Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
StayForLong
Travelocity
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020

Πολύ καλό δωμάτιο, άνετο κρεβάτι, μεγαλο ψυγείο, σχολαστική καθαριότητα, η παραλία είμαι μπροστά με ομπρέλλες και ξαπλώστρες. Πολύ φιλική και εξυπηρετική η ιδιοκτήτρια, η μικρή πατισερί στο ισόγειο ψήνει όλη μέρα νοστιμότατα σνακ τυρόπιτες και μπουγάτσα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Connector631202
Ο/η ΔΗΜΗΤΡΑ vliali, Ιδιοκτήτης του καστρο deluxe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2020

σας ευχαριστω ολοψυχα!!!

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

Υπέροχο μέρος για οικογένειες. Φιλικό περιβάλλον, η Δήμητρα, η ιδιοκτήτρια, πολύ εξυπηρετική και ευγενέστατη με όλους. Το δωμάτιο πεντακάθαρο και καινούργιο με θέα στη θάλασσα. Με όλα τα απαραίτητα για μια οικογένεια (κλιματισμό, κουζινούλα, σίτα στην μπαλκονόπορτα για τα κουνούπια, ζεστό νερό όλη μέρα). Καθαριότητα καθημερινή και όλο το προσωπικό πολύ φιλικό. Η τοποθεσία ιδανική, υπέροχη θάλασσα μπροστά στο συγκρότημα με ξαπλώστρες του Castro Deluxe. Αυλή και παιδική χαρά για να παίξουν τα παιδιά. Περάσαμε 5 υπέροχες και ήρεμες μέρες και νιώσαμε σαν το σπίτι μας. Τα παιδιά ενθουσιάστηκαν και εμείς σίγουρα θα ξαναβρεθούμε εκεί του χρόνου για περισσότερες μέρες εάν είναι δυνατό.
Νεκταρία και Δημήτρης από Θεσσαλονίκη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, ΝΕΚΤΑΡΙΑ Σ
Ο/η VLIALI, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του καστρο deluxe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2019

σας ευχαριστώ!!!!
και του χρόνου με το καλό!!
δημητρα βλιαλη

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018

Η παραμονή μας είχε αρκετά απρόοπτα, τα οποία έριξαν τα στάνταρ ενός κατά τα άλλα καινούργιου και όμορφου ξενοδοχείου. Καταρχάς το check in έγινε στις 3 παρά, γιατί περιμέναμε να καθαριστεί το δωμάτιο. Όταν μπήκαμε ο κάδος είχε σκουπίδια από τους προηγούμενους ενοίκους. Η κλειδαριά δεν λειτουργούσε και όταν το είπαμε στην ιδιοκτήτρια μας πρότεινε να αλλάξουμε το μύλο!Την τελευταία μέρα μπήκε στο δωμάτιο κατά λάθος μια τουρίστρια, διαπιστώνοντας ότι το ίδιο κλειδί υπάρχει και σε άλλα δωμάτια. Η ιδιοκτήτρια ζήτησε-ευτυχώς- συγνώμη ισχυριζόμενη ότι δεν το ήξερε.Μάλιστα πρότεινε να δοκιμάσει το κλειδιά της όσο ήμασταν στο δωμάτιο! Επίσης, οι ξαπλώστρες δεν παρέχονταν δωρεάν και δεν υπήρχε καν σαμπουάν στο δωμάτιο. Οι πετσέτες δεν αλλάχτηκαν τα τρία βράδια που μείναμε.Αντιεπαγγελματική συμπεριφορά και ανεπαρκείς παροχές που δεν συνάδουν με την υψηλή τιμή που πληρώσαμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, 421chris123
Ο/η VLIALI, Ιδιοκτήτης του καστρο deluxe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιανουαρίου 2019

Σας ευχαριστώ για την κριτική σας ,ΑΥΤΉ
έχετε δικαίωμα να λέτε κ ψέματα ,βεβαία
και εγώ με τη σειρά μου ,δεν μπορώ να σβήσω την κακή κριτική σας
έχω ώμος το δικαίωμα να πω και εγώ ότι φαίνεται τη ποιοτικά άνθρωπο είσαι
που όταν έφυγες έκανες κάτι τόσο άσχημο ,που θα σε θυμαμε πάντα
μου ζήτησες να μην πληρώσεις την διαμονή ,όλων τον ημερών ως Ανταμοιβών ,μια κ διαπίστωσες ότι υπαρχή πρόβλημα με την καινούργια μου κλειδαριά,!!!!!!!!
αρνήθηκα να συσενεσω με κάτι τόσο παράλογο ,'
και εσείς ,αφού δεν έγινε το δικό σας ,ήρθατε να με δυσφημήσετε
μεσώ του tripadvisor ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.........................
καλή συνεχεία !!!!!

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2017

Ένας υπέροχος χώρος για οικογένειες! Πεντακάθαρα δωμάτια, μπροστά στη θάλασσα, με ομπρέλα και ξαπλώστρες που σου παρέχει η ευγενέστατη οικοδέσποινα κα Δήμητρα! Παίξαμε στην παιδική χαρά, κάναμε barbeque και γευτήκαμε τις λιχουδιές από το μαγαζί (patisserie) που υπάρχει στο οικόπεδο. Περάσαμε υπέροχα και σίγουρα θα ξαναέρθουμε!
Ευχαριστούμε πολύ την κα Δήμητρα για την υπέροχη φιλοξενία της!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, agnitsapournia
Μετάφραση Google

thank you very much
i hope to come a next year
vliali dimitra

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση!Το δωμάτιο παρα πολύ καθαρό!Φιλικό το προσωπικό!
Ιδανικό για οικογένεια!Ολοκαίνουριο το δωμάτιο!Η τοποθεσία ιδανική καθαρά νερά & παραλία.Σου παρέχει τα πάντα επιλογή που αξίζει για ήσυχες οικογενειακές διακοπές!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Chris. S
Ο/η VLIALI, Ιδιοκτήτης του καστρο deluxe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Οκτωβρίου 2018
Μετάφραση Google

thank you