“Keep it up guys!!!”
Κριτική για: Captain's House Seaside Restaurant

Captain's House Seaside Restaurant
Περιγραφή: Εστιατόριο που συναντά κανείς την μαγεία του φαγητού και του τοπίου, με πεντανόστιμα πιάτα, μόνο με ντόπια υλικά και φρέσκα ψάρια και σύναμα με εξαιρετική τοποθεσία και μια θέα που γοητεύει και τον πιο απαιτητικό. Στο πιο όμορφο σημείο του Πανόρμου ακριβώς πάνω απο το λιμάνι!!!
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Δε συνηθίζω να προσθέτω κριτικές σε μαγαζιά αλλά επειδή είμαι απαιτητική στης γεύσεις μου, πρέπει να πω πως δεν έχω δοκιμάσει καλύτερες γεύσεις σε άλλο μαγαζί της περιοχής. Το προσωπικό (η μαρια και ο αποστολης) τρομερά φιλόξενο και ευγενικό και το βασικότερο;;;; Έχει τρομερο επιδόρπιο για κέρασμα,εκτος απ τις ρακές που προηγούνται!!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!
Keep it up guys!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, alexandrafr6

Πραγματικά θεωρώ ότι αυτό το εστιατόριο ξεπέρασε τις προσδοκίες μου σε όλα τα επίπεδα...η εξυπηρέτηση ήταν άψογη...όλοι ήταν πολύ ευγενικοί,χαμογελαστοί και πολύ φιλόξενοι...η ποιότητα φαγητού ήταν άριστη,οι μερίδες αρκετά μεγάλες και φυσικά υπήρχε κι ένα καταπληκτικό κέρασμα για το τέλος...περάσαμε υπέροχα κι απολαύσαμε την Κυριακή μας σε ένα εστιατόριο με υπέροχα στοιχεία και καταπληκτική θέα...το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _A5313PT
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020

Καταπληκτικό φαγητό, εξαιρετική ατμόσφαιρα, άριστη εξυπηρέτηση!!¡! Προτείνετε ανεπιφύλακτα!!!! Ίσως το καλύτερο εστιατόριο της περιοχής!

Ευχαριστούμε, ManosA63
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020

Άλλη μία υπέροχη μέρα στο σπίτι του Καπετάνιου(όπως μεταφράζεται στα ελληνικά). Η γαριδομακαρονάδα τους,τα αχνιστά μύδια και το ριζότο θαλασσινών με μάγεψαν πάλι,μου άφησαν ένα γλυκό μεθύσι για το υπόλοιπο της μέρας!!!

1  Ευχαριστούμε, Σοφία Ν
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο γεύμα , φιλόξενο καθαρό περιβάλλον εξαιρετικό Σέρβις απο το ευγενέστατο προσωπικό, καλοψημένο και φρέσκο φαγητο καθώς και Ψάρια!!

ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, georgerevans7

Captain's House Seaside Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάνορμο, Νομός Ρεθύμνου

Captain's House Seaside Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!