The Romanos Resort(Κόστα Ναβαρίνο)
Porto Marathos(Μαραθόπολη)
  • Δωρεάν στάθμευση
Artina Nuovo(Μαραθόπολη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Travelocity
  • Δωρεάν στάθμευση
Artina Hotel(Μαραθόπολη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
TripAdvisor
1.742
1.742
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Καταπληκτικός χώρος, άψογα σχεδιασμένος με βασικα συστατικά, πέτρα, ξύλο και σίδερο. Ηρεμία και γαλήνη μας πλημμύρισαν. Βέβαια, το αδύνατο σημείο του είναι ότι ποτέ δε θα έχουν τη δυνατότητα να το γνωρίσουν και να το απολαύσουν άνθρωποι μικρομεσαίων και κάτω στρωμμάτων...

Ευχαριστούμε, Jean M
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Όλα εξαιρετικά! Η εξυπηρέτηση πολύ καλή. Όλοι οι εργαζόμενοι ήταν ευγενικότατοι και πολύ εξυπηρετικοί. Το φαγητό κάθε μέρα και διαφορετικό και η διαμονή πολύ άνετη. Προτείνεται για όσους θέλουν να περάσουν ποιοτικό χρόνο κοντά στη φύση.

Ευχαριστούμε, McInoks
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Εξαιρετική εγκατάσταση σε μια υπέροχη τοποθεσία. Απολαυστικό και χορταστικό το πρωινό. Πολύ άνετα τα δωμάτια ενώ πολύ φιλικό και εξυπηρετικό το προσωπικό, σε ένα ξενοδοχείο όπου μπορείς να κάνεις τα πάντα χωρίς να βγεις από τον χώρο του.

Ευχαριστούμε, Achi23
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πριν λίγες μέρες γυρίσαμε από τον "παράδεισο". ήταν η τρίτη φορά που πηγαίναμε στο Costa Navarino και θα Ξαναπάμε συντομα! Στην υποδοχή παρόλο που έπρεπε να περιμένουμε πολλή ώρα για να κάνουμε το check in, η κοπέλα που μας εξυπηρετησε ήταν πάρα πολύ ευγενική και χαμογελαστή. Το πρωινό ήταν απίστευτο με τόσες πολλές επιλογές που δυσκολευομασταν να διαλέξουμε τι θα πρωτοφαμε. Όπως είπαμε και σε μια πολύ ευγενική κοπέλα με μπλε κουστούμι, η μόνη επισήμανση που έχουμε να κάνουμε είναι ότι είναι το καλύτερο πρωινό που έχουμε δει και στην Ελλάδα και στο εξωτερικό. Επειδή τις προηγούμενες φορές είχαμε πάει καλοκαίρι, οι επιλογές που είχαμε για φαγητό και δραστηριοτητες ήταν περιορισμένες αλλά παρόλα αυτά περάσαμε υπέροχα και ανυπομονουμε να ξαναπάμε το καλοκαίρι να φάμε στο Barbouni και να περνάμε όλη μέρα στις πισίνες!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Chara J
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018

Στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο, το οποίο είναι υπέροχο και απίστευτα ενσωματωμένο στο φυσικό περιβάλλον, έχουμε πάει ήδη τρεις φορές, κατά τις οποίες διαπίστωσα βελτίωση των παρεχομένων υπηρεσιών.
Την πρώτη φορά που πήγαμε, μου έκανε εντύπωση η συμπεριφορά του προσωπικού. Οι οδηγοί που μας πήγαιναν στα δωμάτια, μας βομβάρδιζαν με συνεχείς ερωτήσεις, θέλοντας να γίνουν φιλικοί. Μας ρώταγαν αν πηγαίναμε πρώτη, φορά, πόσο θα μέναμε κ.λ.π, οι οποίες ήταν ιδιαίτερα αδιάκριτες και τελικά ενοχλητικές. Πιστεύω πως ο πελάτης θα πρέπει να μπορεί, αν θέλει, να ρωτήσει κάποια πράγματα για το χώρο που πηγαίνει και όχι το προσωπικό για αδιάκριτα θέματα, Η συμπεριφορά αυτή παρέπεμπε σε συνοικιακό κομμωτήριο, όπου για να "σπάσει ο πάγος", γίνονται πάντα τυποποιημένες και άνευ φαντασίας ερωτήσεις, όπως "τι θα κάνετε τις γιορτές", "που θα πάτε", "πόσο θα μείνετε".. Οι τέτοιου τύπου ερωτήσεις, αφενός ξεπερνούν τα όρια της διάκρισης και αφετέρου κουράζουν τον πελάτη, ο οποίος μπορεί να θέλει να χαλαρώσει και να μην απαντά σε ερωτήσεις.
Πέραν αυτού, όταν το βράδυ πήγαμε στο ιταλικό εστιατόριο για φαγητό, ήρθε το γκαρσόνι (ηλικίας 22-24ετών περίπου) και είπε στο σύζυγό μου (ηλικίας 52 ετών) ότι το τραπέζι που καθίσαμε (τρία άτομα και ενώ είχε ακόμη πολλά άδεια τραπέζια) "ΜΠΟΡΕΙ" να είναι ρεζερβέ και έπρεπε να πάει να ρωτήσει τη "hostess" αν μπορούμε να καθίσουμε. Δεν πίστευα στα αυτιά μου και πραγματικά ήμουν έτοιμη να πω στο σύζυγό μου να σηκωθούμε να φύγουμε. Εκείνος, πάντα πιο ψύχραιμος, σηκώθηκε στωικά και πήγε να ρωτήσει τη "hostess"!!!, η οποία μας επέτρεψε να καθίσουμε. ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ. Σηκώνεις τον πελάτη, για να πάει να ρωτήσει την κοπέλα στην είσοδο! Τι να πω; ΔΕΝ υπάρχουν λόγια. Το ΔΗΘΕΝ σε όλο του το μεγαλείο.
Κρίμα, Γιατί ο άνθρωπος που έφτιαξε ένα τόσο υπέροχο ξενοδοχείο, για να αναδείξει τον τόπο του, δεν νομίζω είχε τέτοιες συμπεριφορές στο μυαλό του. Η πραγματική ομορφιά υπάρχει στην απλότητα.
Τέλος, ας επαναπροσδιορίσουν λίγο τις τιμές των παροχών, γιατί μπορεί να πηγαίνουμε για ένα τριήμερο, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι μπορούμε να ξοδέψουμε και άλλα τόσα χρήματα εντός του ξενοδοχείου. Ένα τόσο όμορφο μέρος, επιβάλλεται να είναι προσιτό σε όσον το δυνατό περισσότερο κόσμο και να μην αφορά μόνο μια συγκεκριμένη κοινωνική και οικονομική τάξη.

Συμβουλή: Ολα τα δωμάτια είναι υπέροχα. Αυτά που είναι κοντά στη θάλασσα και έχουν δική τους πισίνα είναι τέλεια
  • Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Maria D