Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχείο σε στυλ χωριού. Μεγάλα και άνετα δωμάτια για 2+2 που ημασταν εμείς. Πολλές πισίνες, 4 εστιατόρια και ιδιωτική παραλία! Φαγητό πάρα πολύ! Δεν παλεύεται το all inclusive! Δεν προλαβαίνεις να χωνέψεις! Καθε βράδυ και διαφορετική δραστηριότητα. Το must του ξενοδοχείου είναι το aqua park του. Γενικά απευθύνεται σε οικογένειες με παιδιά. Περάσαμε τέλεια!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
2  Ευχαριστούμε, gerkots
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ χρήστη του Trip Advisor gerkots

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια, όπως και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας αξιολογήσετε.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που η διαμονή σας στο Club Marine Palace σας άφησε μόνο ευχάριστα συναισθήματα και αποτελεί τιμή μας το γεγονός πως εκτιμήσατε τόσο πολύ τις γαστρονομικές επιλογές του ξενοδοχείου μας, όπως και το νέο μας Aqua Park, “Kingdom of Poseidon”.

Θα χαρούμε πολύ να φιλοξενήσουμε εσάς και την οικογένεια σας ξανά στο ξενοδοχείο μας το συντομότερο, και σας ευχόμαστε ένα ευχάριστο καλοκαίρι!

Με εκτίμηση
Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites

Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2017

Μείναμε εδώ μετά το Πάσχα μια οικογένεια με 2 νήπια αγόρια.

Από την υποδοχή ήμουν σίγουρη πως θα περάσω τέλεια. Η Ειρήνη φιλική γελαστή πρόθυμη, μας εξήγησε τα πάντα, μας συνόδεψε στο εξαιρετικό δίχωρο δωμάτιο σουίτα με μεγάλο μπαλκόνι πρώτη γραμμή στη θάλασσα. Μας έκανε να νιώθουμε ασφαλής και χαρούμενοι. Λίγο αργότερα έφτασε μια σαμπάνια με κολονάτα ποτήρια, ενα ντόπιο κόκκινο κρασί, πολλά φρούτα και αναψυκτικά. Οι house keepers αποτελεσματικές, ευχάριστες και πάντα πρόθυμες.

Επόμενη στάση οι νεροτσουλήθρες, μας καλοδέχτηκε η υπέυθυνη και φρόντισε να μας ξεναγήσει στα πάντα. Σε λίγα λεπτά η ακούραστη κυρία του μπάρ, έφερε παγωμένα νερά και παγωμένους καφέδες. όπως ακριβώς τους ζητήσαμε. Τα παιδιά έφαγαν παγωτό και φρεσκότατη μπαγκέτα. Οι δε ναυαγοσώστες τα έμαθαν με τα ονοματά τους και τα βοήθησαν να ξεθαρέψουν και να δοκιμάσουν τα πάντα. Απίστευτη χαλάρωση και ασφάλεια εκεί. Καταπληκτικές οι εγκαταστάσεις μας μάγεψαν.

Επιστρέφοντας για φαγητό, σταμάτησε ενας ευγενέστατος και εξυπηρετικότατος οδηγός με ηλεκτρικό αυτοκίνητο προσφερόμενος να βοηθήσει, μεταφέροντας μας. Ενθουσιασμός τα μικρά, ξεκούραση εμεις.

Η κουζίνα πρόσφερε ΤΑ ΠΑΝΤΑ, γλυκά και φαγητά για τους πιο εκπαιδευμενούς ουρανίσκους, χωρίς ίχνος τσιγκουνιας. Μεγάλο μπραβο στον σεφ.

Η επίσκεψη στο kids club μια χαρά. Ο Στρατος έβαλε τα δυνατά του να περάσουν καλά τα μικρά.

Η θάλασσα καθαρή τακτοποιημένη με πολλά ντούς, άμμο και self service stand για καφέ νερό αναψυκτικά ή μπύρα. Υπέροχα.

Το απόγευμα στην εσωτερική θερμαινόμενη πισίνα, τέλειο. Η υπεύθυνη κοπέλα εξυπηρετική και με μεγάλη φροντίδα στην τακτοποίηση και την ασφάλεια. Μπραβο της.

Στο σαλόνι το βράδυ εξαιρετικές μουσικές βραδίες με καλοσερβιρισμένα κοκτειλς από προσωπικό που ήξερε την δουλεια του.

Ακόμη και η παραξενιά μας για πλήρη συσκότιση το πρωί
(και τεραστιες μπαλκονόπορτες με θεα θάλασσα και συσκότιση,.. όλα δικά μας τα θέλαμε...),
φρόντισαν να αποκατασταθεί, στέλνοντας άμεσα μοδίστρα να μετρήσει για να βάλει μια επιπλέον κουρτίνα στο δωμάτιο. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ????

Σε όλα τα πόστα, το service άψογο. Γενικά υπήρχε μια μικρή ομάδα από 4 με 5 στελέχη που ήταν ΠΑΝΤΟΥ κι επόπτευε ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Σίγουρα αυτό παρείχε παραπάνω ασφάλεια, καλύτερο συντονισμό στο συγκρότημα και σίγουρα αποδείκνυε πως προυπήρχε μια άριστη εκπαιδευση. Ολά καλοκουρδισμένα και πάλι ΜΠΡΑΒΟ.

