Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Βόλτες με τον ‘Σίμο’

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020
89elenis
Πολύ εξυπηρετικοί, ωραία οχήματα

Πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό, ενώ και τα οχήματα ήταν σε εξαιρετική κατάσταση. Οι τιμές ήταν σε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020
XrKou45

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020

Πάρα πολύ εξυπηρετικός ο κος Γιώργος. Μας έφερε το σκούτερ στο λιμάνι, μας βοήθησε με τα πράγματα ώστε να τα μεταφέρουμε στο δωμάτιό μας στην Ερμούπολη (πράγμα σωτήριο για δυο κοπέλες που φτάνουν για πρώτη φορά στο νησί) και την τελευταία μέρα, λίγο πριν του το επιστρέψουμε, τον πετύχαμε στο δρόμο και αφού τον ρωτήσαμε το δρόμο για Άνω Σύρο, προσφέρθηκε να τον ακολουθήσουμε ως ένα σημείο ώστε να μη μπερδευτούμε (και μας ‘χάρισε’ και λίγες ώρες ακόμα το σκούτερ ώστε να απολαύσουμε τη βόλτα μας).

Το σκούτερ (ένα 50άρι Sym) μας πήγε όπου θέλαμε να πάμε, ακόμα και σε σχετικά δύσβατους, χωμάτινους δρόμους (βλ. προς παραλία Δελφίνι).

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, 89elenis
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό, ενώ και τα οχήματα ήταν σε εξαιρετική κατάσταση. Οι τιμές ήταν σε λογικά επίπεδα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, XrKou45
Η κριτική έγινε: 3 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ο κ. Γιωργος ηταν ευγενικοτατος κ τρομερα εξυπηρετικος σε ολα ακομα κ με την μεταφορα μας μαζι με τις βαλιτσες στο χωρο του.το 125 ηταν σε πολυ καλη κατασταση κ σε καλη τιμη.μειναμε απολυτα ευχαριστημενοι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, antonisnik9
Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ο κύριος Γιώργος ήταν πολύ ευγενικός μας εξυπηρέτησε σε ότι του ζητήσαμε μας βοήθησε πάρα πολύ ακόμα και με τις βαλίτσες μας! Εξαιρετική τιμή για scooter 125cc το οποίο ήταν καινούργιο και σε πολύ καλή κατάσταση. Μειναμε απολύτως ευχαριστημένοι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, voul2019
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε για μια μέρα ένα σκουτερ 25€. Ήταν καινούργιο, σταθερό, όλα μια χαρά. Πολύ καλή εξυπηρέτηση!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Z7140PCmariap