“Very friendly !!!”
Κριτική για: Captain's House Seaside Restaurant

Captain's House Seaside Restaurant
Περιγραφή: Εστιατόριο που συναντά κανείς την μαγεία του φαγητού και του τοπίου, με πεντανόστιμα πιάτα, μόνο με ντόπια υλικά και φρέσκα ψάρια και σύναμα με εξαιρετική τοποθεσία και μια θέα που γοητεύει και τον πιο απαιτητικό. Στο πιο όμορφο σημείο του Πανόρμου ακριβώς πάνω απο το λιμάνι!!!
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

Το συστήνω ανεπιφύλακτα, αφού το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και η ποιότητα φαγητού απίστευτη! Όλοι οι χώροι ήταν πολύ καθαροί. Απίστευτη θέα στη θάλασσα και το ηλιοβασίλεμα !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, G9731RB_

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

Ένα από τα καλύτερα εστιατόρια που έχω επισκεφτεί στη ζωή μου δίπλα σε μια παραλία με υπέροχη θέα... Το φαγητό ήταν πεντανόστιμο...οι μερίδες αρκετά μεγάλες...η εξυπηρέτηση άψογη αφού όλοι οι σερβιτόροι μας καλωσόρισαν και ήταν πάντα δίπλα μας σε ο,τι ζητούσαμε...οι τιμές απολύτως λογικές...και μην ξεχάσω να αναφέρω το θεικό κέρασμα που ολοκλήρωσε το μενού...σας το συστήνω ανεπιφύλακτα... Εμείς πάντως θα το επισκεφτούμε με την πρώτη ευκαιρία ξανά...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, NikosL544
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δε συνηθίζω να προσθέτω κριτικές σε μαγαζιά αλλά επειδή είμαι απαιτητική στης γεύσεις μου, πρέπει να πω πως δεν έχω δοκιμάσει καλύτερες γεύσεις σε άλλο μαγαζί της περιοχής. Το προσωπικό (η μαρια και ο αποστολης) τρομερά φιλόξενο και ευγενικό και το βασικότερο;;;; Έχει τρομερο επιδόρπιο για κέρασμα,εκτος απ τις ρακές που προηγούνται!!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!
Keep it up guys!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, alexandrafr6
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2021

Πραγματικά θεωρώ ότι αυτό το εστιατόριο ξεπέρασε τις προσδοκίες μου σε όλα τα επίπεδα...η εξυπηρέτηση ήταν άψογη...όλοι ήταν πολύ ευγενικοί,χαμογελαστοί και πολύ φιλόξενοι...η ποιότητα φαγητού ήταν άριστη,οι μερίδες αρκετά μεγάλες και φυσικά υπήρχε κι ένα καταπληκτικό κέρασμα για το τέλος...περάσαμε υπέροχα κι απολαύσαμε την Κυριακή μας σε ένα εστιατόριο με υπέροχα στοιχεία και καταπληκτική θέα...το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _A5313PT
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020

Καταπληκτικό φαγητό, εξαιρετική ατμόσφαιρα, άριστη εξυπηρέτηση!!¡! Προτείνετε ανεπιφύλακτα!!!! Ίσως το καλύτερο εστιατόριο της περιοχής!

Ευχαριστούμε, ManosA63

Captain's House Seaside Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάνορμο, Νομός Ρεθύμνου

Captain's House Seaside Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!