2.628
2.628
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Δεν βρίσκω λόγια να περιγράψω αυτή τη διαμονή μας. Ο χώρος του ξενοδοχείου καθώς και το τοπίο είναι εκπληκτικά αλλά ειλικρινά τίποτα δεν συγκρίνεται με το προσωπικό. Η Δώρα και η ομάδα της στην Ρεσεψιόν μας σκλαβωσαν με την ευγένεια τους. Το ρουμ σέρβις ήταν σαν Μισελενατο εστιατόριο ( Μαρία και Φώτη ευχαριστούμε) και φυσικά το προσωπικό στο Μοριά, όπου φάγαμε πρωί βράδυ, είχες την αίσθηση ότι ήταν εκεί μόνο για μας. Ένα τελευταίο μπράβο στην καθαριότητα και την γρήγορη ανταπόκριση καθώς και στο τηλέφωνικο κέντρο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, nikoskaramitsos
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2020

Ήταν η τρίτη μας διαμονή στο ξενοδοχείο, αλλά η πρώτη με το 11 μηνών μωρό μας. Οι παροχές του ξενοδοχείου και η εξυπηρετικότητα του προσωπικού στα πλαίσια της φροντίδας του μωρού ήταν μοναδικά. Δεν υπάρχει άλλο μέρος στην Ελλάδα που όλη η οικογένεια να μπορεί να απολαύσει διακοπές τέτοιου επιπέδου!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 431vasileioss
Η κριτική έγινε: 16 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η καλύτερη επιλογή για διακοπές!
Σου παρέχει τα πάντα!
Μπορείς να περάσεις όμορφα κατά την διάρκεια της διαμονής σου και αυτό γιατί τα έχεις όλα στα πόδια σου!
Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει!

Θα τα ξαναπούμε του χρόνου !!
Όπως και κάθε χρόνο άλλωστε!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, angelgeo29
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όπως κάθε φορά που αποφασίζουμε να παμε σε αυτόν τον μαγικο τόπο, έτσι και φέτος από την στιγμή που μπαίνεις σε αυτό το Resort δεν θελεις να το αποχωριστείς! Ας ξεκινήσουμε απ την στιγμή που μπαίνεις στο δωμάτιο που όλα είναι τόσο αρμονικά και καθαρά! Το πρωινο στο εστιατόριο Μοριας ήταν ότι πιο πλούσιο κ γευστικό έχω δοκιμάσει ποτε, με χειροποίητες δημιουργίες και αγνά υλικά οπως κ η καλύτερη εξυπηρέτηση απ το προσωπικό! Ο περίπατος με το παιδάκι μας ήταν ο πιο ιδανικός αφού χάζευε κ ήθελε να παίξει με ασφάλεια με ότι έβρισκε στον δρόμο του. Το πρώτο βράδυ επισκεφτήκαμε το Armyra που ήταν όλα εξαιρετικά όπως πάντα, το δεύτερο βράδυ επισκεφτήκαμε το Flame όπου δειπνήσαμε κ μείναμε ενθουσιασμένοι με τις προτάσεις των πιάτων αλλά κ με τις πλούσιες γεύσεις τους! Το τελευταίο μας βράδυ Το αφιερώσαμε για το αγαπημένο μας εστιατόριο το Da Luigi όπου το προσωπικό ήταν ευγενέστατο, εξυπηρετικότατο Κ χαμογελαστό. Όσο για το μενού ανανεωμένο με ιδιαίτερες κ ιδανικές για τα γούστα μας γεύσεις!!! Ανυπομονούμε για την επόμενη επίσκεψη μας!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Foteini_86
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2020

Ολοκληρώνοντας ένα κύκλο επισκέψεων στην Costa Navarino αυτό το καλοκαίρι, μπορώ να πω μόνο συγχαρητήρια και ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις άψογες υπηρεσίες, τον επαγγελματισμό και την ποιότητα υπηρεσιών που την χαρακτηρίζει.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλο το προσωπικό που με την απαράμιλλη ευγένεια και το χαμόγελο μας έκαναν να νιώθουμε ότι είμαστε στο "σπίτι"μας.
'Ενα μεγάλο ευχαριστώ και πολλά συγχαρητήρια στους συνεργάτες που πριν ακόμα ζητήσουμε μία υπηρεσία μας την πρόσφεραν.
Ευχαριστούμε θερμά την Τζένη & την Αλεξάνδρα για την ευελιξία και την αντοχή στις απαιτήσεις μας.
Νιώθουμε πραγματικά υπόχρεοι για το άρτιο αποτέλεσμα που προέκυψε στον Παναγιώτη, την Βίβιαν και την Σεμίνα.
Ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία και τα υπέροχα δείπνα την Βασιλική στο Flame και τους συνεργάτες της και φυσικά τον κύριο Νιζάρ και τους συνεργάτες του.
Συγχαρητήρια σε όλο το προσωπικό τα ονόματα των οποίων μου διαφεύγουν.
Συγχαρητήρια σε όλους!Να συνεχίσετε να μας βγάζετε ασπροπρόσωπους.
Να συνεχίσετε να είστε το φωτεινό παράδειγμα στις ξενοδοχειακές υπηρεσίες!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους