“Καλό σπιτικό φαγητό.”
Κριτική για: Λόρδος Μεζεδάκι

Λόρδος Μεζεδάκι
Περιγραφή: Εστιατόριο με ελληνική κουζίνα και μοντέρνα άποψη. Εδώ θα βρείτε μόνο άριστες πρώτες ύλες μαγειρεμένες με τέτοιο τρόπο που να ικανοποιούν και τους πιο απαιτητικούς ουρανίσκους.Ο πλούσιος κατάλογος μας εμπλουτίζεται με πιάτα ημέρας τονίζοντας το προϊόν και την εποχή ,δίνοντας παράλληλα μια νότα αλλαγής στην καθημερινότητα. Τις μεστές γεύσεις μας συμπληρώνουν μια μεγάλη ποικιλία εμφιαλωμένων ποτών καθώς και εξαιρετικό χύμα κρασί παραγωγής μας. Ο υπέροχος χώρος μας με το τζάκι ή τα τραπέζια μας στην πλατεία θα συμπληρώσουν ιδανικά το γεύμα σας.
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Πήγαμε ένα βράδυ με κουπόνι για 4 άτομα. Είναι πάνω στην πλατεία Καισαριανής. Παραγγείλαμε σαλάτα πράσινη(πολύ καλή), ένα κανταΐφι με τυριά(ωραίο), σπιτικά κεφτεδάκια(έτσι κι έτσι), φιλέτο κοτόπουλο με γραβιέρα & λιαστή ντομάτα(πολύ νόστιμο), μοσχαρίσια μπιφτέκια(ωραία) & ήπιαμε κόκκινο κρασί χύμα(καλό). Η εξυπηρέτηση καλή από τα κορίτσια. Μας κέρασαν γλυκό στο τέλος.

Ευχαριστούμε, panos_mix

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό μενού, μεγάλες μερίδες, καλή εξυπηρέτηση καλό περιβάλλον.
Παρότι κάτοχοι κουπονιών μας άρεσε πολύ.

Ευχαριστούμε, ΧΡΗΣΤΟΣ Χ
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό!! Απο που να ξεκινησει κανείς. Το ψωμάκι το οποίο είναι χειροποίητο κ στο σερβίρουν ψημένο, συνδυαζεται καταπληκτικά με την τυροκαυτερή! Απο το μαγικό κανταΐφι τυριών και τα σπιτικά κεφτεδάκια με τα πλούσια αρώματα τους. Για το τελος άφησα το καλύτερο, ψαρονέφρι με φασκόμηλο κ ξυνομυζηθρα, απλά δεν έχω λόγια!!! Το περιβάλλον πολύ όμορφο οι τιμες φυσιολογικές για τη ποιότητα κ τη ποσότητα που σου προσφέρουν.

Ευχαριστούμε, ANDREAS M
Ο/η Andreas K, Ιδιοκτήτης του Λόρδος Μεζεδάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!!!Τα καλά σας λόγια μας χαροποιούν ιδιαίτερα. Ευχόμαστε να μας επιλέξετε ξανά στο μέλλον για την απόλαυσή σας.

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ προσεγμένος χώρος.Ευγενικό προσωπικό.Γρηγορη εξυπηρέτηση.Νόστιμα πιάτα.Σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά.

Ευχαριστούμε, Faidra K
Ο/η Andreas K, Ιδιοκτήτης του Λόρδος Μεζεδάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Ιανουαρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε για δειπνο με φίλους και πηραμε μια σαλατα ραντιτσιο η οποια ηταν αρκετά ωραια
Απο ορεκτικα δοκιμασαμε τυροφλοφερες και μειναμε εντυπωσιασμενοι
Οσο για το κυρίως εγω πηρα φιλετο κοτοπουλο το οποιο ηταν το καλυτερο φιλετο που εχω δοκιμασει ποτε σε εστιατοριο. Ζουμερό αλλα και καλοψημενο ταυτοχρονα. Θα πηγαινα ξανα και ξανα μονο για το φιλετο.
Ο χωρος ηταν πολυ ζεστος και οικογενειακος ενω το σερβις εξυπηρετικο, γρήγορο με αρκετη διαθεση και ευγένεια.

Ευχαριστούμε, Ανδρεας Ζ
Ο/η Andreas K, Ιδιοκτήτης του Λόρδος Μεζεδάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!!!Χαρά μας να σας ξαναδούμε στο μέλλον.

Λόρδος Μεζεδάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λόρδος Μεζεδάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!