“Το καλύτερο στο Γαλησσά!”
Κριτική για: Σάββας

Σάββας
Κουζίνες: Ελληνική, Υγιεινή
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Πολύ ωραίο φαγητό σε ευχάριστο περιβάλλον και οι τιμές πολύ λογικές. Το χύμα ροζέ κρασί απλά εξαιρετικό!

1  Ευχαριστούμε, Despina A

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξέρω ότι οπότε πάμε θα φάμε καλά. Ειδικα όταν έχουμε απαιτητική παρέα όπως τη τελευταία φορά. Μην αλλάξετε τίποτα! Χαμόγελο και εξυπηρέτηση! Νόστιμα φαγητά με καλά υλικά! Σας ευχαριστούμε!

2  Ευχαριστούμε, Χρύσα Α
Ο/η George V, Ιδιοκτήτης του Σάββας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή Χρύσα Α.,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε για μας. Η σταθερή ποιότητα είναι η απόλυτη δέσμευση μας, ειδικότερα προς εσάς που μας επισκέπτεστε κατ' επανάληψη και μας προτείνετε σε γνωστούς και φίλους σας. Η μόνη αλλαγή που προσπαθούμε να κάνουμε είναι μόνο για να βελτιωθούμε περισσότερο.
Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε ξανά.

Γιώργος Βαρθαλίτης

Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό, απίστευτα γρήγορο σέρβις και προπάντων αίσθηση μοναδικότητας από τον εξπερ του είδους Βαρθαλιτη Γεώργιο( ιδιοκτήτης) .

4  Ευχαριστούμε, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ

Αγαπητέ Παναγιώτη Κ.,
Σας ευχαριστούμε για την κριτική και τα καλά σας λόγια για μας. Στόχος μας είναι να δημιουργούμε στους φιλοξενούμενους μας μοναδικές, ευχάριστες εμπειρίες αλλά αυτό είναι μία αμφίδρομη διαδικασία που προϋποθέτει την καλή διάθεση και των δύο πλευρών. Και μία παρατήρηση: δεν είμαι εγώ εξπέρ του είδους.Εσείς είστε μοναδικοί!
Σας περιμένουμε ξανά.

Γιώργος Βαρθαλίτης

Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο Γαλησσα Τέλος Σεπτεμβρίου και κάτσαμε στη Ταβέρνα Του Σάββα. Εμείς φάγαμε θαλασσινά. Ωραίο μέρος. Ωραία μουσική, χαλαρωτική. Ευγενικοί σερβιτόροι. Οι μερίδες ήταν πολύ καλές, νόστιμο φαγητό. Απλά νομίζω πώς οι τιμές είναι ελάχιστα πιο ακριβές. Βέβαια αυτό δεν αναιρεί ότι περάσαμε καλά και φύγαμε ευχαριστημένοι.

1  Ευχαριστούμε, Λευτερης Τ
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κάτσαμε για φαγητό και έμεινα αρκετά ικανοποιημένη καθώς όλα τα πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν υπέροχα..οι τιμές πολύ προσιτές και οι μερίδες των πιάτων αρκετά μεγάλες.

Ευχαριστούμε, Kornilia D

Σάββας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ερμούπολη, Σύρος

Ερμούπολη, Σύρος

Σάββας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!