“ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!ΑΓΕΝΕΙΣ!!ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!”
Κριτική για: Ξενοδοχείο Pantheon

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 7 ακόμη ιστότοποι!
Ξενοδοχείο Pantheon
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2016

ΑΓΕΝΕΙΣ-ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ-ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΔΕΣ ΣΕ ΟΛΑ!!!.Το τρίκλινο δωμάτιο ήταν με ράτζο τόσο στενό που δεν παίρνει άλλο!Ενώ μας είχαν διαβεβαιώσει όταν τηλεφωνήσαμε πριν την κράτηση ότι θα ήταν κανονικό κρεβάτι.Η συμπεριφορά του προσωπικού απαράδεκτη λες και μας κάνανε χάρη που μας δέχτηκαν εκεί!Η μόνη εξαίρεση ο βραδυνός ρεσεψιονιστ!WI FI 8 μέρες που ειμασταν εκεί ανύπαρκτο και όταν χρειαστήκαμε internet για να κανουμε check in δηλ. μια κίνηση 1 λεπτού μας ζήτησαν ένα ευρώ!!Σκισμένες πετσέτες τις οποίες αλλάζουν κάθε 4 μέρες,όταν τολμήσαμε να ζητήσουμε να μας αλλάξουν στις 3 μέρες ήταν κυριακή και μας έιπαν ότι είναι κλειδωμένη η ιματιοθήκη!!!!!και μάλιστα η καθαρίστρια μας άφησε όλες τις πετσέτες πάνω στο σκαμπό επιδεικτικά ανακατωμένες και από πάνω έριξε το πατάκι του μπάνιου!Το κλιματιστικό δεν λειτουργούσε γιατί δεν έκλεινε καλά η μπαλκονόπορτα!κουνούπια,σαφάρι!Στο πρωινό έπρεπε να πας πρώτος για να βρείς φλυτζάνι!Το σκηνικό του σαλονιού δεκαετίας 1980 νομίζεις πως γυρίζουν βιντεοκασέτα η αλιμπέρτη με τον γαρδέλη!ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Η ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
3  Ευχαριστούμε, zisisvevi
Ο/η Katerina C, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Pantheon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Απριλίου 2017

Αξιότιμοι κύριοι,
Σας ευχαριστούμε που σπαταλήσατε τον χρόνο σας να γράψετε με όλο σας το μένος για την διαμονή σας κοντά μας. Λυπούμαστε που δεν καταφέραμε να εκπληρώσαμε πλήρως τις προσδοκίες σας.
Ελπίζουμε σε μια επόμενη φορά να καταφέρουμε να σας ικανοποιήσουμε με το νέο μας προσωπικό. Θα χαρούμε να μας δώσετε την ευκαιρία να επανορθώσουμε τις τυχών ασάφειες που εκλάβετε από μέρους μας.
Κατερίνα Χ.

Η κριτική γράφτηκε 22 Απριλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για ένα φιλόξενο ξενοδοχείο με ωραίο desing. Αν και είχαμε διαβάσει κάποιες αρνητικές κρητικές αποφασίσαμε να παμε λόγου πολύ καλής τιμής!
Και καταλάβαμε ότι όλα αυτά κάποιοι τα γράφουν απλά για να πάρουν τα λεφτά τους πίσω.
Προσωπική μου γνώμη ότι πληρώνεις παίρνεις.
Παρόλα αυτά περάσαμε πολύ ωραία και σίγουρα θα ξανά επιστρέφουμε και το μέρος και το ξενοδοχείο.
***το δωμάτιο μας το 303. .Ένας γαλάζιος παράδεισος πραγματικά!!!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2014, ταξίδι με φίλους
3  Ευχαριστούμε, vanesa l

Αξιοτιμοι πελάτες,
Εκτιμούμε πολύ τα θετικά και ειλικρινή σας σχόλια κατά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Τα καλά σας λόγια ξεπερνούν την βαθμολογία σας!
Σας ευχαριστούμε γιατί τα σχόλια σας ήταν εμπεριστατωμένα και αναλυτικά.
Επίσης σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για αυτά και σας περιμένουμε με χαρά να σας φιλοξενήσουμε στο προσεχές μέλλον.
Κατερίνα Χ.

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2014

Εγραψα προ λιγου καιρο μια κακη κριτικη για το ξενοδοχειο αλλα απ οτι φαινεται τους ενδιαφερει πιο πολυ η οργανωση στο να καταγγελουν τις κακες κριτικες απο την οργανωση της λειτουργιας του ξενοδοχειου. Αποτελεσμα ηταν η κριτικη μου να σβηστει. Επειδη ομως η διαμονη ηταν κακιστη μπηκα στο κοπο να γραψω παλι για να γλιτωσω καποιους απο μελλοντικη ταλαιπωρια. Αν διαβασετε τις κακες κριτικες ειναι ολοκληρωτικα αληθης. Πολλα απ οσα διαβασα συνεβησαν σε μενα σε διαστημα μιας μονο ημερας. Δε μπορεσα να κατσω παραπανω... Απ τα χειροτερα ξενοδοχεια που εχω επισκεφτει.

