“Απογοήτευση!! Όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό αλλά ακριβό καλάθι!”
Κριτική για: Mylos Seaside Restaurant

Mylos Seaside Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2021

Δοκιμάσαμε φιλέτο κοτόπουλο αλά κρεμ. Πρώτη φορά έχω συναντήσει κρέμα γάλακτος τόσο πικτη που όταν σηκώναμε το κομμάτι κρέατος, το πιάτο παρέμενε καθαρό. Σαλάτα έτοιμη, ίσως και από μέρες, καμία καθαριότητα, ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ από τα τραπέζια. Ακριβά φαγητά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Kostasglx2

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σε εξαιρετικό σημείο με πολύ ωραίες γεύσεις και άριστο σέρβις. Πολύ καλή αντιστοιχία σε ποιότητα τιμή! Πήραμε μοσχαρακι και κοτοπουλο και σαλάτα μύλος η οποία ήρθε και σε μεγάλη ποσότητα και ήταν πολύ νόστιμη και ιδιαίτερη, στον κατάλογο υπήρχε και μεγάλη ποικιλία σε ψάρια που θα δοκιμάσουμε σε επόμενη επίσκεψη, με λίγα λόγια η εμπειρία ήταν πολύ ευχάριστη

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Crete2019-1
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020

Έχω επισκεφθεί το συγκεκριμένο εστιατόριο άλλες δύο φορές στο παρελθόν για κρεατικά και δεν έμεινα ευχαριστημένος.
Ηρθαμε ξανά με τη σύζυγο τον Σεπτέμβριο 2020 για ψάρι. Μας είπε ότι έχει φρέσκο φαγκρί και το επιλέξαμε. Μας έφερε πρώτα μπύρες και έπειτα τη σαλάτα με το ψάρι.
Πάνφρεσκο και ιδανικά ψημένο. Όσο για την τοποθεσία, ασυζητητί η καλύτερη.
Πλέον θα πηγαίνω μόνο για ψάρι.

4  Ευχαριστούμε, makistsiou
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ και ωραίο φαγητό ωραίες γεύσεις ευγενικό προσωπικό ήσυχη τοποθεσία δίπλα στην θάλασσα αξίζει την επίσκεψη μας

2  Ευχαριστούμε, kefaladelisc
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ωραιότερο εστιατόριο στο Φραγκοκάστελο γιά να απολαύσεις Πανσέληνο
Τα ωραιότερα καλτσούνια, σαγανάκι γραβιέρας, υπέροχη δική του σαλάτα (με καρύδια και σύκο), σύγκλινο , χανιώτικο μπουρέκι,αρνί με ντόπια συνταγή, ντολμαδάκια, κεφτεδάκια
Προσωπικό ευγενικό, όλα τέλεια

2  Ευχαριστούμε, nikosg536

Mylos Seaside Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φραγκοκάστελλο, Χώρα Σφακιών

Mylos Seaside Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!