Travelocity
FindHotel
Destinia.com
CheapTickets
Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2021

Παραδοσιακό πετρινο ξενοδοχείο σε εκπληκτική τοποθεσία! Φιλόξενο όλο το προσωπικό.
Τα πρωινά με παραδοσιακά και ντόπια προϊόντα!
Η πισινα τέλεια άμεσα στους φοίνικες και στις μπανανιες!!!!! Τελειο χώρος και για μικρά. Παιδιά διαθέτουν άλογα και μικρα πονυ!!!!!

Ευχαριστούμε, roouzm
Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2021

Εξαιρετική η διαμονή μας !
Τέλεια εξυπηρέτηση!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
Το πρωινό μπουφέ εξαιρετικό και με τοπικά κρητικά προϊόντα!
Η ταβέρνα τους το ίδιο!!
Η πισίνα τέλεια για να χαλαρώσεις!!!
Είναι ένας αγαπημένος πλέον προορισμός!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, konstantina87
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021

Είναι ότι πρέπει για χαλάρωση. Η εξυπηρέτηση του προσωπικού ήταν εκπληκτική, με έκαναν να νιώσω πολύ ευπρόσδεκτη. Όλη την ώρα μου την πέρασα στην μία από τις πισίνες τους. Τα λέμε σίγουρα πάλι του χρόνου!

Ευχαριστούμε, RafMav
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021

Ιδανικό για τις καλοκαιρινές διακοπές !Πολύ όμορφο τοπίο με πολλά φυτά και λουλούδια που κλέβουν τις εντυπώσεις .Το πρωινό και το βραδινό είναι πλούσια και παραδοσιακά .Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησω για το επόμενο καλοκαίρι !

Ευχαριστούμε, Evangelia22
Η κριτική έγινε: 21 Μαρτίου 2019

Ωραίο περιβάλλον , μέτρια καθαριότητα , απότομα σκαλιά που τρίζουν. Αν έκανες το λάθος και πατούσες λάθος σκαλί μπορούσες να σκοτωθείς.
Το τρίτο άτομο που κοιμάται στο ισόγειο δεν έχει air condition .
To φαγητό , τόσο στο πρωινό όσο και το βραδινό ήταν τα χειρότερα που έχουμε φάει.
Δεν έχω γράψει ποτέ κριτική ,άλλα λόγω της φοβερής παραπληροφόρησης γράφω μήπως και .φανείτε κάποια στιγμή αντάξιοι της φήμης της Κρητικής φιλοξενίας.
Εμείς φύγαμε την επόμενη όπως-όπως λόγω στομαχόπονου του παιδιού.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, POLITIMH