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με φίλους
10  Ευχαριστούμε, georgepyl
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε εκεί 7 ημέρες και η απογοήτευση μας δε κρύβεται. Το ξενοδοχείο υστερεί σε προσωπικό και υπηρεσίες... Το φαγητό απαράδεκτο για τη γενική εικόνα που σου δίνει το ξενοδοχείο απο τις φωτογραφίες του! Καμία ημέρα δε φάγαμε ποιοτικά...(ημιδιατροφή).
Η υπηρεσία στα δωμάτια (λινά & πετσέτες) ήταν ανεπαρκής επίσης.
Δε νιώσαμε κρητική φιλοξενία, ειδικά στο σέρβις του εστιατορίου!
Εν τέλει το ξενοδοχείο έχει πολλές προοπτικές να γίνει πραγματικά αξιόλογο με βάση την εικόνα που προβάλει.

• Διαμονή: Αύγουστος 2014
6  Ευχαριστούμε, Tina_Panos
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2014

Αν και ειχαμε κλεισει δωματιο στο ξενοδοχειο μας μετεφρεαν λογω πληροτητας σε αλλο στο κεντρο του ρεθυμνου. Ευχαριστουμε για την ευγενεια των ανθρωπων του ξενοδοχειου που μας προσεφεραν οτι ζητουσαμε. Το πανθεον ηταν σε σημειο εκτος πολης ενω το ξενοδοχειο που μας μετεφεραν ηταν εντος πραγμα που μας βοηθησε ακομη περισσοτερο.

• Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, KIOLOGLOU
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Atsipopoulo: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
8,5 χλμ μακριά
Casa dell' Aristea
Νο 1 από 1 για: Atsipopoulo
53 κριτικές
Προβολή τιμών

Ξενοδοχείο Pantheon: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Ξενοδοχείο Pantheon

Διεύθυνση: Violi Charaki | Rethymno, Atsipopoulo, Ρέθυμνο, Κρήτη 74100, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Κρήτη > Νομός Ρεθύμνου > Ρέθυμνο > Atsipopoulo
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Δωρεάν στάθμευση Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Υπηρεσία λεωφορείου κλειστής διαδρομής Πισίνα
Στυλ ξενοδοχείου:
2 από 2 ξενοδοχεία για: Atsipopoulo
Εύρος Τιμών: 33 € - 93 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3 αστέρων — Ξενοδοχείο Pantheon 3*
Αριθμός δωματίων: 60
Επίσημη περιγραφή (παρέχεται από το ξενοδοχείο):
Αυτό το κατάλυμα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από την παραλία. Μέσα σε φοινικόκήπο με πισίνα, το Pantheon προσφέρει κλιματιζόμενα δωμάτια και εστιατόριο στις εγκαταστάσεις του. Δωρεάν υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορείο από/προς το Ρέθυμνο, που απέχει 3χλμ., παρέχεται 6 φορές την ημέρα. Όλα τα δωμάτια στο Pantheon Hotel διαθέτουν ιδιωτικό μπαλκόνι, δορυφορική τηλεόραση και ψυγείο. Τα δωμάτια έχουν κλασική ή μοντέρνα διακόσμηση και ιδιωτικό μπάνιο. Το εστιατόριο σερβίρει γεύματα σε μπουφέ για πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό γεύμα. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ελληνικά πιάτα και σαλάτες από όλο τον κόσμο στην κλειστή τραπεζαρία ή στη βεράντα δίπλα στην πισίνα. Υπάρχει σνακ μπαρ για πρόχειρα γεύματα. Το lounge με τη δορυφορική τηλεόραση προσφέρει ένα ήρεμο περιβάλλον για την ενημέρωσή σας. Τα παιδιά μπορούν να διασκεδάσουν στο παιδικό τμήμα της πισίνας ή να παίξουν ηλεκτρονικά παιχνίδια και πινγκ πονγκ. Το προσωπικό της 24ωρης ρεσεψιόν στο The Pantheon προσφέρει 24ωρη ιατρική υπηρεσία. Επιπλέον, μπορεί να οργανώσει μαθήματα καταδύσεων στην αμμώδη παραλία Κούμπες, που απέχει 2χλμ. από το ξενοδοχείο. ... περισσότερα   Λιγότερα
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, 5viajes2012 S.L., Expedia και Hotels.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Ξενοδοχείο Pantheon με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;