Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά να πω ότι δν ηταν προορισμός μας η ναξος… μόλις είδα τ ξενοδοχείο αποφασίσαμε να πάμε στν Νάξο… υπήρχαν οι ενδοιασμοί αν θα είναι έτσι κ από κοντά βέβαια. Πραγματικά ηταν κ πολύ καλύτερο!!!το μέρος είναι κοντά στν χώρα κ στις παραλίες το προσωπικό άψογο κ φιλικοί όλοι τους, τα δωμάτια πεντακάθαρα κ πανέμορφα!! Η κυρία Αλεξάνδρα πολύ εξυπηρετική κυρία!!! Επισης κ τ φαγητό είναι πολύ ωραίο στ ξενοδοχείο οπως κ το ντόπιο κρασί τους!!!Όλα ηταν τέλεια!! Σας ευχαριστούμε πολύ!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αξιζει ν το επισκεφτείτε …
Ευχαριστούμε, stavrosi318
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο καθαρό και σε πολύ καλή τοποθεσία . Ευχαριστούμε πολύ την εξυπηρετικότατη Αλεξάνδρα από την ρεσεψιόν , την γλυκύτατη Μαρία στο μπαρ και το παιδί για όλες τις δουλειές Μιχάλη .
Με εκτίμηση
Οικογένεια Τραγανακή…………..

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το συνιστούμε
Ευχαριστούμε, Scenic50600384413
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας ταξιδέψει στα περισσότερα ελληνικά νησιά αποφασίσαμε να επισκεφθούμε και την μαγευτική Νάξο. Η πρώτη μας εντύπωση φθάνοντας στο λιμάνι θετική αλλά μόλις φτάσαμε στο ξενοδοχείο εντυπωσιαστηκαμε από το κυκλαδίτικο στυλ του και την ζέστη του ατμόσφαιρα. Η Αλεξάνδρα με Α κεφάλαιο στην υποδοχή μας υποδέχτηκε εγκάρδια και η χαρά μας εκτοξευτηκε μόλις μας έδωσε τα κλειδιά του δωματίου. Τι να πρώτο πεις. Πραγματικά ήταν ισάξιο ανάλογου δωματίου των μαλβιδων που είχαμε επισκεφτεί 2 χρόνια πριν. Το δωμάτιο μοντέρνο με κυκλαδίτικη πινελιά και ανοιγωντας την μπαλκόνοπόρτα μας περίμενε ένα τεράστιο τζακούζι για την απόλυτη χαλάρωση. Το πρωινό ήταν πλήρες και το service μοναδικό.και όλα αυτά σε ένα 3*** ξενοδοχείο το οποίο δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από τα υπόλοιπα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα επιστρέψουμε. Σας ευχαριστούμε

Ευχαριστούμε, Λιλη Ρ
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2021

Στη Στελίδα, σε μία από τις πιο ωραίες περιοχές της Νάξου, βρίσκεται αυτό το όμορφο, οικονομικό, με κυκλαδίτικη αρχιτεκτονική, πλήρες σε παροχές, συγκρότημα.
Καθαρό δωμάτιο, άνετο σε χώρους, με θέα στη θάλασσα και την περιοχή και κυρίως κυριαρχεί η ησυχία. Παρότι την περίοδο που πήγα είχε πολλή ζέστη στο νησί, το βοριαδάκι δρόσιζε το δωμάτιο και δεν χρειάστηκα καθόλου κλιματισμό
Η κυρία Αλεξάνδρα στην υποδοχή, η ψυχή του συγκροτήματος, μου συμπεριφέρθηκε σαν να με φιλοξενούσε στο σπίτι της, ευγενέστατη και έδειχνε ειλικρινές ενδιαφέρον για όλα.
Συγχαρητήρια Αλεξάνδρα.
Στο επόμενο ταξίδι στη Νάξο, το πρώτο τηλέφωνο θα είναι στην Αλεξάνδρα και αυτή θα μου βρει το δωμάτιο που θέλω.
Άριστα...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, LIAGASGIORGOS
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2021

Ευρύχωρο δωμάτιο, υπέροχο περιβάλλον, πολύ καθαρό, ωραία πισίνα, ευγενέστατος προσωπικό, όλα ήταν πολύ καλά και σε υπέροχη τιμή, καλή τοποθεσία κοντά στη χώρα και στις παραλίες. Σας ευχαριστούμε πολύ για τη φιλοξενία, θα σας ξαναπροτιμησουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, aiglire