Hotel Iliana Panormos(Πάνορμο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 10% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 10% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 70 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Hotel Panormo Beach(Πάνορμο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Διαμερίσματα Φιλοξένια(Πάνορμο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Kirki Village(Πάνορμο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Κάστρο Διαμερίσματα(Πάνορμο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
The Rοyal Blue(Πάνορμο)
iberostar.com
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Iberostar Creta Marine(Πάνορμο)
iberostar.com
  • Πισίνα
TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε κάνει διακοπές πάνω από 10 φορές τα τελευταία 15 χρόνια...Ποτέ δεν απαογοητευθήκαμε... Φέτος το ξενοδοχείο ήταν στη καλλίτερή του φόρμα...Συνεχίζει όμως να ξεχωρίζει από τη συμπεριφορά και τον επαγγελματισμό του προσωπικού του...Δεν μπορώ να μην αναφερθώ στην ευγένεια της Μίλα στη παραλία ( που φέτος βρίσκαμε ξαπλώστρες ότι ώρα και να πηγαίναμε), στη κα Μαρία που φρόντιζε το δωμάτιο μας να είναι στη τρίχα και φυσικά στις αξιαγάπητες κυρίες Σάρα και Ρόζα που κοσμούν το Charisma....Τις θερμές μας ευχαριστίες και στο επανιδείν

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Athanikol
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor Athanikol
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να αξιολογήσετε το ξενοδοχείο μας στο διαδίκτυο.

Η χρόνια προτίμηση σας στα ξενοδοχεία της Grecotel, και πιο συγκεκριμένα στο Club Marine Palace & Suites μας τιμά ιδιαίτερα, και το γεγονός πως αναγνωρίζετε την προσπάθεια όλων μας για συνεχή βελτίωση τόσο των εγκαταστάσεων μας όσο και της εξυπηρέτησης, μας γεμίζει με περηφάνια.

Είναι γεγονός πως το Club Marine Palace ξεχωρίζει όλα αυτά τα χρόνια για τον επαγγελματισμό και την αληθινά φιλόξενη διάθεση του προσωπικού του, και θα θέλαμε να σας βεβαιώσουμε πως τα όμορφα λόγια σας θα μεταφερθούν στην Μίλα που εργάζεται στην παραλία, στην Μαρία που φρόντιζε το δωμάτιο σας, στις Σάρα και Ρόζα που σας εξυπηρέτησαν στο χρυσοχοείο μας, αλλά και σε όλη την ομάδα του ξενοδοχείου.

Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε κοντά μας για ακόμα μια φορά, το συντομότερο, και σας ευχόμαστε ολόψυχα να έχετε έναν υπέροχο χειμώνα.

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017

Είναι η 3η χρονιά που επιλέγω Grecotel All inclusive και φυσικά δεν το μετανιώνω, Πολύ καλές υπηρεσίες , τέλειο προσωπικό , φανταστικό φαγητό. Φοβεροί κήποι εξαιρετικά περιποιημένοι. Τέλειο μέρος για παιδιά με νεροτσουλήθρες για ατελείωτο παιχνίδι. Συστήνω ανεπιφύλακτα. Μικρό μειονέκτημα η παραλία που έχει δυνατά κύματα.

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, frank f

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor frank f
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια, όπως και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την Grecotel εμπειρία σας με άλλους χρήστες του Trip Advisor.

Το γεγονός ότι εμπιστεύεστε τα ξενοδοχεία της εταιρίας μας για τις διακοπές σας, τα τελευταία τρία χρόνια, αποτελέι μεγάλη μας τιμή.
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως λοιπόν, που η διαμονή σας στο Club Marine Palace σας άφησε μόνο ευχάριστα συναισθήματα και αναμνήσεις, και εκτιμούμε ιδιαίτερα τα θετικά σας σχόλια για το νέο μας Aqua Park, “Kingdom of Poseidon”, την αρχιτεκτονική του ξενοδοχείου αλλά και την ποικιλία στις γαστρονομικές επιλογές.

Για μια ακόμη φορά, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που συστήνετε το ξενοδοχείο μας και σε άλλους επισκέπτες. Ανυπομονούμε να φιλοξενήσουμε εσάς και την οικογενειά σας, ξανά, το συντομότερο.

