσεγμένα και καθαρά δωμάτια αλλά κυρίως εξαιρετική εξυπηρέτηση από ευγενέστατους υπαλλήλους. Αξίζει να δοκιμάσετε την πορτοκαλόπιτα οποιαδήποτε στιγμή της μέρας. Κωνσταντίνε, ευχαριστούμε για όλα!
Τάσος-Ξένια

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 851xeniak
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε την Αμοργό για το διάστημα 7/8 - 14/8 και επιλέξαμε για τη διαμονή μας το hotel amorgion. Κ τις 7 μέρες περάσαμε τέλεια. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και πάρα πολύ ωραίο. Το προσωπικό (Κωνσταντίνος- Γιώργος) ήταν ευγενεστατοι και πάντα πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν. Ανεπιφύλακτα θα το πρότεινα σε όποιον επισκεφτεί τη μαγευτική Αμοργό!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, aggelosa2017