1.073
1.073
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μου στο Costa Navarino και συγκεκριμένα στο Romanos,a Luxury Collection Resort,
αποτελεί από τις πιο όμορφες και εντυπωσιακές ταξιδιωτικές εμπειρίες μου!!
Mια ειλικρινά μοναδική αίσθηση πολυτέλειας
σε κατακλύζει από την πρώτη στιγμή που περπατάς σε αυτό το μοναδικό resort,
που αδιαμφισβήτητα σου εξασφαλίζει μια μαγευτική εμπειρία!!!
Τέλειος επαγγελματισμός και
άψογη καθαριότητα που σου προσφέρει αίσθημα σιγουριάς προστασίας.
Υπέροχοι άνθρωποι ανάμεσα σε όλο το
resort πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν με ένα μόνιμο χαμόγελο. Ειλικρινά μου έκανε εντύπωση.

Υπέροχες επιλογές για το βραδινό δείπνο σου,ειδυλλιακά τοπία και
συγκεκριμένα το Flame το εστιατόριο που επισκέφθηκα..
Απλά ταξιδεύεις με την υπέροχη θέα του σε συνδυασμό με τις εξαιρετικές γαστρονομικές γεύσεις του!! Just Magic !!

Ευχαριστούμε, venia1981
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2020

Άριστες εγκαταστάσεις, τεράστια έκταση, καθαρό και όμορφο δωμάτιο με πισίνα, ευγενέστατο προσωπικό. Υψηλές τιμές αν και είναι κάτι αναμενόμενο όταν επιλέγεις ένα τέτοιου επιπέδου ξενοδοχείο. Μικρή παραφωνία το πλημμελές room service σε κάποιες περιπτώσεις. Ειδική μνεία στο υπέροχο εστιατόριο Μπαρμπούνι και στον manager της παραλίας κ.Κανάρη. Φεύγουμε έχοντας κερδίσει έναν φίλο.

1  Ευχαριστούμε, Marianthi-Maria
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό.
Επίπεδο εξυπηρέτησης άριστο.
Ευχαριστούμε πολύ τον Κωνσταντίνο Τσάκωνα για το ενδιαφέρον του,τη φιλική του προσέγγιση και τον επαγγελματισμό του. Με χαρά ελπίζουμε να ξαναβρεθούμε σύντομα.

Ευχαριστούμε, Ambassador453892
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο μοναδικό τέλειο... Ότι καλύτερο έχει να δείξει η Ελλάδα σε 5* resort. Σύντομα ξανά!!! Και ειδικά το απίστευτο γυμναστήριο με τους τρομερούς γυμναστές!!! Thank you so much... Και μην ξεχάσω τα παιδιά από το pool bar στο westin... Μοναδικές στιγμές

Ευχαριστούμε, nikolasnta
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχη διαμονή! Κατά την άφιξή μας, μας υποδέχτηκε εγκάρδια η guest relations, κυρία Ελενη Σιώζου, και με τη φροντίδα της, νιώσαμε ηρεμία και χαλάρωση! Μας εντυπωσίασαν οι κανόνες ασφαλείας και υγιεινής που τηρούνται από το προσωπικό και ο τρόπος που προλάβαιναν κάθε σκέψη κ ανάγκη μας! Η παραλία μαγευτική! Περιποιημένα κ φροντισμένα όλα! Το προσωπικό χαρακτηρίζει η ευγένεια και η διάθεση να διευκολύνουν! Το πρωινό πλούσιο με πρόβλεψη για κάθε επιθυμία κ προτίμηση! Ο σεφ στη διάθεση μας για να περιγράψει τις σπεσιαλιτέ! Το δωμάτιο ευρύχωρο κ λειτουργικό σχεδιασμένο για ξεκούραση! Τα εστιατόρια προσφέρουν τεράστια γκάμα επιλογών! Μας εντυπωσίασε η ενημερωμένη λίστα κρασιών κ η βαθιά γνώση του head sommelier κυρίου Μάνου Κεντικελένη για τον διεθνή και ελληνικό αμπελώνα! Το ιδανικό μέρος για διακοπές!! Το συστήνουμε χωρίς επιφύλαξη!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, kkkrist