Official Site
Vio.com
Τρίτωνας Διακριτός

Το Villa Marandi τυγχάνει να είναι στη Νάξο.

Κριτική για: Villa Marandi Luxury Suites
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 2 Αυγ 2020
Έμεινα 6 ημέρες στο ξενοδοχείο. Εξαιρετικά καλαίσθητο, καθαρό και λειτουργικό εσωτερικά κ εξωτερικά. Άψογο σέρβις και φαγητό (δυσκολεύομαι να φάω έκτοτε κάπου έξω). Βασικά δεν ενδιαφέρθηκα και πολύ να δω το υπόλοιπο νησί-έκανα ένα σύντομο τουρ για να κάνω μερικά check in και να είμαι συμβατός με την τουριστική μόδα. Απόλαυσα την θέα, την εξαιρετική ησυχία και τάξη [συνέβαλλε πολύ σε αυτό και η ποιότητα των πελατών του ξενοδοχείου] και μπόρεσα να διαβάσω άνετα το βιβλίο μου. Για πρώτη φορά ζήτησα [δεν εισακούστηκα] να ανεβάσουν λίγο την ένταση της μουσικής-δεν έχω βρεθεί σε κανένα άλλο μέρος με τόσο διακριτική και τέλεια επιλογή μουσικής. Ευχαριστώ πολύ για όλα και παρότι μη φανατικός τουρίστας θα επανέλθω. Προφανώς θα το συστήσω σε φίλους μου.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
83 €
  • Trip.com
    120 €
    126 €
Δωρεάν πάρκινγκ
An amazing view from the restaurant
228 €
  • Booking.com
0.1 χλμ. από Villa Marandi Luxury Suites
Στελίδα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2018

Ένα πανέμορφο και γραφικό ξενοδοχείο σε ήσυχη τοποθεσία, όχι μακριά από την πόλη. Ιδιοκτήτες και προσωπικό ξεχωρίζουν για την ευγένειά τους, την φιλική τους διάθεση, αλλά, ταυτόχρονα, και για τον επαγγελματισμό που επιδεικνύουν. Είναι πάντα χαμογελαστοί και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν. Έχει δοθεί μεγάλη έμφαση στην υψηλής αισθητικής διακόσμηση των δωματίων, στην λειτουργικότητά τους, αλλά, κυρίως, στην καθαριότητά τους. Μια αξέχαστη εμπειρία το πλούσιο πρωινό δίπλα στην πισίνα!!! Αν βρεθούμε ξανά στη Νάξο, ξέρουμε ήδη πού θα μείνουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, _ageliki_valeri
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 4 μέρες και ήταν απλά μοναδικά. Η Δέσποινα μας υποδέχτηκε με ένα θερμό χαμόγελο και μας υπέδειξε τα καλύτερα μέρη.Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε την μακαρονάδα Bruno!Η Ασημίνα είναι πάντα προσχαρη και χαμογελαστή ενώ η Ελινα στην ρεσεψιόν πάντα εκεί για να μας εξυπηρετήσει. Πραγματικά νιώσαμε σαν να ειμασταν σπίτι μας.Ανυπομονούμε να σας δούμε όλους πάλι!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, Paraskevi B
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2016

Πέρασα τρεις τέλειες μέρες με τον σύζυγό μου. Τα δωμάτια πεντακάθαρα και πολύ όμορφα. Η θέα από το μπαλκόνι εκπληκτική. Το πρωινό φανταστικό και όσο για το φαγητό........τι να πω!!! Όλοι όσοι μας εξυπηρέτησαν ήταν άψογοι.
Υ.Γ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΣΗΜΙΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, thomasarchavlis
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο είναι ότι χρειάζεται κάποιος για να πει ότι πέρασε υπέροχα. Είναι φτιαγμένο με εκλεπτυσμένο γούστο,έχει την πολυτέλεια να χαίρεσαι την ελληνική νησιωτική φύση μέσα σ'αυτό το αισθητικά τέλειο συγκρότημα. Το κυριότερο όμως είναι το ανθρώπινο στοιχείο, που χωρίς προσποίηση και εξεζητημένη συμπεριφορά, σε κάνει να νιώθεις σαν στο σπίτι σου, άνετα, με το ζεστό τους χαμόγελο τους και την προθυμία να σε εξυπηρετήσουν άμεσα. Είναι ότι καλύτερο είδα στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια.

Συμβουλή για το δωμάτιο: επιλογή στον πάνω όροφο με θέα θάλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, atalantimichelo
Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2014

Έμεινα με τη σύζυγό μου μια εβδομάδα στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Η διακριτική και εκλεπτυσμένη πολυτέλειά του σε συνδυασμό με την ουσιαστική φιλικότητα του ιδιοκτήτη και του προσωπικού συνέβαλαν στο να μας μείνει η παραμονή μας αξέχαστη.
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.
Συμβουλή: Δοκιμάστε ένα ωραίο δείπνο στο εστιατόριο. Είναι το must του νησιού. Θα καταλάβετε γιατί......

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
    • Ποιότητα