Αν ήταν να πω και μερικά ας πούμε αρνητικά, θα έλεγα πως οι ξαπλώστρες στις κεντρικές πισίνες ίσως να θέλουν ανανέωση με κάτι πιο άνετο και καλόγουστο,
ίσως τα κλινοσκεπάσματα πρέπει να αντικατασταθούν με παπλώματοθήκες και παπλώματα και προσωπικά θα ήμουν ενθουσιασμένη, αν στο πρωινό, υπήρχε επιλογή καπνιστόυ σολωμου. Αν και δεν του έλειπε τίποτα... σπάνια βλέπεις τόσα πολλά είδη δημητριακών, ξηρών καρπών, γλυκών, αλλά και και τοπική κουζίνα.

Ολοκληρώνω, για τα χρήματα που πληρώσαμε, κάθε παροχή αλλά και οι εγκαταστάσεις, ξεπέρασαν τις προσδοκίες μας. Θα επιστρέψουμε σίγουρα,

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε διακοπές off season, σίγουρα αξίζει, γιατί υπάρχουν πολύ περισσότερες επιλογές για δωμάτια!
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
2  Ευχαριστούμε, marilia1971
Ο/η Club_Marine_Palace, Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites του Grecotel Club Marine Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαΐου 2017

Αγαπητή marilia1971,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για τα καλά σας λόγια και τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας αξιολογήσετε στο Trip Advisor.
Με μεγάλη μας χαρά θα μεταβιβάσουμε τα σχόλιά σας σχετικά τη συνολική εξυπηρέτηση που σας προσφέραμε, τόσο στην Ειρήνη και τον Στράτο, όσο και σε ολόκληρη την ομάδα του Club Marine Palace & Suites. Είναι τιμή μας που αναγνωρίζετε το γεγονός πως η ευγένεια, η φιλοξενία και ο επαγγελματισμός του προσωπικού αποτελεί κύριο μέλημα του ξενοδοχείου μας.
Είμαστε επίσης ιδιαίτερα ευτυχείς που οι υπηρεσίες που προσφέραμε ανταποκρίθηκαν σε όλες σας τις προσδοκίες και θα θέλαμε να σας βεβαιώσουμε πως θα λάβουμε πολύ σοβαρά υπ' όψην τις μικρές βελτιώσεις που μας προτείνετε.
Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στην αλυσίδα ξενοδοχείων μας στο μέλλον και σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι.
Η διεύθυνση του GRECOTEL Club Marine Palace & Suites

Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2016

Εξαιρετικές εγκαταστάσεις, αν κι εμεις δεν είχαμε την εμπειρια του κεντρικού ξενοδοχείου αλλά του συγκροτήματος των σουιτων. Τεράστια δωμάτια, πεντακάθαρα, υπέροχες βεράντες με άπλετη θεα στο γαλάζιο του Αιγαίου. Εξαιρετική επιλογή για οικογένειες, αλλά για ζευγάρια μεγαλύτερης ηλικίας ή χωρίς παιδιά κάπως κουραστική όλη αυτή η οχλαγωγία στα εστιατόρια, στις πισίνες, στην παραλία!!! Στα μειον του συγκροτήματος η μη ύπαρξη χώρου φυλασσόμενου parking ( η χωμάτινη αλάνα δεν συνάδει με το κύρος του ξενοδοχείου).

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, notaf313
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2016

Μας Υποδεχθηκαν ΜΕ WELLCOME DRINK Στο LOBBY και Ακολουθως Στο Δωματιο Που Μας Περιμενε Καλαθι με Φρουτα και κρασι . Όταν ζητησα αν υπαρχει ιδιος τυπος δωματιου με συρομενη πορτα εξυπηρετηθηκα αμεσως. Κατά την παραμονή μας τα παιδια δισκεδασαν στο WATER-PARK αλλα και στις αθλητικες δραστηριοτητες ( ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ,BEECH-VOLLEY,PING-PONG ΚΛΠ. Μου εκανε ετυπωση η ποιοτητα και η ποικιλια του φαγητου. Γενικα περασαμε με την οικογενεια μου υπεροχα και θα ξαναπαμε σιγουρα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ, ΤΗΝ FRONT-OFFICE MANAGER ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ . ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΔΙΑΜΟΝΗ ΜΑΣ ΑΞΕΧΑΣΤΗ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα Βορεινα είναι κοντα στη θαλασσα και πιο ησυχα,πιο μακρια από εστιατοριο-lobby
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, memos1960
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο εχει άψογες εγκαταστάσεις , μεγάλη ποικιλία τόσο στις δραστηριότητες που μπορείς να πραγματοποιήσεις όσο και στο φαγητό! Η ποιότητα και η καθαριότητα του ξενοδοχείο ειναι εξαιρετικές! Επιπλέον , το Aqua Park που εμπεριέχεται στο πακέτο all inclusive αποτελεί την καλύτερη απόδραση και διασκέδαση για τα παιδιά. Επομένως , ανταποκρίνεται πλήρως στις ανάγκες μιας οικογένειας.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016