Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το καταλυμα πολυ ομορφο! Ωραια δωματια μεγαλα και καθαρα, μολις 10 λεπτα απο την παραλια του Γαλησσα. Το πρωινο εξαιρετικο και φουλ χορταστικο !!!!! Η κ. Αννα πολυ ευγενικη και παντα χαμογελαστη! Ολα ηταν υπεροχα. Θα ξαναπηγαινα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, olimpiak2016
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2021

Καθαρό και άνετο δωματιο με όμορφο μπαλκονάκι και θέα που σε ηρεμεί. Εξαιρετικό το πρωινό και πολύ σωστή η επιλογή να το σερβίρουν στο δωμάτιο. Βολική τοποθεσία και κοντά στην παραλία και τα εστιατορια!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Marios_-Maria
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2021

Πεντακάθαρα και όμορφα διακοσμημένα δωμάτια σε πολύ όμορφη τοποθεσία στο Γαλησά της Σύρου. Το προσωπικό πολύ ευγενικό! Αδύνατον να φύγει κάποιος δυσαρεστημένος από την φιλοξενία τους. Διαμονή στα ventoura appartments και φαγητό στο εστιατόριο aventoura ☺ δίπλα στη θάλασσα με καταπληκτική κουζίνα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, MariaV6745
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έκανα κράτηση ηλεκτρονικά στις 21/9 δίνοντας την χρεωστική μου καρτα για πληρωμή . Το πρωί τις επόμενης ημέρας έλαβα στον τηλεφωνικό μου αριθμό σχετικές οδηγίες για ηλεκτρονικό τσεκ ιν , για τον αριθμό του δωματίου μου και αλλαγές σχετικές οδηγίες που αφορούσαν την διαμονή . Μόλις φτάσαμε αντίκρισα έναν ωραίο εξωτερικό χώρο . Μπαίνοντας στον δωμάτιο πολύ καθαρό , αλλά αντί γι διπλό κρεβάτι είχε ένα ημίδυπλο αρκετα παλιό μεταλλικό κρεβάτι που αφενός δεν χωρούσαμε δυο άτομα αλλά ούτε εγώ ο ίδιος στο μήκος του κρεβατιού ( το ύψος μου είναι 1,88) . Αφότου κοιμηθήκαμε κακήν κακός στο κρεβάτι , το ερχόμενο πρωί ζήτησα να αλλάξουμε δωμάτιο για το παραπάνω πρόβλημα όπου η υπάλληλος άμεσα μας έβαλε σε ένα όλα λίγο καλύτερο . Ας πάμε στα υπόλοιπα του ξενοδοχείου . Εξαιρετική η ιδέα για το κοινόχρηστο τζακούζι και την σάουνα αλλά ειδικά αυτή την περίοδο λόγο κορονοϊού πιστεύω κάπως επικίνδυνη . Παρόλα αυτά τα δοκιμάσαμε και τα δυο . Στο τζακούζι είχαν αρχίσει να δημιουργούν φωλιά μέλισσες πάνω στην είσοδο του , που ενώ το αναφέραμε στην κοπέλα η απάντηση τις ήταν << το γνωρίζω αλλά δεν μπορώ να τις διώξω >>, η σάουνα τώρα είχε ένα θέμα με την πόρτα η οποία δεν έκλεινε με αποτέλεσμα να μην μοιράζεται η θερμότητα σωστά στον χώρο . Το πρωινό στο δωμάτιο ήταν αρκετά ικανοποιητικό και πολύ έξυπνη η λίστα που υπήρχε στο δωμάτιο μόλις μπήκαμε με το τι θα θέλαμε . Όσο για την πληρωμή έχω μείνει με την εξής απορία : ενώ στην κράτηση συμπλήρωσα τα στοιχεία μου , τις κάρτας μου κλπ , από το κατάλυμα μου ζητήθηκε να πληρώσω με μετρητά . Όταν ανέφερα στην υπάλληλο πως έχω πληρώσει δίνοντας τα στοιχεία τις κάρτας μου , μιλώντας εκείνη με τον ιδιοκτήτη τις είπε πως δεν τα είχε τραβήξει και αν μπορούσα να πληρώσω με μετρητά όπως και εν τέλη έκανα και ζήτησα να μου δωθεί τιμολόγιο που μου αποσταλεί ηλεκτρονικά την ημέρα τις αναχωρήσεις μου . Συμπέρασμα : για τα χρήματα του πολύ καλό αλλά θέλει πολλές βελτιώσεις σε χώρους και όχι μόνο .

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, aggelosmyk17
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ όμορφο και καθαρό δωμάτιο. Το πρωινό εξίσου καλό!! Ο ιδιοκτήτης και οι υπάλληλοι εξαιρετικοί και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν. Μόλις 10 λεπτά με το αμάξι από την Ερμούπολη. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! Ευχαριστούμε για όλα Γιάννη!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, B4367CXelenad