“ΑΠΛΆ ΤΈΛΕΙΟ”
Κριτική για: Akrogiali

Akrogiali
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία θέα ωραίο service ευγενικό φιλόξενο πολύ ωραίος χώρος ωραία φαγητά φρέσκα ψάρια είναι ότι πρέπει για να πηγαίνεις με την οικογένειά σου επίσης είναι μπροστά στη θάλασσα και στο ηλιοβασίλεμα πρέπει να το επισκεφτείτε

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 344panagiotist

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό εξαιρετική θέα πολύ καλό και ευπρόσδεκτο προσωπικό πολύ ευγενικοί και συνεργασιμοι όλοι τους. Πολύ φρέσκα ψάρια και μεζέδες και βέβαια ειναι πολύ Ποιο ανανεωμένο από ότι ήταν τα τελευταία 2 χρόνια.
Πρέπει να το επισκεφτείτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 540giannist
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο εστιατόριο Ακρογιάλι, περάσαμε τόσο ωραία ,φάγαμε κοντοσούβλι και τόσα άλλα παραδοσιακά φαγητά .Συγχαρητήρια στον σεφ

2  Ευχαριστούμε, _C7108BD
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε όλοι οι οικογένεια μαζί και φάγανε μουσακά ,στιφάδο και κλέφτικο όλα ήταν πεντανόστιμα οι μερίδες ήταν μεγάλες και παρόλα αυτά δεν αφήσαμε τίποτα στα πιάτα μας στο τέλος μας πρόσφεραν παγωτάκι η εξυπηρέτηση τους ήταν πάρα πολύ καλή

1  Ευχαριστούμε, 344panagiotist
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Ένα απόγευμα του Ιουλίου πήγαμε στο εστιατόριο ακρογιάλι και φάγαμε μία μακαρονάδα που ονομαζόταν μακαρονάδα του ψαρά. Εκτός από την όμορφη μακαρονάδα που μας σέρβιραν ήταν και πολύ εξυπηρετική όλοι τους , οι σερβιτόροι ήταν καλοντυμένοι και ότι τους έλεγες το έκαναν επίσης είχε και ωραία θέα μπροστά από το τραπέζι μας μπορούσαμε να δούμε το ηλιοβασίλεμα.

Ευχαριστούμε, 983mixalist

Akrogiali: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Akrogiali: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!