Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 11:00 π.μ.
Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Ο Ι !!!!!

Τί άλλο να ζητήσει κανείς; Άριστα καταρτισμένοι εκπαιδευτές. Σύγχρονος εξοπλισμός. Αίσθημα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2022
elenatsk
Τέλεια εμπειρία

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2020
260nikoletam

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2022

Τί άλλο να ζητήσει κανείς;
Άριστα καταρτισμένοι εκπαιδευτές.
Σύγχρονος εξοπλισμός.
Αίσθημα ασφάλειας καθ όλη την διάρκεια της εκπαίδευσης!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, elenatsk
Ο/η GEORGE P, Ιδιοκτήτης του Royal Octopus DIVE CENTER, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2022

Ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη και τα καλά σας σχόλια.
Σας περιμένουμε για περισσότερες καταδύσεις.

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2020

Ήταν τέλεια εμπειρία σας το συνιστώ γιατί ο εξοπλισμός ήταν καινούργιος. Κάθε 2 άτομα είχαμε και έναν δάσκαλο αυτό μας έκανε να νιώθουμε ασφάλεια, πριν πάμε στα βαθιά δοκίμασα τον εξοπλισμό μας για να είμαστε σίγουροι. Επίσης μας έβγαζαν και φωτογραφίες και αυτό ήταν καταπληκτικό.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, 260nikoletam
Ο/η GEORGE P, Ιδιοκτήτης του Royal Octopus DIVE CENTER, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε Νίκη...Να ξανά έρθεις για βουτιά να το απολαύσεις ακόμα περισσότερο...

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020

Εκανα καταδυση με την κορη μου (10 ετων) μεσω αυτης τη επιχειρησης!! Ηταν υπεροχα ! Εγω εχω κανει αρκετες καταδυσεις στη ζωη μου με διαφορα καταδυτικα κεντρα. Αξιζει να κανετε σε αυτο γιατι οι υπευθυνοι ειναι πολυ φιλικοι, επαγγελματιες, εχουν διαθεση και ορεξη να εξηγησουν τα παντα!!! Ο καταδυτικος εξοπλισμος σε αριστη κατασταση! Αξιζει! Το συνιστω ανεπιφυλακτα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, ari6978187353
Ο/η GEORGE P, Ιδιοκτήτης του Royal Octopus DIVE CENTER, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια...Προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο ώστε όλοι να φεύγουν χαρούμενοι .Ελπίζουμε να συναντηθούμε ξανά και να καταδυθούμε πάλι !!!!

Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2019

Πραγματικά εμπειρία ζωής!!!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!
Η ομάδα super!Αριστοι επαγγελματίες και συγχρόνως φιλικοί!
Άρτιος και ολοκαίνουριος εξοπλισμος που σου προκαλει αίσθημα ασφάλειας και χαλάρωσης για να απολαύσεις τη μαγεία του βυθού!
George και Panos,σας ευχαριστούμε για όλα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Mary A
Ο/η GEORGE P, Ιδιοκτήτης του Royal Octopus DIVE CENTER, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Οκτωβρίου 2019

Ευχαριστούμε που μας προτιμήσατε...Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο καταδυτικό κέντρο μας.

Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2019

Μια εξαιρετική εμπειρία οργανωμένη από άριστους επαγγελματίες οι οποίοι φρόντισαν να χαλαρώσουμε και να απολαύσουμε τη μαγεία του βυθού. Άψογοι σε όλα.. ευχαριστούμε πολύ Γιώργο και Πάνο.Ειναι σίγουρο ότι θα το επαναλάβουμε!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Hawk77ts

Σας ευχαριστούμε που μας προτιμήσατε.Ελπιζουμε αυτό να ήταν η αρχή και να βουτάτε περισσότερο από εδώ και εμπρός.