Larisa Lauric

Όαση για πραγματική ξεκούραση

Κριτική για: Avra Imperial Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 16 Σεπ 2023
Εξαιρετικη τοποθεσία, υπέροχο μέρος για διακοπές. Κατάλληλο για οικογένειες με παιδιά , ζευγάρια η παρέα φίλων.
Συναντήσαμε χαμόγελο και ζεστασιά, καθαριότητα και εξυπηρέτηση, φιλοξενία και υπέροχο φαγητό .🏖️💯
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 9 Οκτ 2023
Esteemed Guests

Thank you for giving the time to share your comments on your recent stay at Avra Imperial Hotel.
We are absolutely thrilled to read such a positive review of our hotel.

We feel honored to know that you had a wonderful time. Our guest's well-being is our utmost priority and it’s overwhelming to read how our phenomenal team took absolute care while with us. Thank you so much for this great feedback and rating!

Warm regards
Κολυμπάρι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.411
1.411
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφτηκα με την οικογένεια μου. Ευγενέστατο προσωπικό από την υποδοχή, στην ρεσεψιόν, στον μπουφέ στο μπαρ, γενικά στο σύνολο τους. Πάρα πολλές επιλογές στο πρωινό και βραδινό. Το μεγάλο πρόβλημα όμως, το οποίο πρέπει να διορθωθεί άμεσα γιατί είναι κρίμα να χαλάει την τόσο καλή προσπάθεια που κάνουν στο σύνολο τους όλοι οι εργαζόμενοι είναι η καθαριότητα στα δωμάτια... Μεγάλος βραχνάς, πραγματικά είναι αυτό που λένε... όσα βλέπει η πεθερά.... Όλα επιφανειακά, Ποτήρια με καφέ 2 μέρες στο ίδιο σημείο, έπρεπε να το αναφέρω στην ρεσεψιόν για να τα πάρουν, άμμος στο ντους, όπως αφήσαμε τα μπουκαλάκια από το σαμπουάν και το αφρόλουτρο σχεδόν άδεια έτσι τα βρήκαμε πάλι. Δίσκος στον διάδρομο με φαγητό που το είχε βγάλει διπλανό δωμάτιο το βράδυ, παρέμενε εκεί για σχεδόν μια ημέρα, περνούσαν από μπροστά του άτομα που δουλεύουν στο ξενοδοχείο και κυρίως η κυρία που καθαρίζει τον όροφο και δεν έδινε σημασία. Τον πήραν μετά από ενημέρωση στην ρεσεψιόν από εμένα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Ευχαριστούμε, Xtaga
Ο/η Konstantinos Stroutzos, General Manager του Avra Imperial Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Οκτωβρίου 2023
Μετάφραση Google

Esteemed Guest,

Thank you for taking the opportunity in displaying your exceeded expectations with regards to your recent stay at Avra Imperial Hotel. Your great satisfaction described here above is an excellent reward to so many Employees who are committed in doing their level best to fulfill guests’ wishes. We also need you to be rest assured that your mentioned points are highly appreciated and under the management study.
We do thank you for choosing our hotel and wish to welcome you in the near future.

Konstantinos C Stroutzos

Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός πανέμορφος άνετος χώρος.... Φιλικό προσωπικό πάντα άμεσο και έτοιμο να σε βοηθήσει.... Όλη η διοργάνωση άψογη... καθόλη τη διάρκεια ήταν συνεχώς κάποιος δίπλα μας για οτιδήποτε και αν χριεαζομασταν....ευχόμαστε κάθε χρόνο να γίνετε εδώ το συνέδριο ... ευχαριστούμε ιδιαίτερα τον Κο Κασσωτακη

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 806evageliaa
Ο/η Konstantinos Stroutzos, General Manager του Avra Imperial Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Απριλίου 2023

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε να μείνετε στο Avra Imperial Hotel και για τα σχόλιά σας. Τα θετικά σας σχόλια σχετικά με τo ξενοδοχείο, την καθαριότητα και την εξυπηρέτηση εκτιμώνται ιδιαίτερα. Η ομάδα μας είναι ευγνώμων για τα καλά σας λόγια και με χαρά γνωρίζει ότι θα μπορούσαμε να κάνουμε τη διαμονή σας εξαιρετική και αξέχαστη. Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να προτείνετε το ξενοδοχείο μας σε άλλους ταξιδιώτες και περιμένουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα.

