eDreams
Prestigia.com
1.073
1.073
Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι το καλύτερο ξενοδοχείο . Περνάμε τόσο όμορφα ,τόσο γαλήνα, τόσο ξεκούραστα.

Φέτος με το κορονοιω ήταν καταπληκτικοι στην οργάνωση . Δεν το καταλάβαμε ότι υπήρχε κορονοιω. Νοιώθαμε υπέροχα.

Ο Κωνσταντίνος και ο Κώστας από την πισίνα του Ρωμανού . Ο Ελευθέριος από το Da Luigi. H κυρια Μαρία από το πρωινό με όλη την ομάδα της , Έλενα η διοργανώτρια η Μπέτι δασκάλα κολυμπη, ο Αποστόλης ( Magic Tolto ) και μέχρι την τζάκι η καθαρίστρια ...
Όλοι τους είναι υπέροχοι .

Σας ευχαριστούμε που μας κάνετε να νοιώθουμε σαν το σπίτι μας .

Ευχαριστούμε, eleni19Draco
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η εξυπηρέτηση πελατών και οι παροχές υπηρεσιών ήταν άψογες απ' όλες τις απόψεις, ιδιαίτερη μνεία θα κανω στο τηλεφωνικό κέντρο του συγκροτήματος , στην Άννα, τη Μαρία και την Τζένη, οπου ότι ώρα και αν καλούσα, έδιναν λύσεις ακόμα και στα δυσκολότερα. Σας ευχαριστώ για την μοναδική εμπειρία. Εις το επανιδείν.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 578fanisa
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετική τοποθεσία, υψηλές προδιαγραφές, άψογο προσωπικό,καταπληκτική εξυπηρέτηση, υποδειγματική υποδοχή, αστραθτερή καθαριότητα, ποικιλία εστιατορίων και δραστηριοτήτων. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην ομάδα του Romanos για την μοναδική φιλοξενία.

Ευχαριστούμε, tasosp645
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό της υποδοχής ήταν υποδειγματικά άψογο δημιουργώντας μια οικεία ατμόσφαιρα στον καλεσμένο, εξυπηρετικό και πάντα χαμογελαστό. Το ξενοδοχείο προσφέρει μια τεράστια ποικιλία γεύσεων και εμπειριών που διεγείρουν τις αισθήσεις. Το προσωπικό της πισίνας αλλά και της παραλίας πάντοτε πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν με διάχυτη ευγένεια, χαμόγελο και συνέπεια. Σας ευχαριστούμε για τις στιγμές και τις εμπειριες που μας προσφέρατε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, EvangelosTsoumpos
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Super ..... Τοποθεσία ωραία
Προσωπικό άριστο ( όλοι τους νεαροί και πολύ ευγενέστατοι ) Εγκατάστασης ...... ίσως ένα από τα πιο οργανωμένα όμορφα καθαρά σε όλοι την Ευρώπη ......
Τα δωμάτια πολύ καθαρά
Το φαγητό σε αλλά τους super
Οι τιμές ... ok ! Ότι δίνεις παίρνεις μην το ξεχνάμε αυτό

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020