2.836
2.836

Αυτό που θα θυμόμαστε απο τη διαμονή μας στο ξενοδοχείο ειναι το εξυπηρετικό και πρόθυμο προσωπικό του, τα καθαρά δωμάτια και το πολύ όμορφο περιβάλλον ! ! ! Αξίζει να το επισκεφτείτε και ελπίζουμε να ξαναπαμε συντομα !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Nefelikan
Ο/η Achilleas Dorotheou, General Manager του The Westin Resort, Costa Navarino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Αγαπητή Nefelikan,

Επιτρέψτε μας να εκφράσουμε την ευγνωμοσύνη μας για τα καταπληκτικά σχόλια από την πρόσφατη εμπειρία σας στο The Westin Resort Costa Navarino.
Όλη η ομάδα της Costa Navarino, είναι αφοσιωμένη στο να προσφέρει μια αξέχαστη διαμονή και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που με την αφοσίωση και την ευγένεια τους, οι συνεργάτες μας συνέβαλλαν στην υπέροχη διαμονή σας.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε σύντομα στη Costa Navarino.

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη διαμονή..! Το προσωπικό παρά πολύ φιλικό κ εξυπηρετικό.. το resort είναι πολύ pet friendly.. η Cooper μας ένιωθε βασίλισσα.. καθαρότατο με άνετα δωμάτια, απίστευτη εξυπηρέτηση, η απόλυτη χαλάρωση..! Δν θέλαμε να φύγουμε με τπτ..! Εξαιρετικό σε ΟΛΑ..!!! Χίλια μπράβο..!

Ευχαριστούμε, 86glykeriap

Αγαπητή 86glykeriap,

Σας ευχαριστούμε πολύ που μοιράζεστε μαζί μας την εμπειρία από τη πρόσφατη διαμονή σας στο The Westin Resort Costa Navarino.
Εκτιμούμε τα θετικά σας σχόλια σχετικά με την υπέροχη διαμονή σας και την μοναδική ατμόσφαιρα του Resort.
Τέλος, χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η υπέροχη ομάδα μας συνέβαλε στην εμπειρία που αποκομίσατε μαζί μας και οι υπηρεσίες μας ήταν αντάξιες των προσδοκιών σας.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά στην Costa Navarino.

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τον Αύγουστο επισκέφτηκα μαζί με την οικογένεια μου το The Westin Resort Costa Navarino και η εμπειρία ήταν μοναδική. Περάσαμε υπέροχα τα εστιατόρια ήταν φανταστικά και το προσωπικό πραγματικοί επαγγελματίες. Τα παιδιά ξετρελάθηκαν και οι δραστηριότητες ήταν πολλές και ιδιαίτερα ενδιαφέρουσες. Θα ξανά επισκεφτούμε το ξενοδοχείο όσο το δυνατόν συντομότερο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Marimar123456-

Αγαπητή danaedanaee,

Εκτιμούμε τα θετικά σας σχόλια σχετικά με την εξαιρετική ποιότητα του φαγητού στα εστιατόρια μας καθώς και τις αμέτρητες δραστηριότητες που προσφέρονται για τους μικρούς μας επισκέπτες. Είναι υπέροχο να γνωρίζουμε πως ολόκληρη η οικογένεια σας ευχαριστήθηκε την διαμονή και τις εγκαταστάσεις μας.
Ελπίζουμε να μας δώσετε ξανά την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε στην Costa Navarino.

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021

Ήταν όλα άψογα και κυρίως το service. Όλα ήταν πολύ καλά οργανωμένα. Συγχαρητήρια στα παιδιά που πασχίζουν να μείνει σε όλους τους επισκέπτες μια ζεστή φιλική και υπέροχη ανάμνηση. Θα ξαναπάμε οπωσδήποτε.

Ευχαριστούμε, _V9269GZ
Ο/η Achilleas Dorotheou, General Manager του The Westin Resort, Costa Navarino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Αγαπητέ _V9269GZ,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία από τη πρόσφατη διαμονή σας στο The Westin Resort Costa Navarino.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η υπέροχη ομάδα μας συνέβαλε στην μοναδική εμπειρία που αποκομίσατε μαζί μας και οι υπηρεσίες μας ήταν αντάξιες των προσδοκιών σας.
Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στην Costa Navarino.

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021

Αν και ήταν η πρώτη φορά που επισκέφθηκα το ξενοδοχείο, αισθάνθηκα σαν να έρχομαι χρόνια. Και αυτό οφείλεται στο εξαιρετικό προσωπικό. Όλοι οι χώροι ήταν περιποιημένοι και το δωμάτιο υπέροχο. Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τα κορίτσια του quest relations που έκαναν την διαμονή μας ακόμα καλλίτερη. Σίγουρα θα ξαναερθουμε.

Ευχαριστούμε, Y8026FM_

Αγαπητή Y8026FM_,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το The Westin Resort Costa Navarino για τη διαμονή σας, αλλά και για την θετική σας αξιολόγηση σχετικά με την τοποθεσία, το δωμάτιο, και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.

Τα θερμά σας σχόλια για τα μέλη της ομάδας μας κάνουν ιδιαίτερα υπερήφανους και σας διαβεβαιώνουμε ότι θα μεταβιβαστούν σε κάθε ένα μέλος ξεχωριστά και ιδιαίτερα στην εξαιρετική ομάδα του Guest Relations.
Σας ευχαριστούμε ξανά που επιλέξατε να μείνετε μαζί μας και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα πίσω στην Costa Navarino για να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας και να σας προσφέρουμε τις αυθεντικές εμπειρίες μας.