Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline
Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ομορφο συγκροτημα μπροστα σε πολυ ωραια θαλασσα! Και ενω ολα βαιναν καλως για κακη μας τυχη μας επιασε το μπουρινι ενω ημασταν καθοδον απο μαρμαρα για τορωνη...μετα βιας σωθηκαμε πραγματικα...το βραδι αναγκαστηκαμε να μεινουμε στο μαρμαρα γιατι ο δρομος ειχε κλεισει..οταν επιστρεψαμε την επομενη μερα και ενω ειχαμε να μεινουμε μια ακομη μερα αποφασισαμε να φυγουμε διοτι δεν υπηρχε ουτε νερο ουτε ρευμα...και ηταν ολα κατεστραμμενα!η ιδιοκτητρια μας ζητησε να καταβαλλουμε τα χρηματα για ολες τις μερες(ασχετα με το αν η τιμη αυτη 120 ευρω ηταν για δωματιο με νερο και ρευμα) και μας ζητησε στο τελος και 2.50ευρω για τους φορους!!!! Σε αντιθεση με το νεαρο του ξενοδοχειου στο μαρμαρα που δε δεχτηκε να παρει χρηματα γιαφι θεωρησε οτι μαα βοηθησε σε δυσκολη στιγμη!!!τεραστια η διαφορα!!!κριμα για το eco green living!!τους λειπει η ανθρωπια!!!!!!και αυτο ειναι το σημαντικοτερο!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, _O9703FX