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλη φιλοξενία,πολυ καλο φαγητο,ωραιες εγκαταστάσεις οι νεροτσουλήθρες, δραστηριότητες για τον κοσμο,aqua aerobic,polo,παραστάσεις κα.Υπαρχουν πιο ωραια grecotel,αυτο ειναι λιγο πιο παλιό και πιο μικρο.Ευτυχως η Κρήτη ενδυκνειται για εξορμήσεις οποτε δε χρειαζεται να κάτσεις όλες τις μερες στο ξενοδοχείο.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, GIOTA76
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor GIOTA76

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια, όπως και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας με άλλους επισκέπτες.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που οι εγκαταστάσεις του Club Marine Palace & Suites, το νέο μας Aqua Park – Kingdom of Poseidon, αλλά και οι καθημερινές μας αθλητικές και ψυχαγωγικές δραστηριότητες, ανταποκρίθηκαν στις προσδοκίες σας.

Θα ήταν τιμή μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά το συντομότερο, είτε εδώ είτε σε κάποιο άλλο θέρετρο της Grecotel που ίσως να σας αντιπροσωπεύει καλύτερα, και σας ευχόμαστε να έχετε ένα υπέροχο χειμώνα!

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ελληνική φιλοξενία σε όλη της την έκταση.
Υπέροχο φαγητό αν και μαζικό.
Καθαριότητα, αισθητική σε όλους τους χώρους, άνεση, χαλαρότητα με άποψη,
όλα υπολογισμένα στη λεπτομέρεια.
Ευγενικό προσωπικό.
Οι κήποι στην εντέλεια.
Ωραία κρεβάτια και λευκά είδη.
Λίγο μικρή η παραλία για τέτοιο ξενοδοχείο αλλά άψογα οργανωμένη.
Το πάρκινγκ λίγο πρωτόγονο με χώμα κάτω αλλα δεν ειναι ικανό για να χαλάσει την εικόνα αυτού του υπέροχου ξενοδοχείου.
Ερχόμαστε χρόνια σ αυτό το ξενοδοχείο, πάντα το βρίσκουμε καλύτερο, γι αυτό το αναζητούμε και θα επιστρέφουμε.

Διαμονή: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, fotiniko
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor fotiniko

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια και για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να μας αξιολογήσετε.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που τόσο οι εγκαταστάσεις του Club Marine Palace & Suites, όσο και το προσωπικό μας ανταποκρίθηκαν για ακόμα μια φορά, στο μέγιστο στις προσδοκίες σας. Σχόλια σαν τα δικά σας μας κάνουν πολύ περήφανους για την συνεχή μας προσπάθεια να μεταφέρουμε στους επισκέπτες μας το πνέυμα της Κρητικής φιλοξενίας.

Θα ήταν τιμή μας να σας έχουμε κοντά μας για ακόμα μια φορά, το συντομότερο, και σας ευχόμαστε ολόψυχα να έχετε έναν υπέροχο χειμώνα.

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2017

Μείναμε μια εβδομάδα!όλα ηταν φανταστικά! Οι νεροτσουλήθρες, η ζεστή φιλοξενία από όλο το προσωπικό!Τα πολλά και υπέροχα φαγητά, η θάλασσα , οι πισίνες !! Μας έδωσαν το δωμάτιο 520που ήταν υπέροχο και πολύ βολικό γιατί ήταν πολύ κοντά στο θέατρο όπου κάθε βράδυ είχε κάποια παράσταση! τα παιδιά πέρασαν σούπερ!! ευχαριστούμε πολύ όλο το προσωπικό για τις πολύ ωραίες διακοπές που περάσαμε!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, teras7
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor teras7

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που η διαμονή σας στο Club Marine Palace σας άφησε μόνο ευχάριστα συναισθήματα και αποτελέι τιμή μας το γεγονός πως εκτιμήσατε τόσο πολύ τις γαστρονομικές επιλογές του ξενοδοχείου μας, όπως και τον επαγγελματισμό και το πνεύμα φιλοξενίας όλων των συναδέλφων.

Παράλληλα, μας χαροποιεί το γεγονός πως μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από το ευρύχωρο δωμάτιο σας και την τοποθεσία του, καθώς κύριο μέλημα της ομάδας του Club Marine Palace, είναι η απόλυτη ευχαρίστηση των φιλοξενούμενων μας.

Θα χαρούμε πολύ να μας επισκεφτείτε ξανά το συντομότερο, και σας ευχόμαστε να έχετε ένα υπέροχο υπόλοιπο καλοκαιριού!