Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017

Είναι η 3η χρονιά που επιλέγω Grecotel All inclusive και φυσικά δεν το μετανιώνω, Πολύ καλές υπηρεσίες , τέλειο προσωπικό , φανταστικό φαγητό. Φοβεροί κήποι εξαιρετικά περιποιημένοι. Τέλειο μέρος για παιδιά με νεροτσουλήθρες για ατελείωτο παιχνίδι. Συστήνω ανεπιφύλακτα. Μικρό μειονέκτημα η παραλία που έχει δυνατά κύματα.

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, frank f
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor frank f
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια, όπως και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την Grecotel εμπειρία σας με άλλους χρήστες του Trip Advisor.

Το γεγονός ότι εμπιστεύεστε τα ξενοδοχεία της εταιρίας μας για τις διακοπές σας, τα τελευταία τρία χρόνια, αποτελέι μεγάλη μας τιμή.
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως λοιπόν, που η διαμονή σας στο Club Marine Palace σας άφησε μόνο ευχάριστα συναισθήματα και αναμνήσεις, και εκτιμούμε ιδιαίτερα τα θετικά σας σχόλια για το νέο μας Aqua Park, “Kingdom of Poseidon”, την αρχιτεκτονική του ξενοδοχείου αλλά και την ποικιλία στις γαστρονομικές επιλογές.

Για μια ακόμη φορά, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που συστήνετε το ξενοδοχείο μας και σε άλλους επισκέπτες. Ανυπομονούμε να φιλοξενήσουμε εσάς και την οικογενειά σας, ξανά, το συντομότερο.

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλη φιλοξενία,πολυ καλο φαγητο,ωραιες εγκαταστάσεις οι νεροτσουλήθρες, δραστηριότητες για τον κοσμο,aqua aerobic,polo,παραστάσεις κα.Υπαρχουν πιο ωραια grecotel,αυτο ειναι λιγο πιο παλιό και πιο μικρο.Ευτυχως η Κρήτη ενδυκνειται για εξορμήσεις οποτε δε χρειαζεται να κάτσεις όλες τις μερες στο ξενοδοχείο.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, GIOTA76
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor GIOTA76

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια, όπως και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας με άλλους επισκέπτες.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που οι εγκαταστάσεις του Club Marine Palace & Suites, το νέο μας Aqua Park – Kingdom of Poseidon, αλλά και οι καθημερινές μας αθλητικές και ψυχαγωγικές δραστηριότητες, ανταποκρίθηκαν στις προσδοκίες σας.

Θα ήταν τιμή μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά το συντομότερο, είτε εδώ είτε σε κάποιο άλλο θέρετρο της Grecotel που ίσως να σας αντιπροσωπεύει καλύτερα, και σας ευχόμαστε να έχετε ένα υπέροχο χειμώνα!

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ελληνική φιλοξενία σε όλη της την έκταση.
Υπέροχο φαγητό αν και μαζικό.
Καθαριότητα, αισθητική σε όλους τους χώρους, άνεση, χαλαρότητα με άποψη,
όλα υπολογισμένα στη λεπτομέρεια.
Ευγενικό προσωπικό.
Οι κήποι στην εντέλεια.
Ωραία κρεβάτια και λευκά είδη.
Λίγο μικρή η παραλία για τέτοιο ξενοδοχείο αλλά άψογα οργανωμένη.
Το πάρκινγκ λίγο πρωτόγονο με χώμα κάτω αλλα δεν ειναι ικανό για να χαλάσει την εικόνα αυτού του υπέροχου ξενοδοχείου.
Ερχόμαστε χρόνια σ αυτό το ξενοδοχείο, πάντα το βρίσκουμε καλύτερο, γι αυτό το αναζητούμε και θα επιστρέφουμε.

