Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Etrip
StayForLong
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021

Μείναμε στο skopelitis village μία εβδομάδα. Τι να πρωτοαναφέρουμε; Ο κ.Σπύρος και η Βαγγελίτσα άνθρωποι εξαιρετικοί, φιλικοί και πέραν του δέοντος εξυπηρετικοί . Άψογα δωμάτια με θέα στο λιμάνι της Κατάπολα, θε'ι'ικό πρωινό ακόμη και για περιπτώσεις χωρίς γλουτένη. Δε μείναμε απλά ευχαριστημένοι αλλά πλέον γίναμε και φίλοι μ' αυτούς τους ανθρώπους. Μας βοήθησαν πολύ ακόμη και στις προτάσεις τους για παραλίες, αξιοθέατα και φυσικά φαγητό. Ένα ευχαριστώ είναι λίγο. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα! Μακάρι να τους ξαναεπισκεφτούμε παρόλο που προερχόμαστε από Θεσσαλονίκη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 292caterinac
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι και να πω θα είναι λίγο. Φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις, οι οποίες είχαν αρχίσει να δημιουργούνται από την πρώτη επικοινωνία με το κατάλυμα. Εντυπωσιακό, άνετο, φιλικό. Καθαριότητα σούπερ, πρωινό εκπληκτικό, επικοινωνία πάρα πολύ καλή. Η θέα από το δωμάτιο μας ήταν υπέροχη μιας και βλέπαμε στο λιμάνι Κατάπολα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, 30katerinat
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2019

Από την πρώτη στιγμή που φτάσαμε εντυπωσιαστήκαμε από το υπέροχο καλαίσθητο περιβάλλον, την καταπληκτική θέα αλλά συνάμα απ´την τόσο ζέστη και εγκάρδια υποδοχή της κας Φωτεινής και της γλυκύτατος Βαγγελιτσας, με καλωσόρισμα ψημένη ρακί με κουλουράκια. Το δωμάτιο μας πεντακάθαρο, ωραία διακοσμημένο,άρτια εξοπλισμένο, όλα με μεράκι δείχνοντας σημασία στη λεπτομέρεια (οι πετσέτες κεντημένες με το λογότυπο). Το πρωινο εξαιρετικό, σπιτικό και πεντανόστιμο, με μεγάλη ποικιλία. Το καλύτερο μέλι που έχουμε φάει σε ξενοδοχείο! Με δυο λεξεις: Υπέροχο ξενοδοχείο με Υπέροχους ανθρώπους.
Κα Φωτεινή ευχαριστούμε!! Ακόμα γελάμε!!!
Σίγουρα θα ξαναγυρίσουμε με την πρώτη ευκαιρία!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Aspasia R
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2019

Υπέροχο κατάλυμα, απίστευτη θέα με ευγενικούς και εξυπηρετικούς ανθρώπους.Οπωσδήποτε να μην αφήσετε το πρωινό από την κράτησή σας, είναι κάτι παραπάνω από πλούσιο και χορταστικό!!Σας ευχαριστούμε πολύ κυρία Φωτεινή, Ευαγγελία και κύριε Σπύρο για την φιλοξενία και για την εξυπηρέτηση που μας κάνατε στο πρόβλημα που αντιμετωπίσαμε με τις ημερομηνίες κράτησης μας

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, SpirosDimitra18
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια διαμονή καταπληκτική θέα καθαριότητα πολύ καλή τοποθεσία εκπληκτικό πρωινό τέλεια ΔΩΜΑΤΙΑ απίστευτη διαμονή tv 32 σεσουάρ soap air condition sea view breakfast economy 5 star parking είναι από τα καλύτερα στις κυκλαδες

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Ευθύμης Σ