Κωνσταντίνος Χ Στρούτζος
Γενικός Διευθυντής | Ξενοδοχείο Avra Imperial

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε πολύ ωραία στο ξενοδοχείο,το δωμάτιο μας ήταν πεντακαθαρο ,ευρύχωρο και πολύ ήσυχο!Ο μπουφες του ξενοδοχείου σε ολα τα γεύματα ήταν πλουσιος και όλα ήταν εξαιρετικά μαγείρεμενα και προσεγμένα! Το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν ευγενικό και ιδιαίτερα η Έλντα από το κεντρικό εστιατόριο πάντα πρόθυμη και χαμογελαστή!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Κατερίνα Π
Ο/η Konstantinos Stroutzos, General Manager του Avra Imperial Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή Κατερίνα Π
Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Avra Imperial Hotel στην πρόσφατη διαμονή σας στα Χανιά.
Θα χαρούμε να σας έχουμε πάλι κοντά μας για μία νέα εμπειρία Avra
με εκτίμηση
Γενικός Διευθυντής | Avra Imperial Hotel

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο τη περίοδο Αυγούστου 2021 με τριμελή οικογένεια. Η συνολική εμπειρία για οικογένεια κρίνεται ανώτερη των προσδοκιών. Τα δωμάτια ηταν μεγαλύτερα του μέσου όρου άνετα για τριμελή οικογένεια και καθαριότητα τόσο εσωτερική όσο και στους κοινόχρηστους χώρους. Οι πισίνες ατελείωτες και πάντα διαθέσιμοι χώροι σε ξαπλώστρες και pool bar η και beach bar. Στο φαγητό μείναμε ενθουσιασμενοι τόσο με τη ποιότητα των προσφερόμενων όσο και με τη ποικιλία , και τις ζωντανές παρασκευές σε πρωινό και βραδινό. Συνολικά το Avra κέρδισε την εκτίμηση μας ως μια εξαιρετική εμπειρία πελάτη .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, fotisa2014
Ο/η Konstantinos Stroutzos, General Manager του Avra Imperial Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ fotisa
Σας ευχαριστούμε θερμά, που επιλέξατε το Avra Imperial για την πρόσφατη διαμονή σας στα Χανιά, καθώς και για το χρόνο που διαθέσατε να μας αξιολογήσετε. Είναι χαρά μας που σας φιλοξενήσαμε
Είμαι στη διάθεσή σας για μελλοντικά σας αιτήματα. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου kstroutzos@avraimperialhotel.gr
Με εκτίμηση
Γενικός Διευθυντής | Avra Imperial Hotel

Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021

Περάσαμε πολύ ωραία φέτος, ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη εξυπηρέτηση.
Ιδιαίτερα θα ήθελα να ευχαριστήσω τη Νολα που ειναι στην δουλειά της άψογη.Την Μαριαμ με τα ωραία της cocktails .Την Άννα στο κινεζικό πάντα με όρεξη, τον Θέμη τον κύριο Κασοτακη πάντα πρόθυμος.τον chef ‍ καί τον κύριο διεύθυνση…
Thank you for everything👌

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, pelo1991
Ο/η Konstantinos Stroutzos, General Manager του Avra Imperial Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουλίου 2021

Αγαπητοί πελάτες

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Avra Imperial Hotel για τη διαμονή σας και για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την αξιολόγησή σας

Στην επόμενη σας επίσκεψη σtα Χανιά, θα χαρούμε να μας προτιμήσετε ξανά και να απολαύσετε μια ακόμη
πιό όμορφη εμπειρία κοντά μας

Με εκτίμηση