2.620
2.620
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2020

Ήταν η τρίτη μας διαμονή στο ξενοδοχείο, αλλά η πρώτη με το 11 μηνών μωρό μας. Οι παροχές του ξενοδοχείου και η εξυπηρετικότητα του προσωπικού στα πλαίσια της φροντίδας του μωρού ήταν μοναδικά. Δεν υπάρχει άλλο μέρος στην Ελλάδα που όλη η οικογένεια να μπορεί να απολαύσει διακοπές τέτοιου επιπέδου!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 431vasileioss
Η κριτική έγινε: 16 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η καλύτερη επιλογή για διακοπές!
Σου παρέχει τα πάντα!
Μπορείς να περάσεις όμορφα κατά την διάρκεια της διαμονής σου και αυτό γιατί τα έχεις όλα στα πόδια σου!
Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει!

Θα τα ξαναπούμε του χρόνου !!
Όπως και κάθε χρόνο άλλωστε!

Ευχαριστούμε, angelgeo29
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όπως κάθε φορά που αποφασίζουμε να παμε σε αυτόν τον μαγικο τόπο, έτσι και φέτος από την στιγμή που μπαίνεις σε αυτό το Resort δεν θελεις να το αποχωριστείς! Ας ξεκινήσουμε απ την στιγμή που μπαίνεις στο δωμάτιο που όλα είναι τόσο αρμονικά και καθαρά! Το πρωινο στο εστιατόριο Μοριας ήταν ότι πιο πλούσιο κ γευστικό έχω δοκιμάσει ποτε, με χειροποίητες δημιουργίες και αγνά υλικά οπως κ η καλύτερη εξυπηρέτηση απ το προσωπικό! Ο περίπατος με το παιδάκι μας ήταν ο πιο ιδανικός αφού χάζευε κ ήθελε να παίξει με ασφάλεια με ότι έβρισκε στον δρόμο του. Το πρώτο βράδυ επισκεφτήκαμε το Armyra που ήταν όλα εξαιρετικά όπως πάντα, το δεύτερο βράδυ επισκεφτήκαμε το Flame όπου δειπνήσαμε κ μείναμε ενθουσιασμένοι με τις προτάσεις των πιάτων αλλά κ με τις πλούσιες γεύσεις τους! Το τελευταίο μας βράδυ Το αφιερώσαμε για το αγαπημένο μας εστιατόριο το Da Luigi όπου το προσωπικό ήταν ευγενέστατο, εξυπηρετικότατο Κ χαμογελαστό. Όσο για το μενού ανανεωμένο με ιδιαίτερες κ ιδανικές για τα γούστα μας γεύσεις!!! Ανυπομονούμε για την επόμενη επίσκεψη μας!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Foteini_86
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρώτο θαυμάσεις, την φανταστική τοποθεσία που κάθε χρόνο γίνεται και πιο ελκυστική, την εξαιρετική φιλοξενία με το αοκνο χαμόγελο, την άψογη συμπεριφορά σε σχέση με τα μέτρα ασφαλείας έτσι ώστε να αισθάνεσαι ασφαλής και όχι
κατάπιεσμένος ή τέλος την ανυπέρβλητη παροχή υπηρεσιών.
Το Costa Navarino είναι πάντα ένα μέρος που θέλεις να γυρνάς!

Ευχαριστούμε, 482ariank
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσία, ευγενέστατο προσωπικό, καταπληκτικά δωμάτια, εξαιρετικό φαγητό, πρωινό, ποτό...
Απίθανες αθλητικές εγκαταστάσεις για όλα τα γούστα μικρών και μεγάλων!
Ιδανικός προορισμός για ξέγνοιαστες, άνετες και γεμάτες ασφάλεια διακοπές!

Ευχαριστούμε, Rastathi