“Πεντανοστιμα ολα”
Κριτική για: Akrogiali

Akrogiali
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό κ ποιοτικό φαγητό ωραιο μενού... Άψογο σέρβις κ χαμογελαστο ολο το προσωπικό παρολο που ηταν τίγκα θα σας το συνιστούσα

Ευχαριστούμε, Giorgos K

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το ακρογιάλι την καθαρά Δευτέρα ειχα ακούσει τα καλύτερα για τους θαλασσινούς μεζέδες.. ήταν όλα άψογα γεύσεις πρωτόγνωρες.. μύδια αχνιστα γαρίδες σαγανάκι... κουτσομουρες χταπόδι στιφάδο ήταν μερικά από τα πιάτα που επιλέξαμε... όλα πολύ γευστικά... υπήρξε μια μικρή καθυστέρηση στο σέρβις αλλά αυτό ήταν αναμενόμενο μιας κ πήγαμε απ τους πρώτους κ είδαμε το μαγαζί να γεμίζει σε δευτερόλεπτα.. οπότε ήταν αναμενόμενο. Πέρασα υπέροχα έφαγα καλά σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, maria a
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεύτηκα το μαγαζί με την οικογένεια μου για να γιορτάσουμε την Καθαρά Δευτέρα. Αφού είχαμε κάνει κράτηση πιό πρίν. Λόγο της ημέρας περήμενα πως θα υπήρχε καθυστέρηση στο σέρβις. Καθήσαμε στις 1 η ώρα το μεσημέρι στο τραπέζι μας σχεδόν μετά από 40 λέπτα μα πήραν παραγγελία. Ενω περημέναμε το μαγαζί δεν είχε γεμίσει ακόμη, και έρχεται μια παρέα στο διπλανό τραπέζι μετά από μισή ώρα αφού είχαμε παραγγείλει. Στους οποίους έγινε το σέρβις μέσα σε μισή ώρα και ξεκίνησαν να τρώνε ήδη τα πιάτα τους ενώ σε εμάς το μόνο πράγμα που υπήρχε στο τραπέζι ήταν τα ποτά το ψωμί και τηγανιτές πατάτες που ζητήσαμε για τα παιδιά. Ενω τα δικά μας πιάτα ήρθαν 3:30 η ώρα. Ενοχληθήκαμε παρα πολύ με αύτο που έγινε ρωτήσαμε τον σερβιτόρο ηια πίο λόγο δεν έρψεται η παραγγελεία και μας έλεγε έρχονται. Πέρνω το λαιδί να βγώ έξω και βλέπω τραπέζια έξω να τρώνε ήδη ενώ όταν μπήκαμε εμείς στο μαγαζί δεν υπήρχε κανένα τραπέζι έξω. Εννοείται πώς δεν φταίει το προσωπικό, σε αυτό ευθύνεται αποκλειστικά η Διεύθυνση του μαγαζιού η οποία κάνει διακρίσεις στους πελάτες. Τελικά δεν άξιζε να το επισκευτούμε. Δυστυχώς ..

Ευχαριστούμε, Maikgatsos
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

+Υπεροχο φαγητο
+Καταπληκτικη ατμοσφαιρα
+Υπεροχο κρασι
+Ωραια μουσικη
+Υπεροχο περιβαλλον
Για ατομα που ξερουν απο φαγητο!!
(Και εαν δεν ξερεις... τα μαθαινεις)
+ζεστο κλιμα
+ λογικες τιμες!!!!!!
+ το....... ρακομελο!!!

- με τοσο καλη ατμοσφαιρα... το ρακομελο τελειωνει γρηγορα!!!!

Ευχαριστούμε, Nikos K
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περιβαλλον αψογο τα παιδια ειναι τοσο φιλικα και το φαγητο ειναι οτι καλυτερο που υπαρχει στο Μαστιχαρι .Αγαπαμε Ακρογιαλι αγαπαμε Δημητρη Αγαπαμε το φαγητο τους Μην ξεχασω να πω το καλυτερο μου χοιρινα πα'ι'δακια και καρμποναρα

Ευχαριστούμε, Maria T

Akrogiali: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κως, Δωδεκάνησα

Akrogiali: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!