Διαμονή: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, fotiniko
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor fotiniko

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια και για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να μας αξιολογήσετε.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που τόσο οι εγκαταστάσεις του Club Marine Palace & Suites, όσο και το προσωπικό μας ανταποκρίθηκαν για ακόμα μια φορά, στο μέγιστο στις προσδοκίες σας. Σχόλια σαν τα δικά σας μας κάνουν πολύ περήφανους για την συνεχή μας προσπάθεια να μεταφέρουμε στους επισκέπτες μας το πνέυμα της Κρητικής φιλοξενίας.

Θα ήταν τιμή μας να σας έχουμε κοντά μας για ακόμα μια φορά, το συντομότερο, και σας ευχόμαστε ολόψυχα να έχετε έναν υπέροχο χειμώνα.

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2017

Μείναμε μια εβδομάδα!όλα ηταν φανταστικά! Οι νεροτσουλήθρες, η ζεστή φιλοξενία από όλο το προσωπικό!Τα πολλά και υπέροχα φαγητά, η θάλασσα , οι πισίνες !! Μας έδωσαν το δωμάτιο 520που ήταν υπέροχο και πολύ βολικό γιατί ήταν πολύ κοντά στο θέατρο όπου κάθε βράδυ είχε κάποια παράσταση! τα παιδιά πέρασαν σούπερ!! ευχαριστούμε πολύ όλο το προσωπικό για τις πολύ ωραίες διακοπές που περάσαμε!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, teras7
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor teras7

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που η διαμονή σας στο Club Marine Palace σας άφησε μόνο ευχάριστα συναισθήματα και αποτελέι τιμή μας το γεγονός πως εκτιμήσατε τόσο πολύ τις γαστρονομικές επιλογές του ξενοδοχείου μας, όπως και τον επαγγελματισμό και το πνεύμα φιλοξενίας όλων των συναδέλφων.

Παράλληλα, μας χαροποιεί το γεγονός πως μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από το ευρύχωρο δωμάτιο σας και την τοποθεσία του, καθώς κύριο μέλημα της ομάδας του Club Marine Palace, είναι η απόλυτη ευχαρίστηση των φιλοξενούμενων μας.

Θα χαρούμε πολύ να μας επισκεφτείτε ξανά το συντομότερο, και σας ευχόμαστε να έχετε ένα υπέροχο υπόλοιπο καλοκαιριού!

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2017

20 χιλιόμετρα από το Ρέθυμνο στο χωριό Πάνορμος υπάρχει το καταπληκτικό ξενοδοχείο με τους υπέροχους εξωτερικούς χώρους τα άνετα δωμάτια το ευγενικό και χαμογελαστό προσωπικό με καλό φαγητό πισίνες και νεροτσουλήθρες.Το ξενοδοχείο είναι ιδανικό για οικογένειες με παιδιά.Έμεινα 11 νύχτες και με μεγάλη μου χαρά αν μπορούσα θα έμενα και περισσότερο.Την επόμενη χρονιά θα έχει και νέα δωμάτια που χτίζονται τώρα.Σίγουρα θα ξαναπάω.

Συμβουλή: Τα δωμάτια που δεν είναι κοντά στις πισίνες είναι ήσυχα.
  • Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Vasilis B
Ο/η Club_Marine_Palace, GRECOTEL Club Marine Palace & Suites management team του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Ιουλίου 2017

Αγαπητό μέλος του Trip Advisor Vasili B.
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε τα θετικά σας σχόλια και την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας, GRECOTEL Club Marine Palace & Suites, με τους αναγνώστες του Trip Advisor.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που τόσο οι εγκαταστάσεις μας όσο και το προσωπικό ανταποκρίθηκε στο μέγιστο στις προσδοκίες σας. Σχόλια σαν τα δικά σας μας κάνουν πολύ περήφανους για την συνεχή μας προσπάθεια να μεταφέρουμε στους φιλοξενούμενους μας το πνέυμα της Κρητικής φιλοξενίας.

Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον. Μέχρι τότε, σας ευχόμαστε να έχετε ένα χαρούμενο και δημιουργικό καλοκαίρι.

GRECOTEL Club Marine Palace & Suites management team