Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline72 $
eDreams72 $
StayForLong
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2020

Ευρύχωρο δωμάτιο, καλοί και φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου και πολυ καλο και ποιοτικό φαγητό! Θα ξαναέρθω με την οικογένεια μου οπωσδήποτε! Τα βράδια η ατμόσφαιρα είναι ζωντανή και το αεράκι είναι ευχαριστο. Η θέα είναι εξαιρετική απ

Ευχαριστούμε, 142.005
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020

Ευρύχωρο δωμάτιο με απίστευτη θέα, καθαρό με καλό μπάνιο και μεγάλο μπαλκόνι.το check in ήταν άμεσο και γρήγορο και ο μπουφές πολύ καλός και πλούσιος στην κατηγορία του. Με μερικά σκαλοπάτια κατεβαίνεις στην παραλία όπου υπάρχει σερβισ για να παραγγείλεις ποτό καφέ και φαγητό με σούπερ τιμές πάνω στην άμμο.οι ξαπλωστρες είχαν ωραίες αναπαυτικές μαξιλαρες

Ευχαριστούμε, andrianosm2020
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτοι..πολύ βρώμικο δωμάτιο..πολύ παλιό.. δεν είχε ούτε το αντισηπτικό που λένε ότι παρέχουν σε κάθε δωματιο..αν και εμείς κρατούσαμε δικά μας..δεν το συστήνω..και εξωτερικοί χώροι ακόμα ήταν βρώμικοι..το μόνο που άξιζε ήταν η θέα από το μπαλκόνι..

Ευχαριστούμε, euoulal
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Φιλόξενοι οικοδεσπότες, καλό φαγητό, υπέροχο τοπιο!! Το διαμέρισμα μασ είχε ΟΛΕΣ τις ανεσεισ. Το εστιατόριο μυθοσ για μεσημεριανό είχε ωραίες γεύσεις και φρέσκο ψαράκι. Η μαγευτική θέα θα μασ μείνει αξέχαστη.

Ευχαριστούμε, 841beautyp
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020

Από τα ομορφότερα και πιο άνετα δωμάτια που έχουμε μείνει!!Η θέα.. Απίστευτη!!! Ο υπεύθυνος ο κ. Γιώργος πολύ καλός και εξυπηρετικος όπως και όλο το προσωπικό πρόθυμοι να σε εξυπηρετησουν αμέσως!! Το φαγητο πλούσιο και το πρωινο και το δείπνο με πολλές γευστικες επιλογές για όλα τα γούστα!!! Νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω τον ιδιοκτήτη, τον υπεύθυνο τον κ. Γιωργο, τα παιδιά που μας σερβιραν το φαγητο και ολο το προσωπικό!! Σας ευχαριστούμε πολύ όλους!! Ραντεβού το επόμενο καλοκαίρι!!!! Το προτείνω σε όλους ανεπιφύλακτα.. Για αξέχαστες όμορφες διακοπές!!!!!

Ευχαριστούμε, kalgialama